Facebook Twitter Google Plus

Ekstraliga Mężczyzn

    Grupa A

    Poz
    Drużyna
    M W P RZ RP Bramki Pkt
    1 UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost 6 6 0 0 0 61 - 12 18
    2 UKS Prus Żary UKS Prus Żary 8 4 4 0 0 47 - 54 12
    3 UKS Nowa Łódź UKS Nowa Łódź 6 3 3 0 0 31 - 35 9
    4 TLU Kala-Izolacje Toruń 8 1 7 0 0 32 - 70 3

    Grupa B

    Poz
    Drużyna
    M W P RZ RP Bramki Pkt
    1 MUKS Zielonka MUKS Zielonka 8 8 0 0 0 84 - 30 24
    2 ULKS Olimpia Łochów                                          ULKS Olimpia Łochów 8 5 2 1 0 55 - 43 17
    3 Bieszczady24.pl Wilki Sanok Bieszczady24.pl Wilki Sanok 8 2 5 0 1 38 - 57 7
    4 ULKS Józefina ULKS Józefina 8 0 8 0 0 32 - 79 0

    Grupa C

    Poz
    Drużyna
    M W P RZ RP Bramki Pkt
    1 KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ 8 6 1 1 0 74 - 32 20
    2 KS Górale Nowy Targ KS Górale Nowy Targ 8 5 2 0 1 55 - 49 16
    3 UKS Wiatr Ludźmierz UKS Wiatr Ludźmierz 8 2 4 1 1 47 - 50 9
    4 TKKF Jadberg Pionier Tychy TKKF Jadberg Pionier Tychy 8 1 7 0 0 35 - 80 3


    Kolejki spotkań

      I kolejka
      II kolejka
      III kolejka
      IV kolejka
      V kolejka
      VI kolejka
      VII kolejka
      VIII kolejka
      IX kolejka
      • Sobota 2017-12-02
        MSE 54
        UKS Wiatr Ludźmierz UKS Wiatr Ludźmierz
        KS Górale Nowy Targ KS Górale Nowy Targ
      • Sobota 2017-12-02
        MSE 53
        TKKF Jadberg Pionier Tychy TKKF Jadberg Pionier Tychy
        KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
      • Sobota 2017-12-02
        MSE 52
        ULKS Olimpia Łochów ULKS Olimpia Łochów
        MUKS Zielonka MUKS Zielonka
      • Sobota 2017-12-02
        MSE 50
        UKS Prus Żary UKS Prus Żary
        UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost
      • Sobota 2017-12-02
        MSE 51
        ULKS Józefina ULKS Józefina
        Bieszczady24.pl Wilki Sanok Bieszczady24.pl Wilki Sanok
      • Sobota 2017-12-02
        MSE 49
        UKS Nowa Łódź UKS Nowa Łódź
        TLU Kala-Izolacje Toruń
      X kolejka
      • Niedziela 2017-12-03
        MSE 60
        UKS Wiatr Ludźmierz UKS Wiatr Ludźmierz
        KS Górale Nowy Targ KS Górale Nowy Targ
      • Niedziela 2017-12-03
        MSE 59
        TKKF Jadberg Pionier Tychy TKKF Jadberg Pionier Tychy
        KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
      • Niedziela 2017-12-03
        MSE 58
        ULKS Olimpia Łochów ULKS Olimpia Łochów
        MUKS Zielonka MUKS Zielonka
      • Niedziela 2017-12-03
        MSE 56
        UKS Prus Żary UKS Prus Żary
        UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost
      • Niedziela 2017-12-03
        MSE 57
        ULKS Józefina ULKS Józefina
        Bieszczady24.pl Wilki Sanok Bieszczady24.pl Wilki Sanok
      • Niedziela 2017-12-03
        MSE 55
        UKS Nowa Łódź UKS Nowa Łódź
        TLU Kala-Izolacje Toruń
      XI kolejka
      • Sobota 2017-12-16
        MSE 66
        KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
        KS Górale Nowy Targ KS Górale Nowy Targ
      • Sobota 2017-12-16
        MSE 65
        TKKF Jadberg Pionier Tychy TKKF Jadberg Pionier Tychy
        UKS Wiatr Ludźmierz UKS Wiatr Ludźmierz
      • Sobota 2017-12-16
        MSE 63
        ULKS Józefina ULKS Józefina
        ULKS Olimpia Łochów                                          ULKS Olimpia Łochów
      • Sobota 2017-12-16
        MSE 61
        UKS Nowa Łódź UKS Nowa Łódź
        UKS Prus Żary UKS Prus Żary
      • Sobota 2017-12-16
        MSE 64
        Bieszczady24.pl Wilki Sanok Bieszczady24.pl Wilki Sanok
        MUKS Zielonka MUKS Zielonka
      • Sobota 2017-12-16
        MSE 62
        TLU Kala-Izolacje Toruń
        UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost
      XII kolejka
      • Niedziela 2017-12-17
        MSE 67
        UKS Nowa Łódź UKS Nowa Łódź
        UKS Prus Żary UKS Prus Żary
      • Niedziela 2017-12-17
        MSE 70
        Bieszczady24.pl Wilki Sanok Bieszczady24.pl Wilki Sanok
        MUKS Zielonka MUKS Zielonka
      • Niedziela 2017-12-17
        MSE 68
        TLU Kala-Izolacje Toruń
        UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost
      • Niedziela 2017-12-17
        MSE 72
        KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
        KS Górale Nowy Targ KS Górale Nowy Targ
      • Niedziela 2017-12-17
        MSE 71
        TKKF Jadberg Pionier Tychy TKKF Jadberg Pionier Tychy
        UKS Wiatr Ludźmierz UKS Wiatr Ludźmierz
      • Niedziela 2017-12-17
        MSE 69
        ULKS Józefina ULKS Józefina
        ULKS Olimpia Łochów                                          ULKS Olimpia Łochów

