Facebook Twitter Google Plus

Ekstraliga Mężczyzn

    Grupa A

    Poz
    Drużyna
    M W P RZ RP Bramki Pkt
    1 KS Górale Nowy Targ KS Górale Nowy Targ 6 5 1 0 0 50 - 23 15
    2 KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ 6 4 2 0 0 47 - 31 12
    3 TRAVEL.PL Wilki Sanok TRAVEL.PL Wilki Sanok 4 1 3 0 0 17 - 29 3
    4 TKKF Jadberg Pionier Tychy TKKF Jadberg Pionier Tychy 4 0 4 0 0 17 - 48 0

    Grupa B

    Poz
    Drużyna
    M W P RZ RP Bramki Pkt
    1 MUKS Zielonka MUKS Zielonka 8 7 1 0 0 77 - 33 21
    2 AZS Politechnika Łódzka AZS Politechnika Łódzka 8 6 1 0 1 71 - 45 19
    3 SKS Olimpia Łochów                                          SKS Olimpia Łochów 8 4 3 1 0 65 - 37 14
    4 ULKS Józefina ULKS Józefina 8 2 6 0 0 43 - 92 6
    5 TLU Kala-Izolacje Toruń TLU Kala-Izolacje Toruń 8 0 8 0 0 32 - 81 0

    Grupa C

    Poz
    Drużyna
    M W P RZ RP Bramki Pkt
    1 UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost 6 3 1 2 0 39 - 26 13
    2 I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski 6 3 2 1 0 37 - 27 11
    3 KS Wejherowo KS Wejherowo 6 1 2 0 3 30 - 36 6
    4 UKS Prus Żary UKS Prus Żary 6 1 3 1 1 24 - 41 6


