Facebook Twitter Google Plus

Ekstraliga Mężczyzn

    Grupa A

    Poz
    Drużyna
    M W P RZ RP Bramki Pkt
    1 UKS Nowa Łódź UKS Nowa Łódź 0 0 0 0 0 0 - 0 0
    2 UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost 0 0 0 0 0 0 - 0 0
    3 UKS Prus Żary UKS Prus Żary 0 0 0 0 0 0 - 0 0
    4 TLU Toruń TLU Toruń 0 0 0 0 0 0 - 0 0

    Grupa B

    Poz
    Drużyna
    M W P RZ RP Bramki Pkt
    1 MUKS Zielonka MUKS Zielonka 0 0 0 0 0 0 - 0 0
    2 ULKS Olimpia Łochów                                          ULKS Olimpia Łochów 0 0 0 0 0 0 - 0 0
    3 ULKS Józefina ULKS Józefina 0 0 0 0 0 0 - 0 0
    4 Bieszczady24.pl Wilki Sanok Bieszczady24.pl Wilki Sanok 0 0 0 0 0 0 - 0 0

    Grupa C

    Poz
    Drużyna
    M W P RZ RP Bramki Pkt
    1 UKS Wiatr Ludźmierz UKS Wiatr Ludźmierz 0 0 0 0 0 0 - 0 0
    2 KS Górale Nowy Targ KS Górale Nowy Targ 0 0 0 0 0 0 - 0 0
    3 TKKF Jadberg Pionier Tychy TKKF Jadberg Pionier Tychy 0 0 0 0 0 0 - 0 0
    4 KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ 0 0 0 0 0 0 - 0 0


