Facebook Twitter Google Plus

Juniorki starsze

    Grupa A

    Poz
    Drużyna
    M W P RZ RP Bramki Pkt
    1 MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów 8 7 1 0 0 61 - 29 21
    2 Energa Olimpia Osowa Gdańsk Energa Olimpia Osowa Gdańsk 8 3 5 0 0 31 - 45 9
    3 UKS Junior Kębłowo UKS Junior Kębłowo 8 2 6 0 0 32 - 50 6

    Grupa B

    Poz
    Drużyna
    M W P RZ RP Bramki Pkt
    1 UKS 85 Mokotów Warszawa UKS 85 Mokotów Warszawa 8 6 1 1 0 42 - 29 20
    2 UKS Ambra Ołtarzew Ożarów Maz. UKS Ambra Ołtarzew Ożarów Maz. 8 2 3 1 2 41 - 47 10
    3 LUKS Nolet Żabi Róg 8 1 5 1 1 32 - 39 6

    Grupa C

    Poz
    Drużyna
    M W P RZ RP Bramki Pkt
    1 MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ 12 11 1 0 0 114 - 45 33
    2 PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia 12 8 3 0 1 79 - 41 25
    3 KS Worwa Szarotka Nowy Targ KS Worwa Szarotka Nowy Targ 12 3 9 0 0 40 - 87 9
    4 UKS Wiatr Ludźmierz UKS Wiatr Ludźmierz 12 1 10 1 0 47 - 107 5


    Kolejki spotkań

      I kolejka
      II kolejka
      III kolejka
      IV kolejka
      V kolejka
      VI kolejka
      VII kolejka
      VIII kolejka
      IX kolejka
      X kolejka
      XI kolejka
      XII kolejka

      Statystyki najlepszych 7 zawodników

      Zawodnik Drużyna Punktacja kanadyjska Asysta
      [min]
      Ilość rozegranych spotkań
      Patrycja Fryźlewicz Podhale Nowy Targ 34 23 11 20 12
      Magdalena Mamak Podhale Nowy Targ 34 16 18 0 12
      Monika Kowalczyk Podhale Nowy Targ 32 18 14 4 12
      Anna Podlipni Podhale Nowy Targ 30 16 14 14 10
      Katarzyna Pabis PUKS Trzebinia 28 14 14 2 12
      Justyna Krzywak SUS Travel Jed. Trzebiatów 24 14 10 0 6
      Justyna Florczak Podhale Nowy Targ 23 18 5 2 11

      Zobacz więcej...


      w drugiej fazie drużyny awansują do grup półfinałowych A i B (8 miejsc):

      Do półfinałów awansują 2 pierwsze zespoły w grupach A, B i C oraz 2 najlepsze zespoły wyłonione z turnieju kwalifikacyjnego - biorą udział zespoły, które zajęły 3 miejsca w gr. A, B oraz 3 i 4 zespół w gr. C.

      TURNIEJ KWALIFIKACYJNY (dla grup A, B, C) 14-16.03.2014

      System rozegrania turnieju kwalifikacyjnego:

      • organizator turnieju zostanie podany przez WGiD po zgłoszeniach z klubów,

      • zespoły, przystępujące do turnieju wyłaniającego 7 i 8-mego półfinalistę, grają zgodnie z Regulaminem Rozgrywek, w pierwszej fazie drużyny rozstawione są alfabetycznie, z kolejnością meczów dla 4 zespołów:

      PÓŁFINAŁY 21-23.03.2014

      • system rozgrywania półfinałów i finałów:

      – turniej 3-dniowy z kolejnością meczów wg Regulaminu Rozgrywek dla 4 zespołów:

      2-3, 4-1, 2-4, 1-3, 3-4, 1-2.

      1. I m. grupy A
      2. II m. grupy A
      3. II m. grupy B
      4. I m. turnieju kwalifikacyjnego

      (KJ 55) II m. grupy A – II m. grupy B
      (KJ 56) I m. turnieju kwalifikacyjnego – I m. grupy A
      (KJ 57) II m. grupy A – I m. turnieju kwalifikacyjnego
      (KJ 58) I m. grupy A – II m. grupy B
      (KJ 59) II m. grupy B – I m. turnieju kwalifikacyjnego
      (KJ 60) I m. grupy A – II m. grupy A

      1. I m. grupy C
      2. I m. grupy B
      3. II m. grupy C
      4. II m. turnieju kwalifikacyjnego

      (KJ 61) I m. grupy B – II m. grupy C
      (KJ 62) II m. turnieju kwalifikacyjnego – I m. grupy C
      (KJ 63) I m. grupy B – II m. turnieju kwalifikacyjnego
      (KJ 64) I m. grupy C – II m. grupy C
      (KJ 65) II m. grupy C – II m. turnieju kwalifikacyjnego
      (KJ 66) I m. grupy C – I m. grupy B

      FINAŁY 05-06.04.2014

      Finał B (o miejsca V – VIII)

      Do finału B awansują zespoły zajmujące 3- 4 miejsce w półfinałach A i B.

      1. III m. półfinału A
      2. III m. półfinału B
      3. IV m. półfinału A
      4. IV m. półfinału B

      (KJ 67) III m. półfinału B – IV m. półfinału A
      (KJ 68) IV m. półfinału B – III m. półfinału A
      (KJ 69) III m. półfinału B – IV m. półfinału B
      (KJ 70) III m. półfinału A – IV m. półfinału A
      (KJ 71) IV m. półfinału A – IV m. półfinału B
      (KJ 72) III m. półfinału A – III m. półfinału B

      Finał A (o miejsca I – IV)

      Do finału A awansują zespoły zajmujące 1-2 miejsce w półfinałach A i B

      1. I m. półfinału A
      2. I m. półfinału B
      3. II m. półfinału A
      4. II m. półfinału B

      (KJ 73) I m. półfinału B – II m. półfinału A
      (KJ 74) II m. półfinału B – I m. półfinału A
      (KJ 75) I m. półfinału B – II m. półfinału B
      (KJ 76) I m. półfinału A – II m. półfinału A
      (KJ 77) II m. półfinału A – II m. półfinału B
      (KJ 78) I m. półfinału A – I m. półfinału B