Facebook Twitter Google Plus

Juniorki starsze

ORGANIZATOREM TURNIEJU W DNIACH 21-23 MARCA JEST
MLUKS JEDYNKA TRZEBIATÓW

    Poz
    Drużyna
    M W P RZ RP Bramki Pkt
    1 MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów 3 2 0 1 0 26 - 14 8
    2 Energa Olimpia Osowa Gdańsk Energa Olimpia Osowa Gdańsk 3 2 0 0 1 15 - 12 7
    3 UKS Ambra Ołtarzew Ożarów Maz. UKS Ambra Ołtarzew Ożarów Maz. 3 1 2 0 0 13 - 18 3
    4 UKS Junior Kębłowo UKS Junior Kębłowo 3 0 3 0 0 12 - 22 0

    Kolejki spotkań

      Mrzeżyno, 21-23 marca 2014

      Statystyki najlepszych 7 zawodników

      Zawodnik Drużyna Punktacja kanadyjska Asysta
      [min]
      Ilość rozegranych spotkań
      Justyna Krzywak SUS Travel Jed. Trzebiatów 10 5 5 0 3
      Anna Szychta Energa Gdańsk 8 5 3 0 3
      Agata Arendarczyk SUS Travel Jed. Trzebiatów 7 3 4 0 3
      Joanna Olejniczak Ambra Ożarów 7 6 1 0 3
      Maja Mazur SUS Travel Jed. Trzebiatów 6 3 3 0 3
      Marika Adamczyk Junior Kębłowo 6 2 4 0 3
      Daria Rogozińska Junior Kębłowo 6 5 1 2 3

      Zobacz więcej...


      PÓŁFINAŁY 21-23.03.2014

      • system rozgrywania półfinałów i finałów:

      – turniej 3-dniowy z kolejnością meczów wg Regulaminu Rozgrywek dla 4 zespołów:

      2-3, 4-1, 2-4, 1-3, 3-4, 1-2.

      1. I m. grupy A
      2. II m. grupy A
      3. II m. grupy B
      4. I m. turnieju kwalifikacyjnego

      (KJ 55) II m. grupy A – II m. grupy B
      (KJ 56) I m. turnieju kwalifikacyjnego – I m. grupy A
      (KJ 57) II m. grupy A – I m. turnieju kwalifikacyjnego
      (KJ 58) I m. grupy A – II m. grupy B
      (KJ 59) II m. grupy B – I m. turnieju kwalifikacyjnego
      (KJ 60) I m. grupy A – II m. grupy A

      1. I m. grupy C
      2. I m. grupy B
      3. II m. grupy C
      4. II m. turnieju kwalifikacyjnego

      (KJ 61) I m. grupy B – II m. grupy C
      (KJ 62) II m. turnieju kwalifikacyjnego – I m. grupy C
      (KJ 63) I m. grupy B – II m. turnieju kwalifikacyjnego
      (KJ 64) I m. grupy C – II m. grupy C
      (KJ 65) II m. grupy C – II m. turnieju kwalifikacyjnego
      (KJ 66) I m. grupy C – I m. grupy B

      FINAŁY 05-06.04.2014

      Finał B (o miejsca V – VIII)

      Do finału B awansują zespoły zajmujące 3- 4 miejsce w półfinałach A i B.

      1. III m. półfinału A
      2. III m. półfinału B
      3. IV m. półfinału A
      4. IV m. półfinału B

      (KJ 67) III m. półfinału B – IV m. półfinału A
      (KJ 68) IV m. półfinału B – III m. półfinału A
      (KJ 69) III m. półfinału B – IV m. półfinału B
      (KJ 70) III m. półfinału A – IV m. półfinału A
      (KJ 71) IV m. półfinału A – IV m. półfinału B
      (KJ 72) III m. półfinału A – III m. półfinału B

      Finał A (o miejsca I – IV)

      Do finału A awansują zespoły zajmujące 1-2 miejsce w półfinałach A i B

      1. I m. półfinału A
      2. I m. półfinału B
      3. II m. półfinału A
      4. II m. półfinału B

      (KJ 73) I m. półfinału B – II m. półfinału A
      (KJ 74) II m. półfinału B – I m. półfinału A
      (KJ 75) I m. półfinału B – II m. półfinału B
      (KJ 76) I m. półfinału A – II m. półfinału A
      (KJ 77) II m. półfinału A – II m. półfinału B
      (KJ 78) I m. półfinału A – I m. półfinału B