Facebook Twitter Google Plus

Młodzicy

    Półfinał A - Łochów, 02-03.04.2016
    Półfinał B - Santok, 02-03.04.2016
    • Niedziela 2016-04-03
      12
      UKS Floorball Gorzów Wielkopolski
      UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost
    • Niedziela 2016-04-03
      11
      UKS Absolwent Siedlec UKS Absolwent Siedlec
      UKS Wiatr Ludźmierz UKS Wiatr Ludźmierz
    • Niedziela 2016-04-03
      10
      UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo
      UKS Zryw Przykona
    • Niedziela 2016-04-03
      15
      UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost
      UKS Wiatr Ludźmierz UKS Wiatr Ludźmierz
    • Niedziela 2016-04-03
      14
      UKS Floorball Gorzów Wielkopolski
      UKS Zryw Przykona
    • Niedziela 2016-04-03
      13
      UKS Absolwent Siedlec UKS Absolwent Siedlec
      UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo
    Półfinał A - Łochów, 02-03.04.2016
    Półfinał B - Santok, 02-03.04.2016

    Grupa Północna

    Poz
    Drużyna
    M W R P Bramki Pkt
    1 UKS Feniks Kramarzyny 8 6 0 2 32 - 9 18
    2 LUKS Nolet Żabi Róg 8 5 2 1 35 - 14 17
    3 SP Subkowy 8 4 2 2 35 - 14 14
    4 UKS Ekolog Rumia 8 3 0 5 12 - 32 9
    5 Energa Olimpia Osowa Gdańsk 8 0 0 8 5 - 50 0

    Grupa Zachodnia A

    Poz
    Drużyna
    M W R P Bramki Pkt
    1 UKS Kołaczkowo 8 7 0 1 56 - 27 21
    2 UKS Błyskawica Niechanowo 8 5 1 2 33 - 32 16
    3 UKS Zryw Przykona 8 4 2 2 38 - 28 14
    4 SP Brzeźno 8 1 1 6 21 - 43 4
    5 UKS Spartakus Sicienko 8 0 2 6 16 - 34 2

    Grupa Zachodnia B

    Poz
    Drużyna
    M W R P Bramki Pkt
    1 UKS Floorball Gorzów Wielkopolski 9 7 2 0 48 - 18 23
    2 UKS Fenomen Babimost 9 6 0 3 46 - 31 18
    3 UKS Absolwent Siedlec 9 5 1 3 34 - 24 16
    4 SP 20 Poznań 9 3 0 6 30 - 26 9
    5 SP Salezjanie Poznań 9 2 1 6 18 - 38 7
    6 ZS Żytowiecko 5 0 0 5 11 - 50 0

    Grupa Wschodnia

    Poz
    Drużyna
    M W R P Bramki Pkt
    1 UKS Bankówka Zielonka 12 10 1 1 87 - 32 31
    2 ULKS Olimpia Łochów 12 9 1 2 76 - 33 28
    3 UKS 85 Mokotów Warszawa 12 6 1 5 46 - 45 19
    4 UKS Jedynka Orzysz 12 3 0 9 38 - 86 9
    5 MUKS Zielonka 12 0 1 11 23 - 74 1

    Grupa Południowa

    Poz
    Drużyna
    M W R P Bramki Pkt
    1 ZSRS Wulkan Sosnowiec 4 3 0 1 17 - 12 9
    2 UKS Wiatr Ludźmierz 4 3 0 1 10 - 7 9
    3 KS Górale Nowy Targ 4 0 0 4 9 - 17 0


    Kolejki spotkań

      I turniej eliminacyjny gr. A - Niechanowo, 06.12.2015
      I turniej eliminacyjny - Gdańsk, 06.12.2015
      I turniej eliminacyjny - Zielonka, 06.12.2015
      I turniej eliminacyjny gr. B - Poznań, 13.12.2015
      I turniej eliminacyjny - Nowy Targ, 06.03.2016
      II turniej eliminacyjny - Gdynia, 09.01.2016
      II turniej eliminacyjny gr. A - Kołaczkowo 09.01.2016
      II turniej eliminacyjny - Warszawa, 09.01.16
      II turniej eliminacyjny gr. B - Siedlec 06.02.2016
      III turniej eliminacyjny - Łochów, 20.02.2016

      Statystyki najlepszych 7 zawodników

      Zobacz więcej...