Facebook Twitter Google Plus

Juniorki młodsze

    Grupa A

    Poz
    Drużyna
    M W R P Bramki Pkt
    1 KS Olimpia Osowa Gdańsk KS Olimpia Osowa Gdańsk 12 11 0 1 131 - 26 33
    2 MLUKS Jedynka Trzebiatów MLUKS Jedynka Trzebiatów 12 9 1 2 63 - 39 28
    3 KS Olimpia Osowa Gdańsk II 9 4 2 3 31 - 31 14
    4 UKS Victoria Gułtowy UKS Victoria Gułtowy 12 4 0 8 36 - 64 12
    5 KS Olimpia Osowa Gdańsk III 9 1 1 7 14 - 44 4
    6 UKS Ósemka Wejherowo UKS Ósemka Wejherowo 8 0 0 8 12 - 83 0

    Grupa B

    Poz
    Drużyna
    M W R P Bramki Pkt
    1 Dzikie Gęsi Zielonka Dzikie Gęsi Zielonka 10 7 0 3 36 - 25 21
    2 UKS Jedynka Orzysz 6 5 1 0 41 - 13 16
    3 UKS 85 Mokotów Warszawa UKS 85 Mokotów Warszawa 10 5 1 4 27 - 15 16
    4 UKS Orlęta Warszawa 6 1 0 5 13 - 40 3

    Grupa C

    Poz
    Drużyna
    M W R P Bramki Pkt
    1 MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ 8 8 0 0 88 - 2 24
    2 TKKF Jadberg Pionier Tychy TKKF Jadberg Pionier Tychy 12 6 0 6 38 - 53 18
    3 UKS Wiatr Ludźmierz UKS Wiatr Ludźmierz 10 3 0 7 16 - 41 9
    4 PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia 12 1 0 11 19 - 89 3


    Kolejki spotkań

      I turniej eliminacyjny | Gdańsk, 29-30.10.2016
      I turniej eliminacyjny | Orzysz, 29.10.2016
      I turniej eliminacyjny | Tychy, 29.10.2016
      II turniej eliminacyjny | Swarzędz, 26-27.11.2016
      • Niedziela 2016-11-27 15:15
        15
        KS Olimpia Osowa Gdańsk KS Olimpia Osowa Gdańsk
        MLUKS Jedynka Trzebiatów MLUKS Jedynka Trzebiatów
      • Niedziela 2016-11-27 14:00
        14
        KS Olimpia Osowa Gdańsk II
        UKS Victoria Gułtowy UKS Victoria Gułtowy
      • Niedziela 2016-11-27 12:45
        13
        KS Olimpia Osowa Gdańsk III
        UKS Ósemka Wejherowo UKS Ósemka Wejherowo
      • Niedziela 2016-11-27 11:30
        12
        KS Olimpia Osowa Gdańsk II
        KS Olimpia Osowa Gdańsk KS Olimpia Osowa Gdańsk
      • Niedziela 2016-11-27 10:15
        11
        KS Olimpia Osowa Gdańsk III
        MLUKS Jedynka Trzebiatów MLUKS Jedynka Trzebiatów
      • Niedziela 2016-11-27 09:00
        10
        UKS Ósemka Wejherowo UKS Ósemka Wejherowo
        UKS Victoria Gułtowy UKS Victoria Gułtowy
      • Sobota 2016-11-26 19:00
        09
        KS Olimpia Osowa Gdańsk KS Olimpia Osowa Gdańsk
        KS Olimpia Osowa Gdańsk III
      • Sobota 2016-11-26 17:45
        08
        UKS Ósemka Wejherowo UKS Ósemka Wejherowo
        KS Olimpia Osowa Gdańsk II
      • Sobota 2016-11-26 16:30
        07
        UKS Victoria Gułtowy UKS Victoria Gułtowy
        MLUKS Jedynka Trzebiatów MLUKS Jedynka Trzebiatów
      • Sobota 2016-11-26 15:15
        06
        UKS Ósemka Wejherowo UKS Ósemka Wejherowo
        KS Olimpia Osowa Gdańsk KS Olimpia Osowa Gdańsk
      • Sobota 2016-11-26 14:00
        05
        UKS Victoria Gułtowy UKS Victoria Gułtowy
        KS Olimpia Osowa Gdańsk III
      • Sobota 2016-11-26 12:45
        04
        MLUKS Jedynka Trzebiatów MLUKS Jedynka Trzebiatów
        KS Olimpia Osowa Gdańsk II
      • Sobota 2016-11-26 11:30
        03
        KS Olimpia Osowa Gdańsk KS Olimpia Osowa Gdańsk
        UKS Victoria Gułtowy UKS Victoria Gułtowy
      • Sobota 2016-11-26 10:15
        02
        MLUKS Jedynka Trzebiatów MLUKS Jedynka Trzebiatów
        UKS Ósemka Wejherowo UKS Ósemka Wejherowo
      • Sobota 2016-11-26 09:00
        01
        KS Olimpia Osowa Gdańsk II
        KS Olimpia Osowa Gdańsk III
      II turniej eliminacyjny | Nowy Targ, 26-27.11.2016
      II turniej eliminacyjny | Warszawa, 22.01.2017
      III Turniej Eliminacyjny | Dźwirzyno, 29.01.2017
      III Turniej Eliminacyjny | Nowy Targ, 04.02.2017
      • Sobota 2017-02-04 15:00
        06
        MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ
        TKKF Jadberg Pionier Tychy TKKF Jadberg Pionier Tychy
      • Sobota 2017-02-04 14:00
        05
        PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia
        UKS Wiatr Ludźmierz UKS Wiatr Ludźmierz
      • Sobota 2017-02-04 12:30
        04
        MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ
        UKS Wiatr Ludźmierz UKS Wiatr Ludźmierz
      • Sobota 2017-02-04 11:30
        03
        TKKF Jadberg Pionier Tychy TKKF Jadberg Pionier Tychy
        PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia
      • Sobota 2017-02-04 10:00
        02
        PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia
        MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ
      • Sobota 2017-02-04 09:00
        01
        TKKF Jadberg Pionier Tychy TKKF Jadberg Pionier Tychy
        UKS Wiatr Ludźmierz UKS Wiatr Ludźmierz
      IV Turniej Eliminacyjny | Nowy Targ, 25-26.02.2017

      Statystyki najlepszych 7 zawodników

      Zawodnik Drużyna Punktacja kanadyjska Asysta
      [min]
      Ilość rozegranych spotkań
      Dominika Buczek Podhale Nowy Targ 32 18 14 0 6
      Anna Osmala Podhale Nowy Targ 24 18 6 0 6
      Gabriela Pysz Podhale Nowy Targ 21 11 10 0 6
      Paulina Pilszek Pionier Tychy 10 8 2 0 6
      Wiktoria Kolasa Pionier Tychy 7 6 1 2 6
      Michelle Horst Pionier Tychy 6 2 4 0 6
      Wiktoria Sąder Wiatr Ludźmierz 6 4 2 2 6

      Zobacz więcej...