Facebook Twitter Google Plus

Ekstraliga Mężczyzn

Super Finał 2016

 

Klasyfikacja końcowa w sezonie 2015/2016

1.  KS Górale Nowy Targ
2.  KS Worwa Szarotka Nowy Targ
3.  MUKS Zielonka
4.  UKS Fenomen Babimost
5.  UKS Ósemka Wejherowo
6.  ULKS Olimpia Łochów
7.  TKKF Jadberg Pionier Tychy

 

    - baraże o utrzymanie w Ekstralidze

 

    Baraże
    Finał
    3. Miejsce
    Miejsca V-VII
    Półfinały II
    Półfinały I
    Ćwierćfinały II
    Ćwierćfinały I
    Poz
    Drużyna
    M W P RZ RP Bramki Pkt
    1 KS Górale Nowy Targ KS Górale Nowy Targ 12 9 3 0 0 100 - 63 27
    2 MUKS Zielonka MUKS Zielonka 12 9 3 0 0 95 - 49 27
    3 KS Worwa Szarotka Nowy Targ KS Worwa Szarotka Nowy Targ 12 7 3 1 1 71 - 54 24
    4 UKS Ósemka Wejherowo UKS Ósemka Wejherowo 12 7 4 0 1 72 - 77 22
    5 UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost 12 4 6 2 0 71 - 87 16
    6 TKKF Jadberg Pionier Tychy TKKF Jadberg Pionier Tychy 12 2 9 0 1 62 - 101 7
    7 ULKS Olimpia Łochów                                          ULKS Olimpia Łochów 12 1 11 0 0 62 - 102 3
    8 UKS Nowa Łódź UKS Nowa Łódź 0 0 0 0 0 0 - 0 0

    Kolejki spotkań

      I kolejka
      II kolejka
      III kolejka
      IV kolejka
      V kolejka
      VI kolejka
      VII kolejka
      VIII kolejka
      IX kolejka
      X kolejka
      XI kolejka
      XII kolejka
      XIII kolejka
      XIV kolejka

      Statystyki najlepszych 7 zawodników

      Zawodnik Drużyna Punktacja kanadyjska Asysta
      [min]
      Ilość rozegranych spotkań
      Mateusz Antoniak MUKS Zielonka 46 29 17 2 14
      Piotr Kostela Górale Nowy Targ 45 29 16 8 15
      Andrzej Kryński MUKS Zielonka 42 21 21 24 17
      Michał Kozubal Fenomen Babimost 39 23 16 4 16
      Michał Sieńko MUKS Zielonka 39 19 20 6 14
      Karol Pelczarski Górale Nowy Targ 36 23 13 12 13
      Karol Barzowski 32 22 10 6 16

      Zobacz więcej...


      Ćwierćfinały (5 marca 2016 r. oraz 19-20 marca 2016 r.)

      W ćwierćfinałach zespoły będą walczyć według następującego schematu:

      • VII m. - II m.
      • VI m. - III m.
      • V m.  - IV m.

      Drużyna, która zajęła I miejsce w tabeli po rundzie zasadniczej automatycznie awansuje do półfinału.

      Gospodarzem pierwszego spotkania jest zespół, który zajął niższe miejsce po rundzie zasadniczej.

       

      Półfinały 

      W półfinałach zespoły będą walczyć według następującego schematu:

      • Półfinał A1 - Zwycięzca V m. - IV m.oraz drużyna, która zajęła I miejsce w tabeli po rundzie zasadniczej.
      • Półfinał A2 - Zwycięzca VI m. - III m.  oraz Zwycięzca VII m. - II m.

      Gospodarzem pierwszego spotkania jest zespół, który zajął niższe miejsce po rundzie zasadniczej.