      Statystyki najlepszych 7 zawodników

      Zawodnik Drużyna Punktacja kanadyjska Asysta
      [min]
      Ilość rozegranych spotkań
      Mateusz Antoniak MUKS Zielonka 39 25 14 26 8
      Łukasz Chlebda Gorący Potok Szarotka Nowy Targ 23 14 9 4 8
      Maciej Sieńko MUKS Zielonka 23 7 16 6 7
      Michał Kozubal Gorący Potok Szarotka Nowy Targ 20 13 7 4 8
      Piotr Kostela Górale Nowy Targ 18 10 8 4 8
      Dzianis Rahovik MUKS Zielonka 16 8 8 2 6
      Michał Skura Olimpia Łochów 16 7 9 8 8

      Zobacz więcej...


      • Organizatorem pierwszego meczu w play-off jest zespół, który w rundzie zasadniczej zajął niższe miejsce w swojej grupie, organizatorem meczu rewanżowego jest zespół z wyżej zajętym miejscem w swojej grupie; W przypadku gdy zespoły zajęły jednakowe miejsca w swojej grupie, o wyłonieniu gospodarza I meczy w play- off decydują w kolejności: większa ilość zdobytych punktów, lepsza różnica bramek, większa ilość strzelonych bramek, ostatnim kryterium będzie uwzględnienie bilansu pomeczowych rzutów karnych z sezonu zasadniczego:  W sezonie zasadniczym po rozegraniu pierwszych meczy w każdym terminie wprowadza się obowiązkowo rzuty karne, w przypadku remisu po 5 seriach karne strzelamy aż do rozstrzygnięcia, rywalizacja w karnych nie będzie skutkowała zdobywaniem punktów jednak  w przypadku  braku możliwości wyłonienia gospodarza w fazie play off (patrz wyżej) gospodarzem będzie drużyna która w sezonie zasadniczym ma gorszy bilans w pomeczowych seriach rzutów karnych, w przypadku rozstrzygnięcia ligowego meczu w rzutach karnych wynik osiągnięty w samych rzutach karnych dopisujemy do bilansu pomeczowych rzutów karnych.
      • Turniej finałowy rozegrany zostanie w formule Super Finału. Zwycięzcy meczów półfinałowych rozegrają jeden mecz decydujący o miejscu I – II, natomiast przegrani meczów półfinałowych o miejsce III - IV.
      • Przegrani z każdej fazy play-off grają dalej o miejsca w systemie play off (W-wygrany, L-przegrany)

       

      06-07.01.18   7 Play off
        MSE61 1.    A2-B4 W1                        L1
        MSE62 2.    B2-C4 W2                        L2
        MSE63 3.    B3-A3 W3                        L3
        MSE64 4.    C3-A4 W4                        L4

       

      21-22.01.18   8 Play off
        MSE65 1.    A2-B4 W1                        L1
        MSE66 2.    B2-C4 W2                        L2
        MSE67 3.    B3-A3 W3                        L3
        MSE68 4.    C3-A4 W4                        L4

       

      17-18.02.18   9  
        MSE69 A1-W3 W5                        L5
        MSE70 B1-W4 W6                        L6
        MSE71 C1-W1 W7                        L7
        MSE72 C2-W2 W8                        L8
        MSE73 L1-L3 W9                        L9
        MSE74 L2-L4 W10                      L10

       

      03-04.03.18   10  
        MSE75 A1-W3 W5                        L5
        MSE76 B1-W4 W6                        L6
        MSE77 C1-W1 W7                        L7
        MSE78 C2-W2 W8                        L8
        MSE79 L1-L3 W9                        L9
        MSE80 L2-L4 W10                      L10

       

      24-25.03.18   11  
        MSE81 W5-W7 W11                      L11
        MSE82 W6-W8 W12                      L12
        MSE83 L5- L7 W13                      L13
        MSE84 L6- L8 W14                      L14
        MSE93 W9-W10 o miejsce 9
        MSE94 L9- L10 o miejsce 11

       

      07-08.04.18   12  
        MSE85 W5-W7 W11                      L11
        MSE86 W6-W8 W12                      L12
        MSE87 L5- L7 W13                      L13
        MSE88 L6- L8 W14                      L14