Facebook Twitter Google Plus

I liga mężczyzn

    Półfinał
    • Niedziela 2018-02-25
      Pionier Masters Pionier Masters
      UKS 06 Południe Katowice UKS 06 Południe Katowice
    • Niedziela 2018-02-25
      Fusy Fusy
      UKS Kokociniec 67 Katowice UKS Kokociniec 67 Katowice
    • Niedziela 2018-02-25
      UKS 06 Południe Katowice UKS 06 Południe Katowice
      Pionier Masters Pionier Masters
    • Niedziela 2018-02-25
      UKS Kokociniec 67 Katowice UKS Kokociniec 67 Katowice
      Fusy Fusy
    o miejsca 5-8
    • Niedziela 2018-02-25
      Saint Sinners Oświęcim Saint Sinners Oświęcim
      Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec
    • Niedziela 2018-02-25
      AKS Politechnika Wrocław AKS Politechnika Wrocław
      AZS Warszawa AZS Warszawa
    • Niedziela 2018-02-25
      Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec
      Saint Sinners Oświęcim Saint Sinners Oświęcim
    • Niedziela 2018-02-25
      AZS Warszawa AZS Warszawa
      AKS Politechnika Wrocław AKS Politechnika Wrocław
    Ćwierćfinał - Hala Kolejarz
    Poz
    Drużyna
    M W P RZ RP Bramki Pkt
    1 Pionier Masters Pionier Masters 10 9 1 0 0 90 - 29 27
    2 Fusy Fusy 10 8 1 1 0 83 - 28 26
    3 UKS Kokociniec 67 Katowice UKS Kokociniec 67 Katowice 10 7 2 0 1 88 - 38 22
    4 AKS Politechnika Wrocław AKS Politechnika Wrocław 10 5 3 0 2 49 - 39 17
    5 UKS 06 Południe Katowice UKS 06 Południe Katowice 10 5 4 0 1 54 - 41 16
    6 Saint Sinners Oświęcim Saint Sinners Oświęcim 10 4 5 1 0 47 - 41 14
    7 Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec 10 4 5 1 0 53 - 56 14
    8 AZS Warszawa AZS Warszawa 10 3 6 0 1 41 - 58 10
    9 Śl. TZN Katowice Śl. TZN Katowice 10 2 7 0 1 32 - 77 7
    10 Miners Tychy Miners Tychy 10 1 7 2 0 30 - 91 7
    11 Bruins Rybnik Bruins Rybnik 10 1 8 1 0 36 - 105 5

    Kolejki spotkań

      11 kolejka
      10 kolejka
      9 kolejka
      8 kolejka
      7 kolejka
      6 kolejka
      5 kolejka
      4 kolejka
      3 kolejka
      2 kolejka
      1 kolejka

      Statystyki najlepszych 7 zawodników

      Zawodnik Drużyna Punktacja kanadyjska Asysta
      [min]
      Ilość rozegranych spotkań
      Grzegorz Diaków Pionier Masters 47 24 23 6 10
      Michał Karski Fusy 46 31 15 0 12
      Mariusz Kolanowski Pionier Masters 38 19 19 6 11
      Krzysztof Carina UKS Kokociniec 67 Katowice 35 23 12 0 11
      Kamil Kozieł Fusy 31 16 15 4 12
      Marcin Kozic Pionier Masters 30 20 10 0 9
      Marek Dziuk UKS 06 Południe 25 13 12 13 12

      Zobacz więcej...


      Download this file (super_final_unihokeja_2018_ogloszenie.pdf) REGULAMIN ROZGRYWEK ŚLU

       

      Faza play-off

      Ćwierćfinały - 14 stycznia 2018 - hala Szopienice

      Półfinały - 25 lutego 2018 - hala Szopienice

      WIELKI FINAŁ - termin do ustalenia