Facebook Twitter Google Plus

Młodzicy

    Poz
    Drużyna
    M W R P Pkt
    1 Aligator UKS Chwarzno Gdynia 15 14 1 0 43
    2 KS Dragons Płoskinia 15 12 2 1 38
    3 UKS GO Lichnowy 15 10 0 5 30
    4 LUKS Nolet Żabi Róg 15 9 2 4 29
    5 KS Olimpia Osowa Gdańsk 15 5 2 8 17
    6 UKS Europejczyk Gdańsk 15 4 1 10 13
    7 SP Świerzno 15 4 0 11 12
    8 SP 18 Gdynia 8 1 1 6 4
    9 Aligator UKS Chwarzno Gdynia II 15 0 1 14 1

    Kolejki spotkań

      IV kolejka - Gdynia
      • Niedziela 2018-03-25 14:50
        11
        KS Dragons Płoskinia
        UKS GO Lichnowy
      • Niedziela 2018-03-25 14:00
        10
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia II
      • Niedziela 2018-03-25 12:45
        08
        SP Świerzno
        UKS GO Lichnowy
      • Niedziela 2018-03-25 12:20
        07
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
        KS Dragons Płoskinia
      • Niedziela 2018-03-25 11:55
        06
        LUKS Nolet Żabi Róg LUKS Nolet Żabi Róg
        KS Olimpia Osowa Gdańsk KS Olimpia Osowa Gdańsk
      • Niedziela 2018-03-25 11:05
        05
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
        SP Świerzno
      • Niedziela 2018-03-25 10:40
        04
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia II
        UKS GO Lichnowy
      • Niedziela 2018-03-25 10:15
        03
        LUKS Nolet Żabi Róg LUKS Nolet Żabi Róg
        UKS Europejczyk Gdańsk
      • Niedziela 2018-03-25 09:50
        02
        KS Dragons Płoskinia
        SP Świerzno
      • Niedziela 2018-03-25 09:00
        01
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia II
        UKS Europejczyk Gdańsk
      • Czwartek 2018-03-22 17:00
        09
        KS Olimpia Osowa Gdańsk KS Olimpia Osowa Gdańsk
        UKS Europejczyk Gdańsk
      • Czwartek 2018-03-15 18:00
        12
        KS Dragons Płoskinia
        LUKS Nolet Żabi Róg LUKS Nolet Żabi Róg
      III kolejka - Gdynia
      • Niedziela 2018-02-25 15:40
        16
        SP Świerzno
        UKS Europejczyk Gdańsk
      • Niedziela 2018-02-25 15:15
        15
        KS Olimpia Osowa Gdańsk KS Olimpia Osowa Gdańsk
        KS Dragons Płoskinia
      • Niedziela 2018-02-25 14:50
        14
        UKS Europejczyk Gdańsk
        UKS GO Lichnowy
      • Niedziela 2018-02-25 14:25
        13
        SP Świerzno
        LUKS Nolet Żabi Róg LUKS Nolet Żabi Róg
      • Niedziela 2018-02-25 14:00
        12
        UKS GO Lichnowy
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
      • Niedziela 2018-02-25 13:35
        11
        KS Dragons Płoskinia
        UKS Europejczyk Gdańsk
      • Niedziela 2018-02-25 13:10
        10
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
        KS Olimpia Osowa Gdańsk KS Olimpia Osowa Gdańsk
      • Niedziela 2018-02-25 12:45
        9
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia II
        LUKS Nolet Żabi Róg LUKS Nolet Żabi Róg
      • Niedziela 2018-02-25 12:20
        8
        KS Olimpia Osowa Gdańsk KS Olimpia Osowa Gdańsk
        SP Świerzno
      • Niedziela 2018-02-25 11:55
        7
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia II
        KS Dragons Płoskinia
      • Niedziela 2018-02-25 11:30
        6
        LUKS Nolet Żabi Róg LUKS Nolet Żabi Róg
        UKS GO Lichnowy
      • Niedziela 2018-02-25 11:05
        5
        UKS Europejczyk Gdańsk
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
      • Niedziela 2018-02-25 10:40
        4
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia II
        SP Świerzno
      • Niedziela 2018-02-25 10:15
        3
        UKS GO Lichnowy
        KS Olimpia Osowa Gdańsk KS Olimpia Osowa Gdańsk
      • Niedziela 2018-02-25 09:25
        2
        LUKS Nolet Żabi Róg LUKS Nolet Żabi Róg
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
      • Niedziela 2018-02-25 09:00
        1
        KS Olimpia Osowa Gdańsk KS Olimpia Osowa Gdańsk
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia II
      II turniej - Gdynia - Dąbrowa
      • Czwartek 2018-02-22 17:00
        18
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
        UKS Europejczyk Gdańsk
      • Czwartek 2018-02-22 16:30
        17
        UKS Europejczyk Gdańsk