    Kolejki spotkań

      1. kolejka
      2. kolejka
      3. kolejka
      4. kolejka
      5. kolejka
      6. kolejka
      7. kolejka
      8. kolejka
      9. kolejka
      10. kolejka
      11. kolejka
      • Sobota 2018-11-24
        MSE52
        UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost
        KS Wejherowo KS Wejherowo
      • Sobota 2018-11-24
        MSE51
        I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski
        UKS Prus Żary UKS Prus Żary
      • Sobota 2018-11-24
        MSE50
        TLU Kala-Izolacje Toruń TLU Kala-Izolacje Toruń
        MUKS Zielonka MUKS Zielonka
      • Sobota 2018-11-24
        MSE47
        TRAVEL.PL Wilki Sanok TRAVEL.PL Wilki Sanok
        KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
      • Sobota 2018-11-24
        MSE48
        KS Górale Nowy Targ KS Górale Nowy Targ
        TKKF Jadberg Pionier Tychy TKKF Jadberg Pionier Tychy
      • Sobota 2018-11-24
        MSE49
        AZS Politechnika Łódzka AZS Politechnika Łódzka
        SKS Olimpia Łochów                                          SKS Olimpia Łochów
      12. kolejka
      • Niedziela 2018-11-25
        MSE53
        TRAVEL.PL Wilki Sanok TRAVEL.PL Wilki Sanok
        KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
      • Niedziela 2018-11-25
        MSE54
        KS Górale Nowy Targ KS Górale Nowy Targ
        TKKF Jadberg Pionier Tychy TKKF Jadberg Pionier Tychy
      • Niedziela 2018-11-25
        MSE55
        AZS Politechnika Łódzka AZS Politechnika Łódzka
        SKS Olimpia Łochów                                          SKS Olimpia Łochów
      • Niedziela 2018-11-25
        MSE58
        UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost
        KS Wejherowo KS Wejherowo
      • Niedziela 2018-11-25
        MSE57
        I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski
        UKS Prus Żary UKS Prus Żary
      • Niedziela 2018-11-25
        MSE56
        TLU Kala-Izolacje Toruń TLU Kala-Izolacje Toruń
        MUKS Zielonka MUKS Zielonka
      13. kolejka
      • Sobota 2018-12-15
        MSE59
        TKKF Jadberg Pionier Tychy TKKF Jadberg Pionier Tychy
        KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
      • Sobota 2018-12-15
        MSE64
        I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski
        UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost
      • Sobota 2018-12-15
        MSE63
        KS Wejherowo KS Wejherowo
        UKS Prus Żary UKS Prus Żary
      • Sobota 2018-12-15
        MSE61
        ULKS Józefina ULKS Józefina
        AZS Politechnika Łódzka AZS Politechnika Łódzka
      • Sobota 2018-12-15
        MSE60
        TRAVEL.PL Wilki Sanok TRAVEL.PL Wilki Sanok
        KS Górale Nowy Targ KS Górale Nowy Targ
      • Sobota 2018-12-15
        MSE62
        SKS Olimpia Łochów SKS Olimpia Łochów
        TLU Kala-Izolacje Toruń TLU Kala-Izolacje Toruń
      14. kolejka
      • Niedziela 2018-12-16
        MSE70
        I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski
        UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost
      • Niedziela 2018-12-16
        MSE69
        KS Wejherowo KS Wejherowo
        UKS Prus Żary UKS Prus Żary
      • Niedziela 2018-12-16
        MSE68
        SKS Olimpia Łochów SKS Olimpia Łochów
        TLU Kala-Izolacje Toruń TLU Kala-Izolacje Toruń
      • Niedziela 2018-12-16
        MSE67
        ULKS Józefina ULKS Józefina
        AZS Politechnika Łódzka AZS Politechnika Łódzka
      • Niedziela 2018-12-16
        MSE66
        TRAVEL.PL Wilki Sanok TRAVEL.PL Wilki Sanok
        KS Górale Nowy Targ KS Górale Nowy Targ
      • Niedziela 2018-12-16
        MSE65
        TKKF Jadberg Pionier Tychy TKKF Jadberg Pionier Tychy
        KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
      15. kolejka
      • Sobota 2019-01-05
        MSE72
        KS Wejherowo KS Wejherowo
        I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski
      • Sobota 2019-01-05
        MSE71
        MUKS Zielonka MUKS Zielonka
        ULKS Józefina ULKS Józefina
      16. kolejka
      • Niedziela 2019-01-06
        MSE73
        MUKS Zielonka MUKS Zielonka
        ULKS Józefina ULKS Józefina
      • Niedziela 2019-01-06
        MSE74
        KS Wejherowo KS Wejherowo
        I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski
      17. kolejka
      • Sobota 2019-01-12
        MSE77
        ULKS Józefina ULKS Józefina
        SKS Olimpia Łochów                                          SKS Olimpia Łochów
      • Sobota 2019-01-12
        MSE76
        UKS Prus Żary UKS Prus Żary
        UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost
      • Sobota 2019-01-12
        MSE75
        AZS Politechnika Łódzka AZS Politechnika Łódzka
        TLU Kala-Izolacje Toruń TLU Kala-Izolacje Toruń
      18. kolejka
      • Niedziela 2019-01-13
        MSE80
        ULKS Józefina ULKS Józefina
        SKS Olimpia Łochów                                          SKS Olimpia Łochów
      • Niedziela 2019-01-13
        MSE79
        UKS Prus Żary UKS Prus Żary
        UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost
      • Niedziela 2019-01-13
        MSE78
        AZS Politechnika Łódzka AZS Politechnika Łódzka
        TLU Kala-Izolacje Toruń TLU Kala-Izolacje Toruń
      19. kolejka
      • Sobota 2019-01-19
        MSE 82
        KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
        KS Górale Nowy Targ KS Górale Nowy Targ
      • Sobota 2019-01-19
        MSE 83
        MUKS Zielonka MUKS Zielonka
        AZS Politechnika Łódzka AZS Politechnika Łódzka
      • Sobota 2019-01-19
        MSE 81
        TKKF Jadberg Pionier Tychy TKKF Jadberg Pionier Tychy
        TRAVEL.PL Wilki Sanok TRAVEL.PL Wilki Sanok
      20. kolejka
      • Niedziela 2019-01-20
        MSE85
        KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
        KS Górale Nowy Targ KS Górale Nowy Targ
      • Niedziela 2019-01-20
        MSE86
        MUKS Zielonka MUKS Zielonka
        AZS Politechnika Łódzka AZS Politechnika Łódzka
      • Niedziela 2019-01-20
        MSE84
        TKKF Jadberg Pionier Tychy TKKF Jadberg Pionier Tychy
        TRAVEL.PL Wilki Sanok TRAVEL.PL Wilki Sanok
      21. kolejka
      • Sobota 2019-01-26
        MSE88
        SKS Olimpia Łochów SKS Olimpia Łochów
        MUKS Zielonka MUKS Zielonka
      • Sobota 2019-01-26
        MSE87
        TLU Kala-Izolacje Toruń TLU Kala-Izolacje Toruń
        ULKS Józefina ULKS Józefina
      22. kolejka
      • Niedziela 2019-01-27
        MSE89
        TLU Kala-Izolacje Toruń TLU Kala-Izolacje Toruń
        ULKS Józefina ULKS Józefina
      • Niedziela 2019-01-27
        MSE90
        SKS Olimpia Łochów SKS Olimpia Łochów
        MUKS Zielonka MUKS Zielonka

