Facebook Twitter Google Plus

Juniorzy starsi

    Grupa A

    Poz
    Drużyna
    M W P RZ RP Bramki Pkt
    1 LUKS Nolet Żabi Róg 8 5 2 1 0 55 - 51 17
    2 UKS Ósemka Wejherowo 8 4 3 0 1 55 - 47 13
    3 Aligator UKS Chwarzno Gdynia 8 2 6 0 0 49 - 61 6

    Grupa B

    Poz
    Drużyna
    M W P RZ RP Bramki Pkt
    1 WSU Wierzchowo 8 6 1 0 1 135 - 49 19
    2 UKS Orionek Ogorzeliny 8 5 2 1 0 109 - 55 17
    3 Genderka Bydgoszcz 8 0 8 0 0 33 - 173 0

    Grupa C

    Poz
    Drużyna
    M W P RZ RP Bramki Pkt
    1 UKS Absolwent Siedlec 12 7 4 1 0 72 - 55 23
    2 UKS Junior Kębłowo 12 7 4 0 1 65 - 68 22
    3 UKS Victoria Gułtowy 12 5 7 0 0 73 - 77 15
    4 UKS Błyskawica Niechanowo 12 3 7 1 1 63 - 73 12

    Grupa D

    Poz
    Drużyna
    M W P RZ RP Bramki Pkt
    1 MUKS Zielonka 12 12 0 0 0 108 - 35 36
    2 ULKS Olimpia Łochów 12 8 4 0 0 81 - 59 24
    3 ULKS Józefina 12 3 9 0 0 58 - 94 9
    4 UKS Nowa Łódź 12 1 11 0 0 24 - 83 3

    Grupa E

    Poz
    Drużyna
    M W P RZ RP Bramki Pkt
    1 KS Worwa Szarotka Nowy Targ 8 7 1 0 0 69 - 27 21
    2 KS Madex Górale Nowy Targ 8 4 3 0 1 34 - 39 13
    3 UKS Grześ Hrubieszów 8 0 7 1 0 29 - 66 2


    Kolejki spotkań

      XII kolejka
      XI kolejka
      XII kolejka
      XI kolejka
      XII kolejka
      XI kolejka
      VIII kolejka
      VII kolejka
      X kolejka
      IX kolejka
      X kolejka
      IX kolejka
      X kolejka
      IX kolejka
      VIII kolejka
      VII kolejka
      VIII kolejka
      VII kolejka
      VIII kolejka
      VII kolejka
      II kolejka
      I kolejka
      VI kolejka
      V kolejka
      VI kolejka
      V kolejka
      IV kolejka
      III kolejka
      IV kolejka
      III kolejka
      II kolejka
      I kolejka
      II kolejka
      I kolejka

      Statystyki najlepszych 7 zawodników

      Zawodnik Drużyna Punktacja kanadyjska Asysta
      [min]
      Ilość rozegranych spotkań
      Michał Żegiestowski WSU Wierzchowo 63 48 15 0 8
      Krzysztof Halko WSU Wierzchowo 57 33 24 2 8
      Bartłomiej Kaim Orionek Ogorzeliny 48 33 15 2 7
      Mateusz Szupiński Orionek Ogorzeliny 37 25 12 4 7
      Dawid Kuhnke Absolwent Siedlec 36 19 17 12 12
      Adrian Rudnik MUKS Zielonka 35 11 24 0 10
      Adrian Jagodziński Błyskawica Niechanowo 27 26 1 13 12

      Zobacz więcej...


      Do półfinałów automatycznie awansują zespoły, które zajęły po rundzie zasadniczej (grupowej):

      -  2 pierwsze zespoły z grup C i D oraz zespoły zajmujące 1 miejsce
      z grup : A, B, E – 7 miejsc półfinałów,

      - o miejsce 8 w półfinałach : turniej kwalifikacyjny pomiędzy zespołami zajmującymi
      2 miejsce po rundzie zasadniczej z grup : A, B, E,

      TERMIN TURNIEJU KWALIFIKACYJNEGO (dla grup A, B i E)

      I  REZERWOWEGO (dla grup C i D)

      03-04.03.2012

      - w turnieju biorą udział zespoły, które zajęły 2 miejsca w grupach A, B i E -zwycięzca tego turnieju

      wchodzi jako 8 zespół do grup półfinałowych.

      PÓŁFINAŁY

      16-18.03.2012

      Półfinał  A

      - I m. grupy  A,

      - I m. grupy  B,

      - I m. grupy  C,

      - II m. grupy C,

      Półfinał  B

      - I m. grupy  D,

      - II m. grupy D,

      - I m. grupy  E,

      - I m. turnieju kwalifikacyjnego

      FINAŁY

      13-15.04.2012

      Finał   A  ( o miejsca 1- 4)

      Do finału A awansują  zespoły zajmujące 1-2 miejsce w półfinałach A i B.

      Finał   B  ( o miejsca 5- 8 )

      Do finału  B awansują  zespoły zajmujące 3- 4 miejsce w półfinałach A i B.

      Finał   C ( o miejsca 9- 12 )

      Do finału C  awansują 2 zespoły z turnieju kwalifikacyjnego do półfinałów, które nie uzyskały awansu (z grup A, B i E)  oraz zespoły zajmujące 3 miejsce po rundzie zasadniczej w grupach C i D.

      Finał   D   ( o miejsca 13- 16 )

      Finał D rozegrają  zespoły zajmujące 3 miejsce w grupach A, B, E oraz  4 zespół z grup C i D                 z lepszym dorobkiem punktowym, większą różnicą bramek i większą liczbą zdobytych bramek                   po rundzie zasadniczej. W razie niemożliwości uczestniczenia któregokolwiek z tych zespołów dopuszcza się zastąpienie go drugim 4 zespołem z grup C, D.