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia II
      • Niedziela 2018-01-14 18:45
        16
        UKS GO Lichnowy
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia II
      • Niedziela 2018-01-14 18:15
        15
        UKS Europejczyk Gdańsk
        SP Świerzno
      • Niedziela 2018-01-14 17:45
        14
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia II
        KS Olimpia Osowa Gdańsk KS Olimpia Osowa Gdańsk
      • Niedziela 2018-01-14 17:15
        13
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
        UKS GO Lichnowy
      • Niedziela 2018-01-14 16:45
        12
        LUKS Nolet Żabi Róg LUKS Nolet Żabi Róg
        UKS Europejczyk Gdańsk
      • Niedziela 2018-01-14 16:15
        11
        SP Świerzno
        KS Olimpia Osowa Gdańsk KS Olimpia Osowa Gdańsk
      • Niedziela 2018-01-14 15:45
        10
        KS Dragons Płoskinia
        SP 18 Gdynia
      • Niedziela 2018-01-14 15:15
        09
        UKS GO Lichnowy
        SP Świerzno
      • Niedziela 2018-01-14 14:45
        08
        KS Olimpia Osowa Gdańsk KS Olimpia Osowa Gdańsk
        LUKS Nolet Żabi Róg LUKS Nolet Żabi Róg
      • Niedziela 2018-01-14 14:15
        07
        UKS Europejczyk Gdańsk
        KS Dragons Płoskinia
      • Niedziela 2018-01-14 13:45
        06
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia II
        SP 18 Gdynia
      • Niedziela 2018-01-14 13:15
        05
        SP Świerzno
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
      • Niedziela 2018-01-14 12:45
        04
        SP 18 Gdynia
        LUKS Nolet Żabi Róg LUKS Nolet Żabi Róg
      • Niedziela 2018-01-14 12:15
        03
        KS Olimpia Osowa Gdańsk KS Olimpia Osowa Gdańsk
        UKS GO Lichnowy
      • Niedziela 2018-01-14 11:45
        02
        LUKS Nolet Żabi Róg LUKS Nolet Żabi Róg
        KS Dragons Płoskinia
      • Niedziela 2018-01-14 11:15
        01
        KS Olimpia Osowa Gdańsk KS Olimpia Osowa Gdańsk
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
      I turniej - Gdynia
      • Niedziela 2018-01-21 19:45
        18
        SP 18 Gdynia
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
      • Niedziela 2017-11-19 19:15
        17
        KS Dragons Płoskinia
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia II
      • Niedziela 2017-11-19 18:45
        16
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
        KS Dragons Płoskinia
      • Niedziela 2017-11-19 18:15
        15
        SP Świerzno
        SP 18 Gdynia
      • Niedziela 2017-11-19 17:45
        14
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia II
        LUKS Nolet Żabi Róg LUKS Nolet Żabi Róg
      • Niedziela 2017-11-19 17:15
        13
        UKS GO Lichnowy
        UKS Europejczyk Gdańsk
      • Niedziela 2017-11-19 16:45
        12
        KS Dragons Płoskinia
        SP Świerzno
      • Niedziela 2017-11-19 16:15
        11
        LUKS Nolet Żabi Róg LUKS Nolet Żabi Róg
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
      • Niedziela 2017-11-19 15:45
        10
        SP 18 Gdynia
        UKS GO Lichnowy
      • Niedziela 2017-11-19 15:15
        09
        UKS Europejczyk Gdańsk
        KS Olimpia Osowa Gdańsk KS Olimpia Osowa Gdańsk
      • Niedziela 2017-11-19 14:45
        08
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia II
      • Niedziela 2017-11-19 14:15
        07
        SP Świerzno
        LUKS Nolet Żabi Róg LUKS Nolet Żabi Róg
      • Niedziela 2017-11-19 13:45
        06
        UKS GO Lichnowy
        KS Dragons Płoskinia
      • Niedziela 2017-11-19 13:15
        05
        KS Olimpia Osowa Gdańsk KS Olimpia Osowa Gdańsk
        SP 18 Gdynia
      • Niedziela 2017-11-19 12:45
        04
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia II
        SP Świerzno
      • Niedziela 2017-11-19 12:15
        03
        LUKS Nolet Żabi Róg LUKS Nolet Żabi Róg
        UKS GO Lichnowy
      • Niedziela 2017-11-19 11:45
        02
        KS Dragons Płoskinia
        KS Olimpia Osowa Gdańsk KS Olimpia Osowa Gdańsk
      • Niedziela 2017-11-19 11:15
        01
        SP 18 Gdynia
        UKS Europejczyk Gdańsk

      Statystyki najlepszych 7 zawodników

      Zobacz więcej...