Facebook Twitter Google Plus

Juniorki starsze

    Grupa A

    Poz
    Drużyna
    M W P RZ RP Bramki Pkt
    1 MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów 12 9 1 1 1 104 - 50 30
    2 Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk 12 8 2 1 1 119 - 48 27
    3 UKS Junior Kębłowo UKS Junior Kębłowo 12 3 9 0 0 62 - 106 9
    4 UKS Gródek UKS Gródek 12 2 10 0 0 53 - 134 6

    Grupa B

    Poz
    Drużyna
    M W P RZ RP Bramki Pkt
    1 MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ 8 8 0 0 0 78 - 27 24
    2 PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia 8 4 4 0 0 52 - 61 12
    3 Dzikie Gęsi Zielonka Dzikie Gęsi Zielonka 8 0 8 0 0 32 - 74 0


    Kolejki spotkań

      I kolejka
      II kolejka
      III kolejka
      IV kolejka
      V kolejka
      VI kolejka
      VII kolejka
      VIII kolejka
      IX kolejka
      X kolejka
      XI kolejka
      XII kolejka

      Statystyki najlepszych 7 zawodników

      Zawodnik Drużyna Punktacja kanadyjska Asysta
      [min]
      Ilość rozegranych spotkań
      Weronika Grądzka Olimpia Gdańsk 42 23 19 0 12
      Zuzanna Krzywak SUS Travel Jed. Trzebiatów 37 18 19 6 10
      Jutrzenka Cirocka SUS Travel Jed. Trzebiatów 37 19 18 2 12
      Patrycja Hliwa SUS Travel Jed. Trzebiatów 36 25 11 2 12
      Dominika Buczek Podhale Nowy Targ 35 21 14 0 8
      Anna Osmala Podhale Nowy Targ 32 21 11 0 8
      Martyna Sumisławska Olimpia Gdańsk 31 26 5 0 12

      Zobacz więcej...


      w Półfinale A zagrają: 1 i 2 drużyna grupy A oraz 3 drużyna grupy B,

      w Półfinale B zagrają: 1 i 2 drużyna grupy B oraz 3 i 4 drużyna grupy A,

      • W półfinale rozgrywki odbywają się każdy z każdym,
      • organizatorzy turniejów półfinałowych zostaną wyłonieni w pierwszym rzędzie spośród zespołów które zajęły w swoich grupach 1 lub 2 miejsce
      • Do Finału A awansują po dwa najlepsze zespoły Półfinałów
      • Do Finału B awansują zespoły z miejsc 3 i 4 w Półfinałach, razem 3 zespoły
      • Finał A i B rozgrywany będzie jako dwudniowy turniej którego organizator zostanie wyłoniony w drodze konkursu ofert
      • W Finale A nie gramy systemem każdy z każdym, a w pierwszym dniu Finału zagrają:
        1. zwycięzca Półfinału A: drugi zespół Półfinału B
        2. zwycięzca Półfinału B: drugi zespół Półfinału A
      • Zwycięzcy pierwszych meczy spotkają się w drugim dniu finału w meczu o Mistrzostwo Polski Juniorek Starszych, a pokonani o III miejsce
      • W Finale B  gramy systemem każdy z każdym!
        - w pierwszym dniu Finału zagrają organizator z drużyną, która ma bliższy dojazd
        - w drugim dniu zagrają miedzy sobą drużyny przyjezdne
        - w trzecim dniu zagrają organizator z drużyną, która ma dalszy dojazd

      UUBiW - kliknij po wszystkie informacje