Facebook Twitter Google Plus

Juniorki młodsze

    Grupa A

    Poz
    Drużyna
    M W R P Bramki Pkt
    1 MLUKS Jedynka Trzebiatów 8 5 2 1 34 - 19 17
    2 Aligator UKS Chwarzno Gdynia 8 5 0 3 23 - 25 15
    3 Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk 8 4 1 3 20 - 22 13
    4 LUKS Paged Nolet Żabi Róg 8 2 1 5 17 - 26 7
    5 Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II 8 1 2 5 22 - 24 5

    Grupa B

    Poz
    Drużyna
    M W R P Bramki Pkt
    1 Dzikie Gęsi Zielonka 6 4 1 1 24 - 16 13
    2 UKS 85 Mokotów Warszawa 6 4 0 2 31 - 10 12
    3 UKS Jedynka Orzysz 6 2 0 4 13 - 31 6
    4 UKS Gródek 6 1 1 4 19 - 30 4

    Grupa C

    Poz
    Drużyna
    M W R P Bramki Pkt
    1 UKS Junior Kębłowo 6 5 0 1 40 - 16 15
    2 ULKS Józefina 6 3 0 3 21 - 16 9
    3 UKS Radzevia Radzewo 6 3 0 3 29 - 33 9
    4 PKS MOS Zbąszyń 6 1 0 5 11 - 36 3

    Grupa D

    Poz
    Drużyna
    M W R P Bramki Pkt
    1 MMKS Podhale Nowy Targ 6 6 0 0 56 - 6 18
    2 TKKF Jadberg Pionier Tychy 6 4 0 2 26 - 26 12
    3 UKS Wiatr Ludźmierz 6 1 0 5 12 - 35 3
    4 PUKS Trzebinia 6 1 0 5 9 - 36 3


    Kolejki spotkań

      (A) I turniej eliminacyjny - Gdańsk
      (B) I turniej eliminacyjny - Orzysz
      (C) I turniej eliminacyjny - Ojrzanów
      (D) I turniej eliminacyjny - Trzebinia
      • Sobota 2018-01-20 17:15
        06
        MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ
        TKKF Jadberg Pionier Tychy TKKF Jadberg Pionier Tychy
      • Sobota 2018-01-20 16:00
        05
        PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia
        UKS Wiatr Ludźmierz UKS Wiatr Ludźmierz
      • Sobota 2018-01-20 13:45
        04
        MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ
        UKS Wiatr Ludźmierz UKS Wiatr Ludźmierz
      • Sobota 2018-01-20 12:30
        03
        TKKF Jadberg Pionier Tychy TKKF Jadberg Pionier Tychy
        PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia
      • Sobota 2018-01-20 10:15
        02
        PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia
        MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ
      • Sobota 2018-01-20 09:00
        01
        TKKF Jadberg Pionier Tychy TKKF Jadberg Pionier Tychy
        UKS Wiatr Ludźmierz UKS Wiatr Ludźmierz
      (A) I turniej eliminacyjny - Mrzeżyno
      (B) II turniej eliminacyjny - Zielonka
      (C) II turniej eliminacyjny - Kębłowo
      (D) II turniej eliminacyjny - Nowy Targ

      Statystyki najlepszych 7 zawodników

      Zobacz więcej...