Facebook Twitter Google Plus

Juniorzy starsi

    Grupa A

    Poz
    Drużyna
    M W P RZ RP Bramki Pkt
    1 MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów 4 3 0 1 0 50 - 23 11
    2 EUKS Spartakus Sicienko EUKS Spartakus Sicienko 4 0 3 0 1 23 - 50 1

    Grupa B

    Poz
    Drużyna
    M W P RZ RP Bramki Pkt
    1 UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost 6 6 0 0 0 75 - 24 18
    2 UKS Absolwent Siedlec UKS Absolwent Siedlec 6 4 2 0 0 54 - 44 12
    3 UKS Junior Kębłowo UKS Junior Kębłowo 6 1 4 1 0 32 - 55 5
    4 UKS Victoria Gułtowy UKS Victoria Gułtowy 6 0 5 0 1 21 - 59 1

    Grupa C

    Poz
    Drużyna
    M W P RZ RP Bramki Pkt
    1 MUKS Zielonka MUKS Zielonka 6 5 1 0 0 42 - 21 15
    2 UKS Wiatr Ludźmierz UKS Wiatr Ludźmierz 6 5 1 0 0 53 - 23 15
    3 ULKS Józefina ULKS Józefina 6 2 4 0 0 24 - 37 6
    4 UKS Nowa Łódź UKS Nowa Łódź 6 0 6 0 0 13 - 51 0


    Kolejki spotkań

      I t. eliminacyjny - Trzebiatów
      I t. eliminacyjny - Siedlec
      I t. eliminacyjny - Zielonka
      II t. eliminacyjny - Sicienko
      II t. eliminacyjny - Kębłowo
      II t. eliminacyjny - Józefina
      III t. eliminacyjny - Babimost
      III t. eliminacyjny - Łódź
      IV t. eliminacyjny - Gułtowy
      IV t. eliminacyjny - Ludźmierz

      Statystyki najlepszych 7 zawodników

      Zawodnik Drużyna Punktacja kanadyjska Asysta
      [min]
      Ilość rozegranych spotkań
      Michał Kozubal Fenomen Babimost 31 14 17 0 6
      Wojciech Malajka Fenomen Babimost 27 19 8 0 6
      Mateusz Miszewski Fenomen Babimost 26 14 12 2 6
      Filip Łukaszewski Fenomen Babimost 24 11 13 0 6
      Dawid Kuhnke Absolwent Siedlec 21 12 9 0 6
      Michał Sieńko MUKS Zielonka 19 11 8 8 6
      Szymon Jachymiak Wiatr Ludźmierz 18 12 6 4 6

      Zobacz więcej...


      System Rozgrywek:

      • Rozgrywki prowadzone w systemie turniejowym zgodnie z załączonym terminarzem;

      • W pierwszym etapie, na poziomie grupy, rozgrywane są Turnieje Eliminacyjne;

      • Każda z drużyn jest Gospodarzem jednego Turnieju Eliminacyjnego w ramach swojej grupy;

      • W przypadku grup 4 zespołowych, odbywają się 4 turnieje eliminacyjne, w których biorą udział 3 zespoły z grupy, na zmianę 1 zespół pauzuje;

      • Mecze, podczas fazy eliminacyjnej i jak w kolejnych, są rozgrywane systemem „każdy z każdym” w obrębie wyznaczonych grup;

      • Mecze Turniejów Eliminacyjnych rozgrywane są w zaznaczone weekendy w Terminarzu Rozgrywek, w systemie: 2 mecze w sobotę, 1 w niedzielę;

      • Mecze Turniejów Eliminacyjnych powinny zaczynać się w sobotę najwcześniej o godz. 9 rano, a kończyć się w niedzielę przed godz. 12;

      • Minimalna przerwa między sobotnimi meczami musi wynosić 4 godziny licząc od momentu zakończenia pierwszego spotkania, chyba że obie drużyny ustalą inaczej;

      • Pierwszy Mecz Turnieju rozgrywa gospodarz Turnieju z drużyną, która ma najmniejszą odległość do pokonania, do miejsca, w którym rozgrywane są zawody;

      • Drugi mecz Turnieju rozgrywają drużyny gości;

      • Bezpośredni awans z Grup Eliminacyjnych uzyskują drużyny, które zajmą I‐III w grupach 4 zespołowych oraz z miejsc I‐II w grupie 3 zespołowej;

      • Półfinały rozgrywek zostaną rozegrane w formie dwóch turniejów, w każdym po 4 drużyny, z których po 2 najlepsze uzyskają awans do turnieju finałowego;

      • Układ turniejów półfinałowych jest następujący: PŁ. A – 1.B, 2.C, 1.A, 3.B; PŁ. B – 1. C, 2.B, 2.A, 3.C;

      • W turnieju finałowym spotykają się 4 drużyny.