Facebook Twitter Google Plus

Ekstraliga Kobiet

Super Finał 2016

 

Klasyfikacja końcowa w sezonie 2015/2016

1.  Energa Olimpia Osowa Gdańsk
2.  SUS Travel Jedynka Trzebiatów
3.  MMKS Podhale Nowy Targ
4.  UKS Multi - 75 Killers Kraków
5.  PKS MOS Zbąszyń
6.  UKS Ambra Ołtarzew Ożarów Mazowiecki
7.  KS Szarotka Nowy Targ
   UKS Junior Kębłowo
    1. Miejsce
    3. Miejsce
    5. Miejsce
    Półfinały II
    Półfinały I
    Ćwierćfinały II
    Ćwierćfinały I
    Poz
    Drużyna
    M W P RZ RP Bramki Pkt
    1 Energa Olimpia Osowa Gdańsk Energa Olimpia Osowa Gdańsk 14 12 1 0 1 90 - 40 37
    2 MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ 14 11 2 1 0 104 - 50 35
    3 MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów 14 9 3 1 1 81 - 69 30
    4 PKS MOS Zbąszyń PKS MOS Zbąszyń 14 8 5 1 0 71 - 44 26
    5 UKS Multi - 75 Killers Kraków UKS Multi - 75 Killers Kraków 14 6 8 0 0 74 - 65 18
    6 KS Worwa Szarotka Nowy Targ KS Worwa Szarotka Nowy Targ 14 3 9 1 1 53 - 86 12
    7 UKS Ambra Ołtarzew Ożarów Maz. UKS Ambra Ołtarzew Ożarów Maz. 14 1 12 1 0 44 - 108 5
    8 UKS Junior Kębłowo UKS Junior Kębłowo 14 1 11 0 2 38 - 93 5

    Kolejki spotkań

      I kolejka
      II kolejka
      III kolejka
      IV kolejka
      V kolejka
      VI kolejka
      VII kolejka
      VIII kolejka
      IX kolejka
      X kolejka
      XI kolejka
      XII kolejka
      XIII kolejka
      XIV kolejka

      Statystyki najlepszych 7 zawodników

      Zawodnik Drużyna Punktacja kanadyjska Asysta
      [min]
      Ilość rozegranych spotkań
      Justyna Krzywak SUS Travel Jed. Trzebiatów 55 36 19 6 18
      Katarzyna Fuła Podhale Nowy Targ 53 35 18 9 19
      Maja Stenka Energa Gdańsk 49 30 19 2 18
      Klaudia Szelzchen MOS Zbąszyń 38 29 9 8 20
      Anna Raczkowska Energa Gdańsk 38 21 17 10 18
      Wioletta Białoń Multi-75 Killers Kraków 35 22 13 2 17
      Justyna Florczak Podhale Nowy Targ 34 25 9 4 17

      Zobacz więcej...


      Ćwierćfinały (27.02 oraz 12-13.03)

      W ćwierćfinałach zespoły zmierzą się wg następującego klucza:

      • VIII m. - I m.
      • VII m. - II m.
      • VI m. - III m.
      • V m. - IV m.

      Gospodarzem pierwszego spotkania jest zespół, który zajął niższe miejsce po rundzie zasadniczej.

      Półfinały

      W półfinalach zespoły zmierzą się wg następującego klucza:

      • Półfinał A1: zwycięzca VII m. - II m. oraz zwycięzca VI m. - III m.
      • Półfinał A2: zwycięzca VIII m. - I m. oraz zwycięzca V m. - IV m.

      Gospodarzem pierwszego spotkania jest zespół, który zajął niższe miejsce po rundzie zasadniczej.