Facebook Twitter Google Plus

Juniorzy starsi

    Grupa A

    Poz
    Drużyna
    M W P RZ RP Bramki Pkt
    1 WSU Wierzchowo WSU Wierzchowo 8 7 0 1 0 73 - 46 23
    2 UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo 8 4 3 0 1 43 - 42 13
    3 UKS Wyżyny Bydgoszcz 8 0 8 0 0 32 - 60 0

    Grupa B

    Poz
    Drużyna
    M W P RZ RP Bramki Pkt
    1 UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost 12 10 0 2 0 171 - 73 34
    2 UKS Absolwent Siedlec UKS Absolwent Siedlec 12 5 4 1 2 105 - 103 19
    3 UKS Victoria Gułtowy UKS Victoria Gułtowy 12 4 5 1 2 98 - 104 16
    4 UKS Junior Kębłowo UKS Junior Kębłowo 12 0 10 1 1 56 - 150 3

    Grupa C

    Poz
    Drużyna
    M W P RZ RP Bramki Pkt
    1 MUKS Zielonka MUKS Zielonka 12 12 0 0 0 131 - 33 36
    2 ULKS Olimpia Łochów                                          ULKS Olimpia Łochów 12 8 4 0 0 110 - 69 24
    3 ULKS Józefina ULKS Józefina 12 3 8 0 1 61 - 108 10
    4 UKS Zryw Dziekanów Leśny – Iskra Warszawa UKS Zryw Dziekanów Leśny – Iskra Warszawa 12 0 11 1 0 37 - 129 2

    Grupa D

    Poz
    Drużyna
    M W P RZ RP Bramki Pkt
    1 KS Madex Górale Nowy Targ KS Madex Górale Nowy Targ 8 3 2 1 2 49 - 43 13
    2 UKS Wiatr Ludźmierz UKS Wiatr Ludźmierz 8 2 3 2 1 43 - 49 11


    Kolejki spotkań

      I kolejka
      II kolejka
      III kolejka
      IV kolejka
      V kolejka
      VI kolejka
      VII kolejka
      VIII kolejka
      IX kolejka
      X kolejka
      XI kolejka
      XII kolejka

      Statystyki najlepszych 7 zawodników

      Zawodnik Drużyna Punktacja kanadyjska Asysta
      [min]
      Ilość rozegranych spotkań
      Michał Kozubal Fenomen Babimost 79 43 36 2 12
      Wojciech Malajka Fenomen Babimost 73 44 29 12 12
      Dawid Kuhnke Absolwent Siedlec 62 29 33 0 12
      Adrian Rudnik MUKS Zielonka 55 34 21 0 12
      Michał Sieńko MUKS Zielonka 51 28 23 6 12
      Maciej Sieńko MUKS Zielonka 48 22 26 6 12
      Jakub Łyskawa Fenomen Babimost 37 22 15 4 12

      Zobacz więcej...


      w drugiej fazie drużyny awansują do grup półfinałowych A i B (8 miejsc):

      – do półfinałów awansują 2 pierwsze zespoły w grupach A, B, C i 1 zespół grupy D – 7 miejsc
      oraz zespół wyłoniony z turnieju kwalifikacyjnego – biorą udział zespoły, które zajęły 3 miejsca
      w gr. A, B, C oraz 2 zespół w gr. D.

      TURNIEJ KWALIFIKACYJNY (dla grup A, B, C i D)
      14-16.03.2014

      System rozegrania turnieju kwalifikacyjnego:

      • organizator turnieju zostanie podany przez WGiD po zgłoszeniach z klubów,
      • zespoły, przystępujące do turnieju wyłaniającego 8-smego półfinalistę, grają zgodnie z Regulaminem Rozgrywek, w pierwszej fazie drużyny rozstawione są alfabetycznie, z kolejnością meczów dla 4 zespołów:

      (MJ 69) 2 – 3
      (MJ 70) 4 – 1
      (MJ 71) 2 – 4
      (MJ 72) 1 – 3
      (MJ 73) 3 – 4
      (MJ 74) 1 – 2

      PÓŁFINAŁY - 28-30.03.2014

      • system rozgrywania półfinałów i finałów:

      – turniej 3-dniowy z kolejnością meczów wg Regulaminu Rozgrywek dla 4 zespołów:

      2-3, 4-1, 2-4, 1-3, 3-4, 1-2.

      Półfinał A

      1. I m. grupy A
      2. I m. grupy B
      3. II m. grupy A
      4. II m. grupy B

      (MJ 75) I m. grupy B – II m. grupy A
      (MJ 76) II m. grupy B – I m. grupy A
      (MJ 77) I m. grupy B – II m. grupy B
      (MJ 78) I m. grupy A – II m. grupy A
      (MJ 79) II m. grupy A – II m. grupy B
      (MJ 80) I m. grupy A – I m. grupy B

      Półfinał B

      1. I m. grupy C
      2. I m. grupy D
      3. II m. grupy C
      4. I m. turnieju kwalifikacyjnego

      (MJ 81) I m. grupy D – II m. grupy C
      (MJ 82) I m. turnieju kwalifikacyjnego – I m. grupy C
      (MJ 83) I m. grupy D – I m. turnieju kwalifikacyjnego
      (MJ 84) I m. grupy C – II m. grupy C
      (MJ 85) II m. grupy C – I m. turnieju kwalifikacyjnego
      (MJ 86) I m. grupy C – I m. grupy D

      Finał B (o miejsca V – VIII) - 11-13.04.2014

      Do finału B awansują zespoły zajmujące 3- 4 miejsce w półfinałach A i B.

      1. III m. półfinału A
      2. III m. półfinału B
      3. IV m. półfinału A
      4. IV m. półfinału B

      (MJ 87) III m. półfinału B – IV m. półfinału A
      (MJ 88) IV m. półfinału B – III m. półfinału A
      (MJ 89) III m. półfinału B – IV m. półfinału B
      (MJ 90) III m. półfinału A – IV m. półfinału A
      (MJ 91) IV m. półfinału A – IV m. półfinału B
      (MJ 92) III m. półfinału A – III m. półfinału B

      Finał A (o miejsca I – IV) - 11-13.04.2014

      Do finału A awansują zespoły zajmujące 1-2 miejsce w półfinałach A i B.

      1. I m. półfinału A
      2. I m. półfinału B
      3. II m. półfinału A
      4. II m. półfinału B

      (MJ 93) I m. półfinału B – II m. półfinału A
      (MJ 94) II m. półfinału B – I m. półfinału A
      (MJ 95) I m. półfinału B – II m. półfinału B
      (MJ 96) I m. półfinału A – II m. półfinału A
      (MJ 97) II m. półfinału A – II m. półfinału B
      (MJ 98) I m. półfinału A – I m. półfinału B