Facebook Twitter Google Plus

Juniorzy młodsi

    Grupa A

    Poz
    Drużyna
    M W R P Bramki Pkt
    1 UKS Feniks Kramarzyny 6 6 0 0 48 - 20 18
    2 Aligator UKS Chwarzno Gdynia 6 3 0 3 39 - 20 9
    3 UKS Jedynka Orzysz 6 2 0 4 15 - 40 6
    4 UKS UNI-HOK Grzmiąca 6 1 0 5 25 - 47 3

    Grupa B

    Poz
    Drużyna
    M W R P Bramki Pkt
    1 UKS Fenomen Babimost 6 6 0 0 34 - 11 18
    2 UKS Błyskawica Niechanowo 6 3 0 3 22 - 19 9
    3 UKS Absolwent Siedlec 6 2 1 3 18 - 24 7
    4 UKS Spartakus Sicienko 6 0 1 5 6 - 26 1

    Grupa C

    Poz
    Drużyna
    M W R P Bramki Pkt
    1 ULKS Olimpia Łochów 6 5 1 0 56 - 10 16
    2 UKS Bankówka Zielonka 6 4 1 1 57 - 13 13
    3 UKS Grześ Hrubieszów 6 1 0 5 9 - 53 3
    4 UKS Orły Suwałki 6 1 0 5 6 - 52 3

    Grupa D

    Poz
    Drużyna
    M W R P Bramki Pkt
    1 UKS Wiatr Ludźmierz 4 4 0 0 50 - 8 12
    2 ULKS Józefina 4 2 0 2 51 - 14 6
    3 UKS Nowa Łódź 4 0 0 4 9 - 88 0


    Kolejki spotkań

      (A) I turniej eliminacyjny - Gdynia
      • Sobota 2017-10-28 17:00
        06
        UKS Feniks Kramarzyny UKS Feniks Kramarzyny
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
      • Sobota 2017-10-28 15:30
        05
        UKS UNI-HOK Grzmiąca
        UKS Jedynka Orzysz
      • Sobota 2017-10-28 14:00
        04
        UKS Feniks Kramarzyny UKS Feniks Kramarzyny
        UKS UNI-HOK Grzmiąca
      • Sobota 2017-10-28 12:30
        03
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
        UKS Jedynka Orzysz
      • Sobota 2017-10-28 11:00
        02
        UKS Jedynka Orzysz
        UKS Feniks Kramarzyny UKS Feniks Kramarzyny
      • Sobota 2017-10-28 09:30
        01
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
        UKS UNI-HOK Grzmiąca
      (B) I turniej eliminacyjny - Siedlec
      • Sobota 2017-10-28 16:30
        06
        UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo
        UKS Spartakus Sicienko UKS Spartakus Sicienko
      • Sobota 2017-10-28 15:00
        03
        UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost
        UKS Spartakus Sicienko UKS Spartakus Sicienko
      • Sobota 2017-10-28 13:30
        05
        UKS Absolwent Siedlec UKS Absolwent Siedlec
        UKS Spartakus Sicienko UKS Spartakus Sicienko
      • Sobota 2017-10-28 12:00
        02
        UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost
        UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo
      • Sobota 2017-10-28 10:30
        04
        UKS Absolwent Siedlec UKS Absolwent Siedlec
        UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo
      • Sobota 2017-10-28 09:00
        01
        UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost
        UKS Absolwent Siedlec UKS Absolwent Siedlec
      (C) I turniej eliminacyjny - Zielonka
      (D) I turniej eliminacyjny - Ojrzanów
      (A) II turniej eliminacyjny - Orzysz
      (B) II turniej eliminacyjny - Babimost
      (C) II turniej eliminacyjny - Łochów
      (D) II turniej eliminacyjny - Niedzica

      Statystyki najlepszych 7 zawodników

      Zobacz więcej...