    Kolejki spotkań

      I kolejka
      • Sobota 2017-11-25
        MSE 01
        UKS Nowa Łódź UKS Nowa Łódź
        UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost
      • Sobota 2017-10-07
        MSE 03
        ULKS Józefina ULKS Józefina
        MUKS Zielonka MUKS Zielonka
      • Sobota 2017-09-23 20:00
        MSE 06
        KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
        UKS Wiatr Ludźmierz UKS Wiatr Ludźmierz
      • Sobota 2017-09-23 18:00
        MSE 05
        TKKF Jadberg Pionier Tychy TKKF Jadberg Pionier Tychy
        KS Górale Nowy Targ KS Górale Nowy Targ
      • Sobota 2017-09-23 18:00
        MSE 02
        TLU Toruń TLU Toruń
        UKS Prus Żary UKS Prus Żary
      • Sobota 2017-09-23 16:00
        MSE 04
        Bieszczady24.pl Wilki Sanok Bieszczady24.pl Wilki Sanok
        ULKS Olimpia Łochów                                          ULKS Olimpia Łochów
      II kolejka
      • Niedziela 2017-11-26
        MSE 07
        UKS Nowa Łódź UKS Nowa Łódź
        UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost
      • Niedziela 2017-10-08
        MSE 09
        ULKS Józefina ULKS Józefina
        MUKS Zielonka MUKS Zielonka
      • Niedziela 2017-09-24 11:00
        MSE 12
        KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
        UKS Wiatr Ludźmierz UKS Wiatr Ludźmierz
      • Niedziela 2017-09-24 11:00
        MSE 11
        TKKF Jadberg Pionier Tychy TKKF Jadberg Pionier Tychy
        KS Górale Nowy Targ KS Górale Nowy Targ
      • Niedziela 2017-09-24 10:00
        MSE 10
        Bieszczady24.pl Wilki Sanok Bieszczady24.pl Wilki Sanok
        ULKS Olimpia Łochów                                          ULKS Olimpia Łochów
      • Niedziela 2017-09-24 10:00
        MSE 08
        TLU Toruń TLU Toruń
        UKS Prus Żary UKS Prus Żary
      III kolejka
      • Sobota 2017-10-14
        MSE 18
        KS Górale Nowy Targ KS Górale Nowy Targ
        UKS Wiatr Ludźmierz UKS Wiatr Ludźmierz
      • Sobota 2017-10-14
        MSE 17
        KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
        TKKF Jadberg Pionier Tychy TKKF Jadberg Pionier Tychy
      • Sobota 2017-10-14
        MSE 16
        MUKS Zielonka MUKS Zielonka
        ULKS Olimpia Łochów                                          ULKS Olimpia Łochów
      • Sobota 2017-10-14
        MSE 14
        UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost
        UKS Prus Żary UKS Prus Żary
      • Sobota 2017-10-14
        MSE 13
        TLU Toruń TLU Toruń
        UKS Nowa Łódź UKS Nowa Łódź
      • Sobota 2017-10-14
        MSE 15
        Bieszczady24.pl Wilki Sanok Bieszczady24.pl Wilki Sanok
        ULKS Józefina ULKS Józefina
      IV kolejka
      • Niedziela 2017-10-15
        MSE 24
        KS Górale Nowy Targ KS Górale Nowy Targ
        UKS Wiatr Ludźmierz UKS Wiatr Ludźmierz
      • Niedziela 2017-10-15
        MSE 23
        KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
        TKKF Jadberg Pionier Tychy TKKF Jadberg Pionier Tychy
      • Niedziela 2017-10-15
        MSE 22
        MUKS Zielonka MUKS Zielonka
        ULKS Olimpia Łochów                                          ULKS Olimpia Łochów
      • Niedziela 2017-10-15
        MSE 20
        UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost
        UKS Prus Żary UKS Prus Żary
      • Niedziela 2017-10-15
        MSE 19
        TLU Toruń TLU Toruń
        UKS Nowa Łódź UKS Nowa Łódź
      • Niedziela 2017-10-15
        MSE 21
        Bieszczady24.pl Wilki Sanok Bieszczady24.pl Wilki Sanok
        ULKS Józefina ULKS Józefina
      V kolejka
      • Sobota 2017-10-28
        MSE 25
        UKS Prus Żary UKS Prus Żary
        UKS Nowa Łódź UKS Nowa Łódź
      • Sobota 2017-10-28
        MSE 28
        MUKS Zielonka MUKS Zielonka
        Bieszczady24.pl Wilki Sanok Bieszczady24.pl Wilki Sanok
      • Sobota 2017-10-28
        MSE 30
        KS Górale Nowy Targ KS Górale Nowy Targ
        KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
      • Sobota 2017-10-28
        MSE 29
        UKS Wiatr Ludźmierz UKS Wiatr Ludźmierz
        TKKF Jadberg Pionier Tychy TKKF Jadberg Pionier Tychy
      • Sobota 2017-10-28
        MSE 27
        ULKS Olimpia Łochów ULKS Olimpia Łochów
        ULKS Józefina ULKS Józefina
      • Sobota 2017-10-28
        MSE 26
        UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost
        TLU Toruń TLU Toruń
      VI kolejka
      • Niedziela 2017-10-29
        MSE 34
        MUKS Zielonka MUKS Zielonka
        Bieszczady24.pl Wilki Sanok Bieszczady24.pl Wilki Sanok
      • Niedziela 2017-10-29
        MSE 36
        KS Górale Nowy Targ KS Górale Nowy Targ
        KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
      • Niedziela 2017-10-29
        MSE 35
        UKS Wiatr Ludźmierz UKS Wiatr Ludźmierz
        TKKF Jadberg Pionier Tychy TKKF Jadberg Pionier Tychy
      • Niedziela 2017-10-29
        MSE 33
        ULKS Olimpia Łochów ULKS Olimpia Łochów
        ULKS Józefina ULKS Józefina
      • Niedziela 2017-10-29
        MSE 32
        UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost
        TLU Toruń TLU Toruń
      • Niedziela 2017-10-29
        MSE 31
