Facebook Twitter Google Plus

Juniorzy starsi

    Grupa A

    Poz
    Drużyna
    M W P RZ RP Bramki Pkt
    1 Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia 0 0 0 0 0 0 - 0 0
    2 UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost 0 0 0 0 0 0 - 0 0
    3 UKS Floorball Gorzów Wielkopolski 0 0 0 0 0 0 - 0 0
    4 TLU Kala-Izolacje Toruń 0 0 0 0 0 0 - 0 0

    Grupa B

    Poz
    Drużyna
    M W P RZ RP Bramki Pkt
    1 UKS Absolwent Siedlec UKS Absolwent Siedlec 0 0 0 0 0 0 - 0 0
    2 UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo 0 0 0 0 0 0 - 0 0
    3 UKS Refleks Gorzyce Wielkie 0 0 0 0 0 0 - 0 0

    Grupa C

    Poz
    Drużyna
    M W P RZ RP Bramki Pkt
    1 ULKS Olimpia Łochów                                          ULKS Olimpia Łochów 0 0 0 0 0 0 - 0 0
    2 ULKS Józefina ULKS Józefina 0 0 0 0 0 0 - 0 0
    3 UKS Wiatr Ludźmierz UKS Wiatr Ludźmierz 0 0 0 0 0 0 - 0 0
    4 UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka 0 0 0 0 0 0 - 0 0


