Facebook Twitter Google Plus

Juniorzy starsi

    Poz
    Drużyna
    M W P RZ RP Bramki Pkt
    1 UKS Victoria Gułtowy UKS Victoria Gułtowy 3 3 0 0 0 20 - 9 9
    2 WSU Wierzchowo WSU Wierzchowo 3 2 1 0 0 17 - 15 6
    3 UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo 3 1 2 0 0 14 - 12 3
    4 KS Madex Górale Nowy Targ KS Madex Górale Nowy Targ 3 0 3 0 0 0 - 15 0

    Kolejki spotkań

      Swarzędz, 11-13 kwietnia 2014

      Statystyki najlepszych 7 zawodników

      Zawodnik Drużyna Punktacja kanadyjska Asysta
      [min]
      Ilość rozegranych spotkań
      Kamil Gałecki WSU Wierzchowo 9 6 3 0 2
      Damian Domański WSU Wierzchowo 5 1 4 2 2
      Przemysław Ptaszyński Victoria Gułtowy 5 4 1 0 2
      Piotr Jóźwiak Victoria Gułtowy 5 2 3 6 2
      Szymon Szłapak WSU Wierzchowo 4 3 1 0 2
      Piotr Pietryga Victoria Gułtowy 3 0 3 0 2
      Filip Adamski Błyskawica Niechanowo 3 1 2 0 2

      Zobacz więcej...


      Finał B (o miejsca V – VIII) - 11-13.04.2014

      Do finału B awansują zespoły zajmujące 3- 4 miejsce w półfinałach A i B.

      1. III m. półfinału A
      2. III m. półfinału B
      3. IV m. półfinału A
      4. IV m. półfinału B

      (MJ 87) III m. półfinału B – IV m. półfinału A
      (MJ 88) IV m. półfinału B – III m. półfinału A
      (MJ 89) III m. półfinału B – IV m. półfinału B
      (MJ 90) III m. półfinału A – IV m. półfinału A
      (MJ 91) IV m. półfinału A – IV m. półfinału B
      (MJ 92) III m. półfinału A – III m. półfinału B

      Finał A (o miejsca I – IV) - 11-13.04.2014

      Do finału A awansują zespoły zajmujące 1-2 miejsce w półfinałach A i B.

      1. I m. półfinału A
      2. I m. półfinału B
      3. II m. półfinału A
      4. II m. półfinału B

      (MJ 93) I m. półfinału B – II m. półfinału A
      (MJ 94) II m. półfinału B – I m. półfinału A
      (MJ 95) I m. półfinału B – II m. półfinału B
      (MJ 96) I m. półfinału A – II m. półfinału A
      (MJ 97) II m. półfinału A – II m. półfinału B
      (MJ 98) I m. półfinału A – I m. półfinału B