Facebook Twitter Google Plus

I liga mężczyzn


Klasyfikacja końcowa w sezonie 2013/2014

1.  AKS Politechnika Wrocławska
2.  UKS Zryw Dziekanów Leśny - Iskra Warszawa
3.  UKS Prus Żary
4.  UKS Orły Suwałki
5.  Floorball Club Pupile Pustów

 

   - awans do Salming Ekstraligi 
    Baraże
    Finały
    Półfinały

    Grupa A

    Poz
    Drużyna
    M W P RZ RP Bramki Pkt
    1 UKS Zryw Dziekanów Leśny – Iskra Warszawa UKS Zryw Dziekanów Leśny – Iskra Warszawa 8 7 1 0 0 63 - 38 21
    2 UKS Orły Suwałki UKS Orły Suwałki 8 3 5 0 0 60 - 54 9
    3 Floorball Club Pupile Pustków 8 2 6 0 0 31 - 62 6

    Grupa B

    Poz
    Drużyna
    M W P RZ RP Bramki Pkt
    1 Floorball Wrocław 8 5 2 0 1 67 - 55 16
    2 UKS Prus Żary UKS Prus Żary 8 2 5 1 0 55 - 67 8


    Kolejki spotkań

      I kolejka
      II kolejka
      III kolejka
      IV kolejka
      V kolejka
      VI kolejka
      VII kolejka
      VIII kolejka
      IX kolejka
      X kolejka
      XI kolejka
      • Sobota 2014-01-18 18:00
        MS I 19
        UKS Zryw Dziekanów Leśny – Iskra Warszawa UKS Zryw Dziekanów Leśny – Iskra Warszawa
        Floorball Club Pupile Pustków
      XII kolejka
      • Niedziela 2014-01-19 11:00
        MS I 20
        UKS Zryw Dziekanów Leśny – Iskra Warszawa UKS Zryw Dziekanów Leśny – Iskra Warszawa
        Floorball Club Pupile Pustków

      Statystyki najlepszych 7 zawodników

      Zawodnik Drużyna Punktacja kanadyjska Asysta
      [min]
      Ilość rozegranych spotkań
      Daniel Osiński Orły Suwałki 51 29 22 0 11
      Maciej Zanoberg Zryw Dziekanów Leśny – Iskra Warszawa 51 35 16 20 14
      Mateusz Gałek Floorball Wrocław 49 22 27 10 13
      Adrian Grędziński Floorball Wrocław 46 35 11 2 13
      Wojciech Marzec Prus Żary 39 19 20 4 13
      Andrzej Kaszkiel Orły Suwałki 35 24 11 4 9
      Michał Kowalczuk Prus Żary 33 22 11 6 13

      Zobacz więcej...


      PÓŁFINAŁY
      (do dwóch wygranych meczów)

      Zespoły, które zajęły I i II miejsca w swojej grupie po rundzie zasadniczej rozgrywają mecze o miejsca I – IV. Organizatorem pierwszego meczu w półfinałach I ligi jest zespół zajmujący niższe miejsce w swojej grupie w tabeli po rundzie

      Półfinał I - 15.02.2014

      (MS I 21) 2A – 1B
      (MS I 22) 2B – 1A

      Półfinał II - 01.03.2014

      (MS I 23) 1A – 2B
      (MS I 24) 1B – 2A

      Półfinał II - ew. 02.03.2014
      (w przypadku remisu po dwóch spotkaniach)

      (MS I 23 - RD) 1A – 2B
      (MS I 24 - RD) 1B – 2A

      FINAŁY

      Organizatorem pierwszego meczu w finałach I ligi jest zespół zajmujący niższe miejsce w tabeli po rundzie zasadniczej. W przypadku meczów między zespołami, które zajęły jednakowe miejsca w grupach A i B, organizatorem pierwszego spotkania jest zespół, który zdobył mniej punktów w sezonie zasadniczym, następnie decyduje różnica

      FINAŁ - 22.03.2014

      (MS I 25) przegrani półfinałów o miejsca I-IV
      (MS I 26) zwycięzcy półfinałów o miejsca I-IV

      FINAŁ - 05.04.2014

      (MS I 27) przegrani półfinałów o miejsca I-IV
      (MS I 28) zwycięzcy półfinałów o miejsca I-IV

      FINAŁ - ew. 06.04.2014
      (w przypadku remisu po dwóch spotkaniach)

      (MS I 27 - RD) przegrani półfinałów o miejsca I-IV
      (MS I 28 - RD) zwycięzcy półfinałów o miejsca I-IV

      BARAŻE - 10.05.2014
      (mecze pomiędzy VII miejscem Ekstraligi, a II miejscem I ligi)

      (MS B 1) II miejsce I ligi – VII miejsce Ekstraligi

      BARAŻE (REWANŻE) - 24.05.2014

      (MS B 2) VII miejsce Ekstraligi – II miejsce I ligi

      ew. 25.05.2014
      (w przypadku remisu po dwóch spotkaniach)

      (MS B 3 - RD) VII miejsce Ekstraligi – II miejsce