    Kolejki spotkań

      I kolejka
      • Sobota 2017-09-30 19:00
        MJ 06
        ULKS Olimpia Łochów ULKS Olimpia Łochów
        ULKS Józefina ULKS Józefina
      • Sobota 2017-09-30 18:00
        MJ 05
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
        UKS Wiatr Ludźmierz UKS Wiatr Ludźmierz
      • Sobota 2017-09-30 16:00
        MJ 03
        UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo
        UKS Absolwent Siedlec UKS Absolwent Siedlec
      • Sobota 2017-09-30
        MJ 01
        UKS Floorball Gorzów Wielkopolski
        UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost
      • Piątek 2017-09-29 19:00
        MJ 02
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
        TLU Kala-Izolacje Toruń
      II kolejka
      • Niedziela 2017-10-01 10:00
        MJ 12
        ULKS Olimpia Łochów ULKS Olimpia Łochów
        ULKS Józefina ULKS Józefina
      • Niedziela 2017-10-01 10:00
        MJ 11
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
        UKS Wiatr Ludźmierz UKS Wiatr Ludźmierz
      • Niedziela 2017-10-01 10:00
        MJ 09
        UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo
        UKS Absolwent Siedlec UKS Absolwent Siedlec
      • Niedziela 2017-10-01
        MJ 07
        UKS Floorball Gorzów Wielkopolski
        UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost
      • Sobota 2017-09-30 09:00
        MJ 08
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
        TLU Kala-Izolacje Toruń
      III kolejka
      • Sobota 2017-10-21
        MJ 18
        UKS Wiatr Ludźmierz UKS Wiatr Ludźmierz
        ULKS Józefina ULKS Józefina
      • Sobota 2017-10-21
        MJ 17
        ULKS Olimpia Łochów ULKS Olimpia Łochów
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
      • Sobota 2017-10-21
        MJ 15
        UKS Refleks Gorzyce Wielkie
        UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo
      • Sobota 2017-10-21
        MJ 14
        UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
      • Sobota 2017-10-21
        MJ 13
        TLU Kala-Izolacje Toruń
        UKS Floorball Gorzów Wielkopolski
      IV kolejka
      • Niedziela 2017-10-22
        MJ 24
        UKS Wiatr Ludźmierz UKS Wiatr Ludźmierz
        ULKS Józefina ULKS Józefina
      • Niedziela 2017-10-22
        MJ 23
        ULKS Olimpia Łochów ULKS Olimpia Łochów
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
      • Niedziela 2017-10-22
        MJ 21
        UKS Refleks Gorzyce Wielkie
        UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo
      • Niedziela 2017-10-22
        MJ 20
        UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
      • Niedziela 2017-10-22
        MJ 19
        TLU Kala-Izolacje Toruń
        UKS Floorball Gorzów Wielkopolski
      V kolejka
      • Sobota 2017-11-18
        MJ 30
        UKS Wiatr Ludźmierz UKS Wiatr Ludźmierz
        ULKS Olimpia Łochów                                          ULKS Olimpia Łochów
      • Sobota 2017-11-18
        MJ 29
        ULKS Józefina ULKS Józefina
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
      • Sobota 2017-11-18
        MJ 28
        UKS Absolwent Siedlec UKS Absolwent Siedlec
        UKS Refleks Gorzyce Wielkie
      • Sobota 2017-11-18
        MJ 26
        UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost
        TLU Kala-Izolacje Toruń
      • Sobota 2017-11-18
        MJ 25
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
        UKS Floorball Gorzów Wielkopolski
      VI kolejka
      • Niedziela 2017-11-19
        MJ 36
        UKS Wiatr Ludźmierz UKS Wiatr Ludźmierz
        ULKS Olimpia Łochów                                          ULKS Olimpia Łochów
      • Niedziela 2017-11-19
        MJ 35
        ULKS Józefina ULKS Józefina
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
      • Niedziela 2017-11-19
        MJ 34
        UKS Absolwent Siedlec UKS Absolwent Siedlec
        UKS Refleks Gorzyce Wielkie
      • Niedziela 2017-11-19
        MJ 32
        UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost
        TLU Kala-Izolacje Toruń
      • Niedziela 2017-11-19
        MJ 31
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
        UKS Floorball Gorzów Wielkopolski
      VII kolejka
      • Sobota 2017-12-09
        MJ 42
        UKS Wiatr Ludźmierz UKS Wiatr Ludźmierz
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
      • Sobota 2017-12-09
        MJ 41
        ULKS Józefina ULKS Józefina
        ULKS Olimpia Łochów                                          ULKS Olimpia Łochów
      • Sobota 2017-12-09
        MJ 40
        UKS Absolwent Siedlec UKS Absolwent Siedlec
        UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo
      • Sobota 2017-12-09
        MJ 38
        UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost
        UKS Floorball Gorzów Wielkopolski
      • Sobota 2017-12-09
        MJ 37
        TLU Kala-Izolacje Toruń
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
      VIII kolejka
      • Niedziela 2017-12-10
        MJ 47
        ULKS Józefina ULKS Józefina
        ULKS Olimpia Łochów                                          ULKS Olimpia Łochów
      • Niedziela 2017-12-10
        MJ 46
        UKS Absolwent Siedlec UKS Absolwent Siedlec
        UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo
      • Niedziela 2017-12-10
        MJ 44
        UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost
        UKS Floorball Gorzów Wielkopolski
      • Niedziela 2017-12-10
        MJ 43
        TLU Kala-Izolacje Toruń
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
      • Niedziela 2017-12-10
        MJ 48
        UKS Wiatr Ludźmierz UKS Wiatr Ludźmierz
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
      IX kolejka
      • Sobota 2018-01-13
        MJ 54
        ULKS Józefina ULKS Józefina
        UKS Wiatr Ludźmierz UKS Wiatr Ludźmierz
      • Sobota 2018-01-13
        MJ 53
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
        ULKS Olimpia Łochów                                          ULKS Olimpia Łochów
      • Sobota 2018-01-13
        MJ 51
        UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo
        UKS Refleks Gorzyce Wielkie
      • Sobota 2018-01-13
        MJ 50
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
        UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost
      • Sobota 2018-01-13
        MJ 49
        UKS Floorball Gorzów Wielkopolski
        TLU Kala-Izolacje Toruń
      X kolejka
      • Niedziela 2018-01-14
        MJ 60
        ULKS Józefina ULKS Józefina
        UKS Wiatr Ludźmierz UKS Wiatr Ludźmierz
      • Niedziela 2018-01-14
        MJ 59
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
        ULKS Olimpia Łochów                                          ULKS Olimpia Łochów
      • Niedziela 2018-01-14
        MJ 57
        UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo
        UKS Refleks Gorzyce Wielkie
      • Niedziela 2018-01-14
        MJ 56
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
        UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost
      • Niedziela 2018-01-14
        MJ 55
        UKS Floorball Gorzów Wielkopolski
        TLU Kala-Izolacje Toruń
      XI kolejka
      • Sobota 2018-02-10
        MJ 66
        ULKS Olimpia Łochów ULKS Olimpia Łochów
        UKS Wiatr Ludźmierz UKS Wiatr Ludźmierz
      • Sobota 2018-02-10
        MJ 65
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
        ULKS Józefina ULKS Józefina
      • Sobota 2018-02-10
        MJ 64
        UKS Refleks Gorzyce Wielkie
        UKS Absolwent Siedlec UKS Absolwent Siedlec
      • Sobota 2018-02-10
        MJ 62
        TLU Kala-Izolacje Toruń
        UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost
      • Sobota 2018-02-10
        MJ 61
        UKS Floorball Gorzów Wielkopolski
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
      XII kolejka
      • Niedziela 2018-02-11
        MJ 72
        ULKS Olimpia Łochów ULKS Olimpia Łochów
        UKS Wiatr Ludźmierz UKS Wiatr Ludźmierz
      • Niedziela 2018-02-11
        MJ 71
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
        ULKS Józefina ULKS Józefina
      • Niedziela 2018-02-11
        MJ 69
        UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo
        UKS Refleks Gorzyce Wielkie
      • Niedziela 2018-02-11
        MJ 68
        TLU Kala-Izolacje Toruń
        UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost
      • Niedziela 2018-02-11
        MJ 67
        UKS Floorball Gorzów Wielkopolski
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia

      Statystyki najlepszych 7 zawodników

      Zobacz więcej...


      w Półfinale A zagrają: 1 drużyna grupy A, 1 drużyna grupy C oraz zwycięzcy turniejów kwalifikacyjnych K1 i K2,

      w Półfinale B zagrają: 1 drużyna grupy B,  2 drużyna grupy A, 2 drużyna grupy B, 2 drużyna grupy C

      Organizatorzy turniejów półfinałowych zostaną wyłonieni w pierwszym rzędzie spośród zespołów które zwyciężyły w swoich grupach

      • W półfinale rozgrywki odbywają się każdy z każdym, jak w poprzednim sezonie
        Do Finału A awansują po dwa najlepsze zespoły Półfinałów
        Do Finału B awansują zespoły z miejsc 3,4 w Półfinałach
        Finał A i B rozgrywany będzie jako dwudniowy turniej którego organizator zostanie wyłoniony w drodze konkursu ofert

       

      • W Finale A i B  nie gramy systemem każdy z każdym, a w pierwszym dniu Finału zagrają:
        1. zwycięzca Półfinału A: drugi zespół Półfinału B
        2. zwycięzca Półfinału B: drugi zespół Półfinału A
      • Zwycięzcy pierwszych meczy spotkają się w drugim dniu finału w meczu o Mistrzostwo Polski Juniorek Starszych, a pokonani o III miejsce