        UKS Prus Żary UKS Prus Żary
        UKS Nowa Łódź UKS Nowa Łódź
      VII kolejka
      • Sobota 2017-11-11
        MSE 40
        MUKS Zielonka MUKS Zielonka
        ULKS Józefina ULKS Józefina
      • Sobota 2017-11-11
        MSE 41
        UKS Wiatr Ludźmierz UKS Wiatr Ludźmierz
        KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
      • Sobota 2017-11-11
        MSE 42
        KS Górale Nowy Targ KS Górale Nowy Targ
        TKKF Jadberg Pionier Tychy TKKF Jadberg Pionier Tychy
      • Sobota 2017-11-11
        MSE 39
        ULKS Olimpia Łochów ULKS Olimpia Łochów
        Bieszczady24.pl Wilki Sanok Bieszczady24.pl Wilki Sanok
      • Sobota 2017-11-11
        MSE 37
        UKS Prus Żary UKS Prus Żary
        TLU Toruń TLU Toruń
      • Sobota 2017-11-11
        MSE 38
        UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost
        UKS Nowa Łódź UKS Nowa Łódź
      VIII kolejka
      • Niedziela 2017-11-12
        MSE 48
        KS Górale Nowy Targ KS Górale Nowy Targ
        TKKF Jadberg Pionier Tychy TKKF Jadberg Pionier Tychy
      • Niedziela 2017-11-12
        MSE 47
        UKS Wiatr Ludźmierz UKS Wiatr Ludźmierz
        KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
      • Niedziela 2017-11-12
        MSE 46
        MUKS Zielonka MUKS Zielonka
        ULKS Józefina ULKS Józefina
      • Niedziela 2017-11-12
        MSE 44
        UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost
        UKS Nowa Łódź UKS Nowa Łódź
      • Niedziela 2017-11-12
        MSE 43
        UKS Prus Żary UKS Prus Żary
        TLU Toruń TLU Toruń
      • Niedziela 2017-11-12
        MSE 45
        ULKS Olimpia Łochów ULKS Olimpia Łochów
        Bieszczady24.pl Wilki Sanok Bieszczady24.pl Wilki Sanok
      IX kolejka
      • Sobota 2017-12-02
        MSE 54
        UKS Wiatr Ludźmierz UKS Wiatr Ludźmierz
        KS Górale Nowy Targ KS Górale Nowy Targ
      • Sobota 2017-12-02
        MSE 53
        TKKF Jadberg Pionier Tychy TKKF Jadberg Pionier Tychy
        KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
      • Sobota 2017-12-02
        MSE 52
        ULKS Olimpia Łochów ULKS Olimpia Łochów
        MUKS Zielonka MUKS Zielonka
      • Sobota 2017-12-02
        MSE 50
        UKS Prus Żary UKS Prus Żary
        UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost
      • Sobota 2017-12-02
        MSE 49
        UKS Nowa Łódź UKS Nowa Łódź
        TLU Toruń TLU Toruń
      • Sobota 2017-12-02
        MSE 51
        ULKS Józefina ULKS Józefina
        Bieszczady24.pl Wilki Sanok Bieszczady24.pl Wilki Sanok
      X kolejka
      • Niedziela 2017-12-03
        MSE 59
        TKKF Jadberg Pionier Tychy TKKF Jadberg Pionier Tychy
        KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
      • Niedziela 2017-12-03
        MSE 58
        ULKS Olimpia Łochów ULKS Olimpia Łochów
        MUKS Zielonka MUKS Zielonka
      • Niedziela 2017-12-03
        MSE 56
        UKS Prus Żary UKS Prus Żary
        UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost
      • Niedziela 2017-12-03
        MSE 55
        UKS Nowa Łódź UKS Nowa Łódź
        TLU Toruń TLU Toruń
      • Niedziela 2017-12-03
        MSE 57
        ULKS Józefina ULKS Józefina
        Bieszczady24.pl Wilki Sanok Bieszczady24.pl Wilki Sanok
      • Niedziela 2017-12-03
        MSE 60
        UKS Wiatr Ludźmierz UKS Wiatr Ludźmierz
        KS Górale Nowy Targ KS Górale Nowy Targ
      XI kolejka
      • Sobota 2017-12-16
        MSE 64
        Bieszczady24.pl Wilki Sanok Bieszczady24.pl Wilki Sanok
        MUKS Zielonka MUKS Zielonka
      • Sobota 2017-12-16
        MSE 66
        KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
        KS Górale Nowy Targ KS Górale Nowy Targ
      • Sobota 2017-12-16
        MSE 65
        TKKF Jadberg Pionier Tychy TKKF Jadberg Pionier Tychy
        UKS Wiatr Ludźmierz UKS Wiatr Ludźmierz
      • Sobota 2017-12-16
        MSE 63
        ULKS Józefina ULKS Józefina
        ULKS Olimpia Łochów                                          ULKS Olimpia Łochów
      • Sobota 2017-12-16
        MSE 62
        TLU Toruń TLU Toruń
        UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost
      • Sobota 2017-12-16
        MSE 61
        UKS Nowa Łódź UKS Nowa Łódź
        UKS Prus Żary UKS Prus Żary
      XII kolejka
      • Niedziela 2017-12-17
        MSE 72
        KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
        KS Górale Nowy Targ KS Górale Nowy Targ
      • Niedziela 2017-12-17
        MSE 71
        TKKF Jadberg Pionier Tychy TKKF Jadberg Pionier Tychy
        UKS Wiatr Ludźmierz UKS Wiatr Ludźmierz
      • Niedziela 2017-12-17
        MSE 69
        ULKS Józefina ULKS Józefina
        ULKS Olimpia Łochów                                          ULKS Olimpia Łochów
      • Niedziela 2017-12-17
        MSE 68
        TLU Toruń TLU Toruń
        UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost
      • Niedziela 2017-12-17
        MSE 67
        UKS Nowa Łódź UKS Nowa Łódź
        UKS Prus Żary UKS Prus Żary
      • Niedziela 2017-12-17
        MSE 70
        Bieszczady24.pl Wilki Sanok Bieszczady24.pl Wilki Sanok
        MUKS Zielonka MUKS Zielonka

