Facebook Twitter Google Plus

Juniorki młodsze

    Grupa A

    Poz
    Drużyna
    M W R P Bramki Pkt
    1 MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ 4 4 0 0 43 - 5 12
    2 UKS Wiatr Ludźmierz UKS Wiatr Ludźmierz 4 0 2 2 3 - 20 2
    3 KS Szarotka Nowy Targ KS Szarotka Nowy Targ 4 0 2 2 6 - 27 2

    Grupa B

    Poz
    Drużyna
    M W R P Bramki Pkt
    1 PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia 2 2 0 0 8 - 3 6
    2 TKKF Pionier Tychy TKKF Pionier Tychy 2 0 0 2 3 - 8 0

    Grupa C

    Poz
    Drużyna
    M W R P Bramki Pkt
    1 Energa Olimpia Osowa Gdańsk Energa Olimpia Osowa Gdańsk 6 6 0 0 41 - 9 18
    2 UKS Jedynka Orzysz 6 4 0 2 34 - 27 12
    3 Dzikie Gęsi Zielonka Dzikie Gęsi Zielonka 6 2 0 4 18 - 26 6
    4 UKS Orlęta Warszawa 6 0 0 6 11 - 42 0

    Grupa D

    Poz
    Drużyna
    M W R P Bramki Pkt
    1 MLUKS Jedynka Trzebiatów MLUKS Jedynka Trzebiatów 4 4 0 0 34 - 7 12
    2 UKS Junior Kębłowo UKS Junior Kębłowo 4 1 0 3 8 - 20 3
    3 UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo 4 1 0 3 8 - 23 3


    Kolejki spotkań

      I turniej eliminacyjny - Trzebinia
      I turniej eliminacyjny - Mrzeżyno
      I turniej eliminacyjny - Gdańsk
      I turniej eliminacyjny - Nowy Targ
      II turniej eliminacyjny - Kębłowo
      II turniej eliminacyjny - Nowy Targ
      II turniej eliminacyjny - Zielonka
      • Niedziela 2015-11-29 17:15
        06
        Energa Olimpia Osowa Gdańsk Energa Olimpia Osowa Gdańsk
        UKS Jedynka Orzysz
      • Niedziela 2015-11-29 16:00
        05
        Dzikie Gęsi Zielonka Dzikie Gęsi Zielonka
        UKS Orlęta Warszawa
      • Niedziela 2015-11-29 13:45
        04
        Energa Olimpia Osowa Gdańsk Energa Olimpia Osowa Gdańsk
        Dzikie Gęsi Zielonka Dzikie Gęsi Zielonka
      • Niedziela 2015-11-29 12:30
        03
        UKS Jedynka Orzysz
        UKS Orlęta Warszawa
      • Niedziela 2015-11-29 10:15
        02
        UKS Orlęta Warszawa
        Energa Olimpia Osowa Gdańsk Energa Olimpia Osowa Gdańsk
      • Niedziela 2015-11-29 09:00
        01
        UKS Jedynka Orzysz
        Dzikie Gęsi Zielonka Dzikie Gęsi Zielonka

      Statystyki najlepszych 7 zawodników

      Zawodnik Drużyna Punktacja kanadyjska Asysta
      [min]
      Ilość rozegranych spotkań
      Dominika Buczek Podhale Nowy Targ 27 8 19 0 4
      Anna Osmala Podhale Nowy Targ 22 15 7 0 4
      Gabriela Pysz Podhale Nowy Targ 17 12 5 0 4
      Zuzanna Krzywak Jedynka Trzebiatów 11 6 5 0 2
      Jutrzenka Cirocka Jedynka Trzebiatów 6 3 3 0 2
      Magda Kaczanowska Jedynka Trzebiatów 5 3 2 0 2
      Patrycja Hliwa Jedynka Trzebiatów 4 3 1 0 2

      Zobacz więcej...