Facebook Twitter Google Plus

Juniorzy starsi

    Grupa A

    Poz
    Drużyna
    M W P RZ RP Bramki Pkt
    1 UKS Orionek Ogorzeliny UKS Orionek Ogorzeliny 8 7 1 0 0 96 - 34 21
    2 Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia 8 4 4 0 0 52 - 72 12
    3 Spartakus - Wyżyny - Sicienko - Bydgoszcz 8 1 7 0 0 42 - 84 3

    Grupa B

    Poz
    Drużyna
    M W P RZ RP Bramki Pkt
    1 MUKS Zielonka MUKS Zielonka 8 7 0 1 0 64 - 32 23
    2 ULKS Olimpia Łochów                                          ULKS Olimpia Łochów 8 3 3 0 2 42 - 54 11
    3 ULKS Józefina ULKS Józefina 8 0 7 1 0 39 - 59 2

    Grupa C

    Poz
    Drużyna
    M W P RZ RP Bramki Pkt
    1 UKS Absolwent Siedlec UKS Absolwent Siedlec 12 8 3 0 1 103 - 87 25
    2 UKS Junior Kębłowo UKS Junior Kębłowo 12 6 4 1 1 95 - 85 21
    3 UKS Victoria Gułtowy UKS Victoria Gułtowy 12 4 7 1 0 107 - 101 14
    4 UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost 12 4 8 0 0 97 - 129 12

    Grupa D

    Poz
    Drużyna
    M W P RZ RP Bramki Pkt
    1 KS Madex Górale Nowy Targ KS Madex Górale Nowy Targ 8 8 0 0 0 64 - 22 24
    2 UKS Grześ Hrubieszów UKS Grześ Hrubieszów 8 0 8 0 0 22 - 64 0


    Kolejki spotkań

      I kolejka
      II kolejka
      III kolejka
      IV kolejka
      V kolejka
      VI kolejka
      VII kolejka
      VIII kolejka
      IX kolejka
      X kolejka
      XI kolejka
      XII kolejka

      Statystyki najlepszych 7 zawodników

      Zawodnik Drużyna Punktacja kanadyjska Asysta
      [min]
      Ilość rozegranych spotkań
      Jakub Łyskawa Fenomen Babimost 51 35 16 4 12
      Dawid Kuhnke Absolwent Siedlec 47 22 25 0 12
      Bartłomiej Kaim Orionek Ogorzeliny 46 25 21 6 7
      Michał Kozubal Fenomen Babimost 41 21 20 4 12
      Piotr Jóźwiak Victoria Gułtowy 36 24 12 8 12
      Jacek Ksiąg Absolwent Siedlec 34 22 12 24 12
      Adrian Jagodziński Victoria Gułtowy 28 22 6 10 9

      Zobacz więcej...


      W drugiej fazie drużyny awansują do grup półfinałowych  A  i  B  ( 8 miejsc) :

      - do półfinałów awansują 2 pierwsze zespoły w grupach A, B, C  i  1 zespół grupy D – 7 miejsc  oraz zespół wyłoniony z turnieju kwalifikacyjnego ( biorą udział zespoły, które zajęły 3 miejsca w gr. A, B, C  oraz 2 zespół  w gr. D.

       

      TURNIEJ KWALIFIKACYJNY (dla grup A, B, C i D)

      08-10.03.2013

      System rozegrania turnieju kwalifikacyjnego:

      - organizator turnieju zostanie  podany przez WGiD po zgłoszeniach z klubów,

      - 4 zespoły, przystępujące do turnieju wyłaniającego 8-smego półfinalistę, grają zgodnie z regulaminem rozgrywek.

       

      PÓŁFINAŁY

      22-24.03.2013

      Półfinał  A   

                             - I m. grupy   A

                             - I m. grupy   B

                             - II m. grupy A

                             - II m. grupy B

      Półfinał  B 

                             - I m. grupy  C

                             - I m. grupy  D

                             - II m. grupy C

                             - I m. turnieju kwalifikacyjnego

       

      FINAŁY

      12-14.04.2013

      Finał   A  ( o miejsca I – IV )

      Do finału A awansują  zespoły zajmujące 1-2 miejsce w półfinałach A i B.

      Finał   B  ( o miejsca V – VIII )

      Do finału  B awansują  zespoły zajmujące 3- 4 miejsce w półfinałach A i B.

      Finał   C ( o miejsca IX – XII )

      Do finału C  awansują 3 zespoły z turnieju kwalifikacyjnego do półfinałów, które nie uzyskały awansu (z grup A, B, C i D)  oraz zespół zajmujący 4 miejsce po rundzie zasadniczej z grup A i C z lepszym wynikiem punktów i bramek.

       

      UWAGA !  Finał C – nieobowiązkowy - czyli dla klubów zainteresowanych ich rozegraniem!