Warning: Division by zero in /var/www/web63/html/pzunihokeja2014/components/com_joomsport/models/default/calendar.php on line 451
Facebook Twitter Google Plus

Juniorki starsze

    Grupa A

    Poz
    Drużyna
    M W R P RZ RP Bramki Pkt
    1 MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów 8 6 0 1 1 0 56 - 32 20
    2 Energa Olimpia Osowa Gdańsk 8 5 0 3 0 0 41 - 34 15
    3 UKS Ósemka Wejherowo 8 0 0 7 0 1 26 - 57 1

    Grupa B

    Poz
    Drużyna
    M W R P RZ RP Bramki Pkt
    1 LUKS Paged Nolet Żabi Róg 12 12 0 0 0 0 99 - 46 36
    2 UKS 85 Mokotów Warszawa 12 5 0 6 1 0 71 - 64 17
    3 UKS Ołtarzew Ożarów Mazowiecki 12 3 0 8 0 1 48 - 86 10
    4 Dzikie Gęsi Zielonka 12 3 0 9 0 0 32 - 54 9

    Grupa C

    Poz
    Drużyna
    M W R P RZ RP Bramki Pkt
    1 UKS Maratończyk Płociczno 8 6 0 1 1 0 60 - 40 20
    2 UKS Junior Kębłowo 8 4 0 3 0 1 60 - 44 13
    3 PKS MOS Zbąszyń 8 1 0 7 0 0 33 - 69 3

    Grupa D

    Poz
    Drużyna
    M W R P RZ RP Bramki Pkt
    1 MMKS Podhale Nowy Targ 12 8 0 3 0 1 90 - 52 25
    2 PUKS Trzebinia 12 6 0 4 2 0 67 - 40 22
    3 KS Worwa Szarotka Nowy Targ 12 6 0 3 1 2 56 - 43 22
    4 UKS Wiatr Ludźmierz 12 1 0 11 0 0 34 - 112 3


    Kolejki spotkań

      I kolejka
      II kolejka
      III kolejka
      IV kolejka
      V kolejka
      VI kolejka
      VII kolejka
      VIII kolejka
      IX kolejka
      X kolejka
      XI kolejka
      XII kolejka

      Statystyki najlepszych 7 zawodników

      Zawodnik Drużyna Punktacja kanadyjska Asysta
      [min]
      Ilość rozegranych spotkań
      Paulina Borowicka Nolet Żabi Róg 42 29 13 2 12
      Agnieszka Timek Podhale Nowy Targ 38 24 14 6 10
      Magdalena Mamak Podhale Nowy Targ 36 20 16 2 12
      Adrianna Otręba Nolet Żabi Róg 32 18 14 2 12
      Justyna Krzywak SUS Travel Jed. Trzebiatów 29 17 12 2 7
      Katarzyna Kopciuch Maratończyk Płociczno 29 18 11 4 8
      Katarzyna Pabis PUKS Trzebinia 29 13 16 10 11

      Zobacz więcej...


      PÓŁFINAŁY / FINAŁY  C i D

      22-24.03.2013

      Do półfinałów awansują dwie najlepsze drużyny z każdej grupy wg. podziału A-B (Półfinał E), C-D (Półfinał F).

      finale C mają prawo udziału zespoły zajmujące trzecie miejsca w grupach A, B, C, D.

      Zawody (finału C) rozegrane zostaną w 2 dni. Pary rywalizujące ze sobą zostaną rozlosowane po przybyciu zespołów na miejsce zawodów. Zwycięzcy par rywalizują o miejsce I-II Finału C (9-10 m. w Mistrzostwach Polski Juniorek Starszych), zespoły przegrane o miejsce III-IV Finału C (11-12 m. w Mistrzostwach Polski Juniorek Starszych ).

      finale D mają prawo udziału zespoły zajmujące czwarte miejsca w grupach B, C, D.

      Finały C i D nie są obowiązkowe!

       

      FINAŁY  A  i  B

      20-21.04.2013

      Do Finału A Mistrzostw Polski Juniorek Starszych awansują po dwa najlepsze zespoły z Półfinałów E i F  z grup A-B, C-D.

      W Finale B Mistrzostw Polski Juniorek Starszych mają prawo udziału po dwa przegrane zespoły z Półfinałów E i F  z grup A-B, C-D.

      Finały A i B są obowiązkowe!