      Statystyki najlepszych 7 zawodników

      Zobacz więcej...


      • Organizatorem pierwszego meczu w play-off jest zespół, który w rundzie zasadniczej zajął niższe miejsce w swojej grupie, organizatorem meczu rewanżowego jest zespół z wyżej zajętym miejscem w swojej grupie; W przypadku gdy zespoły zajęły jednakowe miejsca w swojej grupie, o wyłonieniu gospodarza I meczy w play- off decydują w kolejności: większa ilość zdobytych punktów, lepsza różnica bramek, większa ilość strzelonych bramek, ostatnim kryterium będzie uwzględnienie bilansu pomeczowych rzutów karnych z sezonu zasadniczego:  W sezonie zasadniczym po rozegraniu pierwszych meczy w każdym terminie wprowadza się obowiązkowo rzuty karne, w przypadku remisu po 5 seriach karne strzelamy aż do rozstrzygnięcia, rywalizacja w karnych nie będzie skutkowała zdobywaniem punktów jednak  w przypadku  braku możliwości wyłonienia gospodarza w fazie play off (patrz wyżej) gospodarzem będzie drużyna która w sezonie zasadniczym ma gorszy bilans w pomeczowych seriach rzutów karnych, w przypadku rozstrzygnięcia ligowego meczu w rzutach karnych wynik osiągnięty w samych rzutach karnych dopisujemy do bilansu pomeczowych rzutów karnych.
      • Turniej finałowy rozegrany zostanie w formule Super Finału. Zwycięzcy meczów półfinałowych rozegrają jeden mecz decydujący o miejscu I – II, natomiast przegrani meczów półfinałowych o miejsce III - IV.
      • Przegrani z każdej fazy play-off grają dalej o miejsca w systemie play off (W-wygrany, L-przegrany)

       

      06-07.01.18   7 Play off
        MSE61 1.    A2-B4 W1                        L1
        MSE62 2.    B2-C4 W2                        L2
        MSE63 3.    B3-A3 W3                        L3
        MSE64 4.    C3-A4 W4                        L4

       

      21-22.01.18   8 Play off
        MSE65 1.    A2-B4 W1                        L1
        MSE66 2.    B2-C4 W2                        L2
        MSE67 3.    B3-A3 W3                        L3
        MSE68 4.    C3-A4 W4                        L4

       

      17-18.02.18   9  
        MSE69 A1-W3 W5                        L5
        MSE70 B1-W4 W6                        L6
        MSE71 C1-W1 W7                        L7
        MSE72 C2-W2 W8                        L8
        MSE73 L1-L3 W9                        L9
        MSE74 L2-L4 W10                      L10

       

      03-04.03.18   10  
        MSE75 A1-W3 W5                        L5
        MSE76 B1-W4 W6                        L6
        MSE77 C1-W1 W7                        L7
        MSE78 C2-W2 W8                        L8
        MSE79 L1-L3 W9                        L9
        MSE80 L2-L4 W10                      L10

       

      24-25.03.18   11  
        MSE81 W5-W7 W11                      L11
        MSE82 W6-W8 W12                      L12
        MSE83 L5- L7 W13                      L13
        MSE84 L6- L8 W14                      L14
        MSE93 W9-W10 o miejsce 9
        MSE94 L9- L10 o miejsce 11

       

      07-08.04.18   12  
        MSE85 W5-W7 W11                      L11
        MSE86 W6-W8 W12                      L12
        MSE87 L5- L7 W13                      L13
        MSE88 L6- L8 W14                      L14