Facebook Twitter Google Plus

Ekstraliga Kobiet

 

Klasyfikacja końcowa w sezonie 2013/2014

1.  Energa Olimpia Osowa Gdańsk
2.  MMKS Podhale Nowy Targ 
3.  MLUKS SUS Travel "Jedynka" Trzebiatów
4.  KS Worwa Szarotka Nowy Targ
5.  PKS MOS Zbąszyń
6.  UKS Junior Kębłowo
7.  UKS Multi - 75 Killers Kraków

 

    Finał
    3. Miejsce
    • Sobota 2014-05-17 11:00
      KSE 56
      MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów
      KS Worwa Szarotka Nowy Targ KS Worwa Szarotka Nowy Targ
    5-7 miejsce
    Półfinały
    Ćwierćfinały
    Poz
    Drużyna
    M W P RZ RP Bramki Pkt
    1 Energa Olimpia Osowa Gdańsk Energa Olimpia Osowa Gdańsk 12 11 1 0 0 99 - 29 33
    2 MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ 12 8 2 2 0 74 - 42 28
    3 MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów 12 6 5 0 1 68 - 58 19
    4 PKS MOS Zbąszyń PKS MOS Zbąszyń 12 6 5 0 1 70 - 76 19
    5 KS Worwa Szarotka Nowy Targ KS Worwa Szarotka Nowy Targ 12 5 7 0 0 60 - 76 15
    6 UKS Multi - 75 Killers Kraków UKS Multi - 75 Killers Kraków 12 4 8 0 0 42 - 70 12
    7 UKS Junior Kębłowo UKS Junior Kębłowo 12 0 12 0 0 33 - 95 0

    Kolejki spotkań

      I kolejka
      II kolejka
      III kolejka
      IV kolejka
      V kolejka
      VI kolejka
      VII kolejka
      VIII kolejka
      IX kolejka
      X kolejka
      XI kolejka
      XII kolejka
      XIII kolejka
      XIV kolejka

      Statystyki najlepszych 7 zawodników

      Zawodnik Drużyna Punktacja kanadyjska Asysta
      [min]
      Ilość rozegranych spotkań
      Justyna Krzywak SUS Travel Jed. Trzebiatów 45 29 16 4 15
      Karolina Dutkiewicz MOS Zbąszyń 37 26 11 28 16
      Anna Kubowicz Szarotka Nowy Targ 37 26 11 9 17
      Katarzyna Fuła Podhale Nowy Targ 36 24 12 2 15
      Agnieszka Timek Podhale Nowy Targ 33 12 21 7 16
      Maja Mazur SUS Travel Jed. Trzebiatów 32 17 15 4 14
      Marta Stachowiak MOS Zbąszyń 30 8 22 4 12

      Zobacz więcej...


      ĆWIERĆFINAŁY - 22.02.2014
      (do dwóch wygranych meczów)

                     I para ( 1 miejsce – wolny los )

      (KSE 43) II para ( 7 miejsce – 2 miejsce )

      (KSE 44) III para ( 6 miejsce – 3 miejsce )

      (KSE 45) IV para ( 5 miejsce – 4 miejsce )

      ĆWIERĆFINAŁY (REWANŻE) - 08.03.2014

      (KSE 46) II para ( 2 miejsce – 7 miejsce )

      (KSE 47) III para ( 3 miejsce – 6 miejsce )

      (KSE 48) IV para ( 4 miejsce – 5 miejsce )

      ew. 09.03.2014  
      (w przypadku remisu po dwóch spotkaniach)

      (KSE 46 - RD) II para  ( 2 miejsce – 7 miejsce )

      (KSE 47 - RD) III para ( 3 miejsce – 6 miejsce )

      (KSE 48 - RD) IV para ( 4 miejsce – 5 miejsce )

       

      PÓŁFINAŁY - 29.03.2014
      (do dwóch wygranych meczów)

      (KSE 49)  zwycięzca IV pary – zwycięzca I pary

      (KSE 50)  zwycięzca III pary – zwycięzca II pary

      PÓŁFINAŁY (REWANŻE) - 12.04.2014

      (KSE 51)  zwycięzca I pary – zwycięzca IV pary

      (KSE 52)  zwycięzca II pary – zwycięzca III pary 

      ew. 13.04.2014
      (w przypadku remisu po dwóch spotkaniach)
       

      (KSE 51 - RD)  zwycięzca I pary – zwycięzca IV pary

      (KSE 52 - RD)  zwycięzca II pary – zwycięzca III pary

       

      FINAŁY

      Finał o miejsca I – IV rozgrywany będzie w systemie jednego zwycięskiego meczu. Mecze o miejsca I – IV  rozgrywane zostaną w formule Super Finału w jednym miejscu. Organizator zostanie wybrany na zasadzie rozstrzygnięcia konkursu ofert. O miejscach V-VII zadecyduje turniej, rozegrany pomiędzy zespołami przegranymi z meczów od (KSE 43)  do (KSE 48). Organizatorem turnieju ma prawo zostać zespół, który w sezonie zasadniczym zajął najwyższe miejsce w tabeli. Mecze o miejsca V-VII muszą być tak rozegrane, żeby drużyny przyjezdne rozgrywały swoje mecze „dzień po dniu”. W piątek z gospodarzem rozgrywa mecz zespół, który ma mniejszą odległość do pokonania. 

      Turniej o miejsca V – VII  (09-11.05.2014)

      o miejsca V – VII:

      (KSE 53) przegrani ćwierćfinałów

      (KSE 54) przegrani ćwierćfinałów

      (KSE 55) przegrani ćwierćfinałów

       

      FINAŁY - 17.05.2014

      o miejsca III – IV

       (KSE 56) przegrani półfinałów (KSE 49) do (KSE 52)

       

      o miejsca I – II:

       (KSE 57) zwycięzcy półfinałów (KSE 49) do (KSE 52)