Facebook Twitter Google Plus

Ekstraliga Kobiet

    Półfinały - rewanże
    • Niedziela 2017-03-19
      KSE 46 - RD
      KS Olimpia Osowa Gdańsk KS Olimpia Osowa Gdańsk
      PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia
    • Niedziela 2017-03-19
      KSE 45 - RD
      MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ
      MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów
    • Sobota 2017-03-18
      KSE 46
      KS Olimpia Osowa Gdańsk KS Olimpia Osowa Gdańsk
      PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia
    • Sobota 2017-03-18
      KSE 45
      MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ
      MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów
    Półfinały
    Ćwierćfinały - rewanże
    Ćwierćfinały

    Grupa A

    Poz
    Drużyna
    M W P RZ RP Bramki Pkt
    1 KS Olimpia Osowa Gdańsk KS Olimpia Osowa Gdańsk 12 11 0 1 0 97 - 44 35
    2 MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów 12 6 3 1 2 84 - 69 22
    3 PKS MOS Zbąszyń PKS MOS Zbąszyń 12 2 8 1 1 51 - 72 9
    4 UKS Ambra Ołtarzew Ożarów Maz. UKS Ambra Ołtarzew Ożarów Maz. 12 2 10 0 0 52 - 99 6

    Grupa B

    Poz
    Drużyna
    M W P RZ RP Bramki Pkt
    1 MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ 8 5 2 1 0 63 - 50 17
    2 PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia 8 5 2 1 0 53 - 47 17
    3 UKS Multi - 75 Killers Kraków UKS Multi - 75 Killers Kraków 8 0 6 0 2 43 - 62 2


    Kolejki spotkań

      I kolejka
      II kolejka
      III kolejka
      IV kolejka
      V kolejka
      VI kolejka
      VII kolejka
      VIII kolejka
      IX kolejka
      X kolejka
      XI kolejka
      XII kolejka

      Statystyki najlepszych 7 zawodników

      Zawodnik Drużyna Punktacja kanadyjska Asysta
      [min]
      Ilość rozegranych spotkań
      Justyna Krzywak SUS Travel Jed. Trzebiatów 35 23 12 8 16
      Maja Stenka Olimpia Gdańsk 31 17 14 16 13
      Agnieszka Timek Podhale Nowy Targ 28 15 13 4 11
      Dagmara Zadrożna Ambra Ożarów 27 22 5 2 14
      Katarzyna Fuła Podhale Nowy Targ 26 17 9 4 11
      Anna Raczkowska Olimpia Gdańsk 26 13 13 13 13
      Ewelina Turek PUKS Trzebinia 25 14 11 4 11

      Zobacz więcej...


      SYSTEM ROZGRYWEK

      Po rundzie zasadniczej zespoły przystępują do rozgrywek fazy play off do 2 wygranych meczy. W I Fazie play off pauzuje drużyna, które zajęły pierwsze miejsca w grupie A.

      Organizatorem pierwszego meczu w play-off jest zespół, który w rundzie zasadniczej zajął niższe miejsce w swojej grupie, organizatorem dwóch kolejnych meczy (rewanż i ew. 3 spotkaneie) jest zespół z wyżej zajętym miejscem w swojej grupie. W przypadku gdy zespoły zajęły jednakowe miejsca w swojej grupie, o wyłonieniu gospodarza I meczu w play-off decydują w kolejności: mniejsza ilość zdobytych bramek, gorsza różnica bramek. 

      3 Przegrane drużyny rozegrają między sobą turniej o miejsca 5 - 7, w pierwszym spotkaniu zagra gospodarz turnieju z drużyną która ma bliżej do miejsca rozgrywanego turnieju w drugim spotkaniu zagrają drużyny przyjezdne, w trzecim gospodarz z drużyną która ma dalej do miejsca rozgrywanego turnieju. Gospodarzem turnieju jest drużyna którą sklasyfikowano wyżej w sezonie zasadniczym.