Facebook Twitter Google Plus

Juniorki młodsze

    Poz
    Drużyna
    M W R P Bramki Pkt
    1 PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia 3 3 0 0 14 - 2 9
    2 UKS Junior Kębłowo UKS Junior Kębłowo 3 1 1 1 6 - 7 4
    3 UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost 3 1 0 2 6 - 9 3
    4 UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo 3 0 1 2 5 - 13 1

    Kolejki spotkań

      Babimost 26.05.2012

      Statystyki najlepszych 7 zawodników

      Zobacz więcej...


      Wyróżnienia trenerskie (nagrody rzeczowe) dla zawodniczek

       1.     Karolina Rozmus                           PUKS Trzebinia

       2.     Iwona Kędziora                     UKS Junior Kębłowo

       3.     Paulina Buchcik                    UKS Fenomen Babimost

       4.     Katarzyna Kasprzyk            UKS Błyskawica Niechanowo

       

      Klasyfikacja na Najlepszego Strzelca finału B Mistrzostw Polski:

      1. Jeleńska Anita               PUKS Trzebinia                     5       bramek
      2. Kubicka Wiktoria                   Junior Kębłowo              5
      3. Grzechowiak Paula       Błyskawica Niechanowo            3       bramki
      4. Pabis Katarzyna            PUKS Trzebinia                       2
      5. Piędel Nikola                 PUKS Trzebinia                      2
      6. Merda Patrycja             Junior Kębłowo                      2
      7. Adamczyk Marika                  Fenomen Babimost         2
      8. Rychła Weronika          Fenomen Babimost                 2
      9. Czerniak Laura             Błyskawica Niechanowo           2

       

       

      Klasyfikacja na Najlepszą Zawodniczkę finału B Mistrzostw Polski:

      1. Jeleńska Anita               PUKS Trzebinia                     6       punktów
      2. Kubicka Wiktoria                  Junior Kębłowo               5
      3. Pabis Katarzyna            Junior Kębłowo                      5
      4. Markiefka Paulina                  Fenomen Babimost         4       punkty
      5. Grzechowiak Paula       Błyskawica Niechanowo            3
      6. Adamczyk Marika                  Fenomen Babimost         3
      7. Masztaler Maja             PUKS Trzebinia                       3
      8. Kędziora Iwona             Junior Kębłowo                      3

       

      Nagrody ufundowali:

      1. Swedwood Poland - nagrody rzeczowe dla Najlepszych Zawodniczek
      2. Wiceprezes UKS Fenomen Babimost puchary i dyplomy -  p. Justyna Przygocka

       

      Szczególne podziękowania kierujemy do Dyrekcji CSiR w Babimoście za bezpłatne użyczenie hali i nagłośnienia oraz p. Annie Piweckiej za nieocenioną pomoc przy organizacji mistrzostw.

      UUBiW - kliknij po wszystkie informacje