Facebook Twitter Google Plus

Juniorki starsze

    Grupa A

    Poz
    Drużyna
    M W P RZ RP Bramki Pkt
    1 UKS Gródek UKS Gródek 0 0 0 0 0 0 - 0 0
    2 MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów 0 0 0 0 0 0 - 0 0
    3 UKS Junior Kębłowo UKS Junior Kębłowo 0 0 0 0 0 0 - 0 0
    4 Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk 0 0 0 0 0 0 - 0 0

    Grupa B

    Poz
    Drużyna
    M W P RZ RP Bramki Pkt
    1 MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ 0 0 0 0 0 0 - 0 0
    2 Dzikie Gęsi Zielonka Dzikie Gęsi Zielonka 0 0 0 0 0 0 - 0 0
    3 PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia 0 0 0 0 0 0 - 0 0


    Kolejki spotkań

      I kolejka
      • Sobota 2017-09-23 18:00
        KJ 01
        UKS Junior Kębłowo UKS Junior Kębłowo
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
      • Sobota 2017-09-23 17:00
        KJ 03
        MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ
        PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia
      • Sobota 2017-09-23 17:00
        KJ 02
        UKS Gródek UKS Gródek
        MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów
      II kolejka
      • Niedziela 2017-09-24 10:00
        KJ 05
        UKS Gródek UKS Gródek
        MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów
      • Niedziela 2017-09-24 10:00
        KJ 04
        UKS Junior Kębłowo UKS Junior Kębłowo
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
      • Niedziela 2017-09-24 09:00
        KJ 06
        MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ
        PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia
      III kolejka
      • Sobota 2017-10-28
        KJ 09
        PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia
        Dzikie Gęsi Zielonka Dzikie Gęsi Zielonka
      • Sobota 2017-10-28
        KJ 08
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
        UKS Gródek UKS Gródek
      • Sobota 2017-10-28
        KJ 07
        MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów
        UKS Junior Kębłowo UKS Junior Kębłowo
      IV kolejka
      • Niedziela 2017-10-29
        KJ 12
        PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia
        Dzikie Gęsi Zielonka Dzikie Gęsi Zielonka
      • Niedziela 2017-10-29
        KJ 11
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
        UKS Gródek UKS Gródek
      • Niedziela 2017-10-29
        KJ 10
        MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów
        UKS Junior Kębłowo UKS Junior Kębłowo
      V kolejka
      • Sobota 2017-11-18
        KJ 15
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
        MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów
      • Sobota 2017-11-18
        KJ 14
        Dzikie Gęsi Zielonka Dzikie Gęsi Zielonka
        MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ
      • Sobota 2017-11-18
        KJ 13
        UKS Gródek UKS Gródek
        UKS Junior Kębłowo UKS Junior Kębłowo
      VI kolejka
      • Niedziela 2017-11-19
        KJ 18
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
        MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów
      • Niedziela 2017-11-19
        KJ 17
        Dzikie Gęsi Zielonka Dzikie Gęsi Zielonka
        MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ
      • Niedziela 2017-11-19
        KJ 16
        UKS Gródek UKS Gródek
        UKS Junior Kębłowo UKS Junior Kębłowo
      VII kolejka
      • Sobota 2018-01-06
        KJ 21
        Dzikie Gęsi Zielonka Dzikie Gęsi Zielonka
        PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia
      • Sobota 2018-01-06
        KJ 20
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
        UKS Junior Kębłowo UKS Junior Kębłowo
      • Sobota 2017-09-30
        KJ 19
        MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów
        UKS Gródek UKS Gródek
      VIII kolejka
      • Niedziela 2018-01-07
        KJ 24
        Dzikie Gęsi Zielonka Dzikie Gęsi Zielonka
        PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia
      • Niedziela 2018-01-07
        KJ 23
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
        UKS Junior Kębłowo UKS Junior Kębłowo
      • Niedziela 2017-10-01
        KJ 22
        MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów
        UKS Gródek UKS Gródek
      IX kolejka
      • Sobota 2018-01-20
        KJ 25
        UKS Junior Kębłowo UKS Junior Kębłowo
        MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów
      • Sobota 2018-01-20
        KJ 26
        UKS Gródek UKS Gródek
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
      • Sobota 2018-01-20
        KJ 27
        PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia
        MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ
      X kolejka
      • Niedziela 2018-01-21
        KJ 30
        PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia
        MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ
      • Niedziela 2018-01-21
        KJ 28
        UKS Junior Kębłowo UKS Junior Kębłowo
        MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów
      • Niedziela 2018-01-21
        KJ 29
        UKS Gródek UKS Gródek
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
      XI kolejka
      • Sobota 2018-02-17
        KJ 31
        UKS Junior Kębłowo UKS Junior Kębłowo
        UKS Gródek UKS Gródek
      • Sobota 2018-02-17
        KJ 32
        MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
      • Sobota 2018-02-17
        KJ 33
        MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ
        Dzikie Gęsi Zielonka Dzikie Gęsi Zielonka
      XII kolejka
      • Niedziela 2018-02-18
        KJ 36
        MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ
        Dzikie Gęsi Zielonka Dzikie Gęsi Zielonka
      • Niedziela 2018-02-18
        KJ 35
        MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
      • Niedziela 2018-02-18
        KJ 34
        UKS Junior Kębłowo UKS Junior Kębłowo
        UKS Gródek UKS Gródek

      Statystyki najlepszych 7 zawodników

      Zobacz więcej...


      w Półfinale A zagrają: 1 i 2 drużyna grupy A oraz 3 drużyna grupy B,

      w Półfinale B zagrają: 1 i 2 drużyna grupy B oraz 3 i 4 drużyna grupy A,

      • W półfinale rozgrywki odbywają się każdy z każdym,
      • organizatorzy turniejów półfinałowych zostaną wyłonieni w pierwszym rzędzie spośród zespołów które zajęły w swoich grupach 1 lub 2 miejsce
      • Do Finału A awansują po dwa najlepsze zespoły Półfinałów
      • Do Finału B awansują zespoły z miejsc 3 i 4 w Półfinałach, razem 3 zespoły
      • Finał A i B rozgrywany będzie jako dwudniowy turniej którego organizator zostanie wyłoniony w drodze konkursu ofert
      • W Finale A nie gramy systemem każdy z każdym, a w pierwszym dniu Finału zagrają:
        1. zwycięzca Półfinału A: drugi zespół Półfinału B
        2. zwycięzca Półfinału B: drugi zespół Półfinału A
      • Zwycięzcy pierwszych meczy spotkają się w drugim dniu finału w meczu o Mistrzostwo Polski Juniorek Starszych, a pokonani o III miejsce
      • W Finale B  gramy systemem każdy z każdym!
        - w pierwszym dniu Finału zagrają organizator z drużyną, która ma bliższy dojazd
        - w drugim dniu zagrają miedzy sobą drużyny przyjezdne
        - w trzecim dniu zagrają organizator z drużyną, która ma dalszy dojazd