Facebook Twitter Google Plus

Ekstraliga Kobiet

    Grupa A

    Poz
    Drużyna
    M W P RZ RP Bramki Pkt
    1 MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów 0 0 0 0 0 0 - 0 0
    2 PKS MOS Zbąszyń PKS MOS Zbąszyń 0 0 0 0 0 0 - 0 0
    3 UKS Ambra Ołtarzew Ożarów Maz. UKS Ambra Ołtarzew Ożarów Maz. 0 0 0 0 0 0 - 0 0
    4 Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk 0 0 0 0 0 0 - 0 0

    Grupa B

    Poz
    Drużyna
    M W P RZ RP Bramki Pkt
    1 MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ 0 0 0 0 0 0 - 0 0
    2 PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia 0 0 0 0 0 0 - 0 0
    3 LUCE Bielsko-Biała 0 0 0 0 0 0 - 0 0
    4 MMKS Podhale Nowy Targ II 0 0 0 0 0 0 - 0 0


    Kolejki spotkań

      I kolejka
      • Sobota 2017-10-07
        KSE 01
        MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów
        PKS MOS Zbąszyń PKS MOS Zbąszyń
      • Sobota 2017-09-30 19:00
        KSE 04
        MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ
        LUCE Bielsko-Biała
      • Sobota 2017-09-30 18:00
        KSE 02
        UKS Ambra Ołtarzew Ożarów Maz. UKS Ambra Ołtarzew Ożarów Maz.
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
      • Sobota 2017-09-30
        KSE 03
        PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia
        MMKS Podhale Nowy Targ II
      II kolejka
      • Niedziela 2017-10-08
        KSE 05
        MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów
        PKS MOS Zbąszyń PKS MOS Zbąszyń
      • Niedziela 2017-10-01 10:00
        KSE 08
        MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ
        LUCE Bielsko-Biała
      • Niedziela 2017-10-01 09:00
        KSE 06
        UKS Ambra Ołtarzew Ożarów Maz. UKS Ambra Ołtarzew Ożarów Maz.
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
      • Niedziela 2017-10-01
        KSE 07
        PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia
        MMKS Podhale Nowy Targ II
      III kolejka
      • Sobota 2017-10-21
        KSE 12
        PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia
        LUCE Bielsko-Biała
      • Sobota 2017-10-21
        KSE 11
        MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ
        MMKS Podhale Nowy Targ II
      • Sobota 2017-10-21
        KSE 10
        MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów
        UKS Ambra Ołtarzew Ożarów Maz. UKS Ambra Ołtarzew Ożarów Maz.
      • Sobota 2017-10-14
        KSE 09
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
        PKS MOS Zbąszyń PKS MOS Zbąszyń
      IV kolejka
      • Niedziela 2017-10-22
        KSE 16
        PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia
        LUCE Bielsko-Biała
      • Niedziela 2017-10-22
        KSE 15
        MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ
        MMKS Podhale Nowy Targ II
      • Niedziela 2017-10-22
        KSE 14
        MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów
        UKS Ambra Ołtarzew Ożarów Maz. UKS Ambra Ołtarzew Ożarów Maz.
      • Niedziela 2017-10-15
        KSE 13
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
        PKS MOS Zbąszyń PKS MOS Zbąszyń
      V kolejka
      • Sobota 2017-11-11
        KSE 20
        MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ
        PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia
      • Sobota 2017-11-11
        KSE 19
        LUCE Bielsko-Biała
        MMKS Podhale Nowy Targ II
      • Sobota 2017-11-11
        KSE 18
        MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
      • Sobota 2017-11-11
        KSE 17
        PKS MOS Zbąszyń PKS MOS Zbąszyń
        UKS Ambra Ołtarzew Ożarów Maz. UKS Ambra Ołtarzew Ożarów Maz.
      VI kolejka
      • Niedziela 2017-11-12
        KSE 24
        MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ
        PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia
      • Niedziela 2017-11-12
        KSE 23
        LUCE Bielsko-Biała
        MMKS Podhale Nowy Targ II
      • Niedziela 2017-11-12
        KSE 22
        MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
      • Niedziela 2017-11-12
        KSE 21
        PKS MOS Zbąszyń PKS MOS Zbąszyń
        UKS Ambra Ołtarzew Ożarów Maz. UKS Ambra Ołtarzew Ożarów Maz.
      VII kolejka
      • Sobota 2017-11-25
        KSE 27
        MMKS Podhale Nowy Targ II
        PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia
      • Sobota 2017-11-25
        KSE 26
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
        UKS Ambra Ołtarzew Ożarów Maz. UKS Ambra Ołtarzew Ożarów Maz.
      • Sobota 2017-11-25
        KSE 25
        PKS MOS Zbąszyń PKS MOS Zbąszyń
        MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów
      • Sobota 2017-11-25
        KSE 28
        LUCE Bielsko-Biała
        MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ
      VIII kolejka
      • Niedziela 2017-11-26
        KSE 32
        LUCE Bielsko-Biała
        MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ
      • Niedziela 2017-11-26
        KSE 31
        MMKS Podhale Nowy Targ II
        PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia
      • Niedziela 2017-11-26
        KSE 30
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
        UKS Ambra Ołtarzew Ożarów Maz. UKS Ambra Ołtarzew Ożarów Maz.
      • Niedziela 2017-11-26
        KSE 29
        PKS MOS Zbąszyń PKS MOS Zbąszyń
        MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów
      IX kolejka
      • Sobota 2018-01-13
        KSE 36
        MMKS Podhale Nowy Targ II
        MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ
      • Sobota 2018-01-13
        KSE 35
        LUCE Bielsko-Biała
        PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia
      • Sobota 2018-01-13
        KSE 34
        PKS MOS Zbąszyń PKS MOS Zbąszyń
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
      • Sobota 2018-01-13
        KSE 33
        UKS Ambra Ołtarzew Ożarów Maz. UKS Ambra Ołtarzew Ożarów Maz.
        MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów
      X kolejka
      • Niedziela 2018-01-14
        KSE 40
        MMKS Podhale Nowy Targ II
        MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ
      • Niedziela 2018-01-14
        KSE 39
        LUCE Bielsko-Biała
        PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia
      • Niedziela 2018-01-14
        KSE 38
        PKS MOS Zbąszyń PKS MOS Zbąszyń
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
      • Niedziela 2018-01-14
        KSE 37
        UKS Ambra Ołtarzew Ożarów Maz. UKS Ambra Ołtarzew Ożarów Maz.
        MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów
      XI kolejka
      • Sobota 2018-01-27
        KSE 44
        PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia
        MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ
      • Sobota 2018-01-27
        KSE 43
        MMKS Podhale Nowy Targ II
        LUCE Bielsko-Biała
      • Sobota 2018-01-27
        KSE 42
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
        MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów
      • Sobota 2018-01-27
        KSE 41
        UKS Ambra Ołtarzew Ożarów Maz. UKS Ambra Ołtarzew Ożarów Maz.
        PKS MOS Zbąszyń PKS MOS Zbąszyń
      XII kolejka
      • Niedziela 2018-01-28
        KSE 48
        PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia
        MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ
      • Niedziela 2018-01-28
        KSE 47
        MMKS Podhale Nowy Targ II
        LUCE Bielsko-Biała
      • Niedziela 2018-01-28
        KSE 46
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
        MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów
      • Niedziela 2018-01-28
        KSE 45
        UKS Ambra Ołtarzew Ożarów Maz. UKS Ambra Ołtarzew Ożarów Maz.
        PKS MOS Zbąszyń PKS MOS Zbąszyń

