Facebook Twitter Google Plus

Juniorki starsze

    Grupa A

    Poz
    Drużyna
    M W P RZ RP Bramki Pkt
    1 MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ 6 6 0 0 0 68 - 16 18
    2 UKS Wiatr Ludźmierz UKS Wiatr Ludźmierz 6 2 3 0 1 22 - 50 7
    3 KS Worwa Szarotka Nowy Targ KS Worwa Szarotka Nowy Targ 6 0 5 1 0 22 - 46 2

    Grupa B

    Poz
    Drużyna
    M W P RZ RP Bramki Pkt
    1 PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia 6 5 0 1 0 36 - 12 17
    2 UKS Ambra Ołtarzew Ożarów Maz. UKS Ambra Ołtarzew Ożarów Maz. 6 3 3 0 0 36 - 33 9
    3 UKS Junior Kębłowo UKS Junior Kębłowo 6 0 5 0 1 22 - 49 1

    Grupa C

    Poz
    Drużyna
    M W P RZ RP Bramki Pkt
    1 MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów 6 5 0 1 0 42 - 17 17
    2 Energa Olimpia Osowa Gdańsk Energa Olimpia Osowa Gdańsk 6 2 3 0 1 27 - 34 7
    3 PKS MOS Zbąszyń PKS MOS Zbąszyń 6 1 5 0 0 27 - 45 3


    Kolejki spotkań

      I t. eliminacyjny - Nowy Targ
      I t. eliminacyjny - Kębłowo
      I t. eliminacyjny - Gdańsk
      II t. eliminacyjny - Nowy Targ
      II t. eliminacyjny - Trzebinia
      II t. eliminacyjny - Trzebiatów
      III t. eliminacyjny - Ludźmierz
      III t. eliminacyjny - Kębłowo
      III t. eliminacyjny - Zbąszyń

      Statystyki najlepszych 7 zawodników

      Zawodnik Drużyna Punktacja kanadyjska Asysta
      [min]
      Ilość rozegranych spotkań
      Magdalena Mamak Podhale Nowy Targ 33 16 17 0 6
      Zuzanna Krzystyniak Podhale Nowy Targ 15 10 5 2 6
      Dagmara Zadrożna Ambra Ożarów 15 7 8 0 6
      Gabriela Pysz Podhale Nowy Targ 15 9 6 4 6
      Anita Jeleńska PUKS Trzebinia 14 8 6 4 6
      Monika Kowalczyk Podhale Nowy Targ 14 8 6 4 6
      Jutrzenka Cirocka SUS Travel Jed. Trzebiatów 12 7 5 0 5

      Zobacz więcej...


      System Rozgrywek:

      • Rozgrywki prowadzone są w systemie turniejowym zgodnie z załączonym terminarzem
      • W pierwszym etapie rozgrywane są Turnieje Eliminacyjne
      • Każda z drużyn jest gospodarzem jednego Turnieju Eliminacyjnego w ramach swojej grupy
      • Mecze, podczas fazy eliminacyjnej i jak w kolejnych, są rozgrywane systemem „każdy z każdym” w obrębie wyznaczonych grup
      • Mecze Turniejów Eliminacyjnych rozgrywane są w zaznaczone weekendy w Terminarzu Rozgrywek, w systemie: 2 mecze w sobotę, 1 w niedzielę
      • Mecze Turniejów Eliminacyjnych powinny zaczynać się w sobotę najwcześniej o godz. 9 rano, a kończyć się w niedzielę przed godz. 12
      • Minimalna przerwa między sobotnimi meczami musi wynosić 4 godziny licząc od momentu zakończenia pierwszego spotkania, chyba że obie drużyny ustalą inaczej
      • Pierwszy Mecz Turnieju rozgrywa gospodarz z drużyną, która ma najmniejszą odległość do pokonania do miejsca, w którym rozgrywane są zawody
      • Drugi mecz Turnieju rozgrywają drużyny gości
      • Bezpośredni awans do półfinału z Grup Eliminacyjnych uzyskują drużyny, które zajmą I i II miejsce w grupach
      • Pozostałe drużyny biorą udział w Turnieju Kwalifikacyjnym, z którego 2 najlepsze drużyny uzyskają awans do kolejnej fazy rozgrywek
      • Półfinały rozgrywek zostaną rozegrane w formie dwóch turniejów, w każdym po 4 drużyny, z których po 2 najlepsze uzyskają awans do turnieju finałowego
      • W turnieju finałowym spotykają się 4 drużyny.

      Harmonogram:

      I Turniej Eliminacyjny
      27-28.09.2014 

      gr. A turniej Szarotka
      gr. B turniej Kębłowo
      gr. C turniej Gdańsk

      II Turniej Eliminacyjny
      08-09.11.2014 

      gr. A turniej Podhale
      gr. B turniej Trzebinia
      gr. C turniej Trzebiatów

      III Turniej Eliminacyjny
      20-21.12.2014

      gr. A turniej Ludźmierz
      gr. B turniej Ołtarzew
      gr. C turniej Zbąszyń

      Turniej Kwalifikacyjny - 31.01-01.02.2015 

      Turnieje Półfinałowe - 14-15.03.2015  

      Finał Rozgrywek - 25-26.04.2015