      Statystyki najlepszych 7 zawodników

      Zobacz więcej...


      • Organizatorem pierwszego meczu w play-off jest zespół, który w rundzie zasadniczej zajął niższe miejsce w swojej grupie, organizatorem meczu rewanżowego jest zespół z wyżej zajętym miejscem w swojej grupie; W przypadku gdy zespoły zajęły jednakowe miejsca w swojej grupie, o wyłonieniu gospodarza I meczu w play- off decydują w kolejności: większa ilość zdobytych punktów, lepsza różnica bramek, większa ilość strzelonych bramek, ostatnim kryterium będzie uwzględnienie bilansu pomeczowych rzutów karnych z sezonu zasadniczego:  W sezonie zasadniczym po rozegraniu pierwszych meczy w każdym terminie wprowadza się obowiązkowo rzuty karne, w przypadku remisu po 5 seriach karne strzelamy aż do rozstrzygnięcia, rywalizacja w karnych nie będzie skutkowała zdobywaniem punktów jednak  w przypadku  braku możliwości wyłonienia gospodarza w fazie play off (patrz wyżej) gospodarzem będzie drużyna która w sezonie zasadniczym ma gorszy bilans w pomeczowych seriach rzutów karnych, w przypadku rozstrzygnięcia ligowego meczu w rzutach karnych wynik osiągnięty w samych rzutach karnych dopisujemy do bilansu pomeczowych rzutów karnych.
      • Turniej finałowy rozegrany zostanie w formule Super Finału. Zwycięzcy meczów półfinałowych rozegrają jeden mecz decydujący o miejscu I – II, natomiast przegrani meczów półfinałowych o miejsce III - IV.
      • Turniej finałowy rozegrany zostanie w formule Super Finału. Zwycięzcy meczów półfinałowych rozegrają jeden mecz decydujący o miejscu I – II, natomiast przegrani meczów półfinałowych o miejsce III - IV.
      • Przegrani z każdej fazy play-off grają dalej o miejsca w systemie play off (W-wygrany, L-przegrany)
      • W rozgrywkach Kobiet potrzebne będzie 11 terminów(weekendów) na wyłonienie Mistrza Polski

       

      10-11.02.18   7 Play off
        KSE41 A1-B4 W1               L1
        KSE42 A2-B3 W2               L2
        KSE43 A3-B2 W3               L3
        KSE44 A4-B1 W4               L4

       

      24-25.02.18   8  
        KSE45 A1-B4 W1               L1
        KSE46 A2-B3 W2               L2
        KSE47 A3-B2 W3               L3
        KSE48 A4-B1 W4               L4

       

      10-11.03.18   9  
        KSE49 W1-W3 W5                L5
        KSE50 W2-W4 W6                L6
        KSE51 L1-L3 W7                L7
        KSE52 L2-L4 W8                L8

       

      24-25.03.18 10    
        W1-W3 W5                L5 KSE53
        W2-W4 W6                L6 KSE54
        L1-L3 W7                L7 KSE55
        L2-L4 W8                L8 KSE56