      Statystyki najlepszych 7 zawodników

      Zawodnik Drużyna Punktacja kanadyjska Asysta
      [min]
      Ilość rozegranych spotkań
      Michał Sieńko MUKS Zielonka 36 18 18 4 8
      Rafał Fijałkowski Politechnika Łódzka 30 15 15 0 8
      Mateusz Laskowski ULKS Józefina 24 18 6 4 8
      Dawid Skura Olimpia Łochów 22 12 10 2 8
      Mateusz Antoniak MUKS Zielonka 22 18 4 0 4
      Wojciech Bojko Floorball Gorzów 22 15 7 10 6
      Jakub Korczak Górale Nowy Targ 20 16 4 4 6

      Zobacz więcej...


      SALMING EKSTRALIGA MĘŻCZYZN

       

      • Do Ekstraligi w sezonie 2018/2019 zgłosiło się 14 zespołów.
      • Runda zasadnicza – zespoły podzielono na 3 grupy.

       

      Grupa A

      Grupa B

      Grupa C

      1.    KS Górale Nowy Targ

      1.    MUKS Zielonka

      1.    UKS Fenomen Babimost

      2.    KS Szarotka Nowy Targ

      2.    ULKS Olimpia Łochów

      2.    UKS Prus Żary

      3.    Bieszczady24.pl Wilki Sanok

      3.    ULKS Józefina

      3.    I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp.

      4.    KRS TKKF Pionier Tychy

      4.    TLU Kala Izolacje Toruń

      4.    KS Wejherowo

       

      5.    AZS Politechnika Łódzka

       


       

      • Gramy dwumecz w soboty i niedzielę lub piątki i soboty.
      • Terminy piątkowe muszą być uzgodnione z drużyną przeciwną i WS zgodnie z Regulaminem Rozgrywek.
      • W sezonie zasadniczym po rozegraniu pierwszych meczy w każdym terminie wprowadza się obowiązkowo rzuty karne, w przypadku remisu po 5 seriach karne strzelamy aż do rozstrzygnięcia, rywalizacja w karnych nie będzie skutkowała zdobywaniem punktów jednak w przypadku  braku możliwości wyłonienia gospodarza w fazie play off (patrz wyżej) gospodarzem będzie drużyna która w sezonie zasadniczym ma gorszy bilans w pomeczowych seriach rzutów karnych, w przypadku rozstrzygnięcia ligowego meczu w rzutach karnych wynik osiągnięty w samych rzutach karnych dopisujemy do bilansu pomeczowych rzutów karnych.
      • Po rundzie zasadniczej zespoły przystępują do rozgrywek fazy play off do 2 wygranych spotkań.
      • Organizatorem pierwszego meczu w play off jest zespół, który w rundzie zasadniczej zajął niższe miejsce w swojej grupie, organizatorem meczu rewanżowego jest zespół z wyżej zajętym miejscem w swojej grupie.
      • Turniej finałowy rozegrany zostanie w formule Super Finału. Zwycięzcy meczów półfinałowych rozegrają jeden mecz decydujący o miejscu I – II, natomiast przegrani meczów półfinałowych o miejsce III - IV.
      • Spotkania o miejsca 5 – 14 nie będą rozgrywane.
      • Miejsca 9 – 14 zostaną ustalone na podstawie wyników osiągniętych przez dane drużyny w rundzie zasadniej (bez uwzględnienia wyniku z drużyną, która zajęła miejsce pierwsze w grupie A i B), plus wyniki w I rundzie fazy play-off. Przy uzyskaniu równej liczby punktów przez dwie lub więcej drużyn o kolejności w tabeli decyduje: korzystniejsza różnica bramek ze wszystkich spotkań, większa liczba strzelonych bramek, większa liczba asyst, lepszy bilans w pomeczowych seriach rzutów karnych, mniejsza liczba kar, mniejsza liczba czerwonych kartek, mniejsza liczba kar za niesportowe zachowanie, mniejsza liczba kar nałożonych przez WGiD na Klub w danym sezonie rozgrywkowym, rzut monetą.
      • Miejsca 5 – 8 zostaną ustalone na podstawie wyników osiągniętych przez dane drużyny w rundzie zasadniej (bez uwzględnienia wyniku z drużyną, która zajęła ostatnie pierwsze w grupie A i B), plus wyniki w II rundzie fazy playoff. Przy uzyskaniu równej liczby punktów przez dwie lub więcej drużyn o kolejności w tabeli decyduje: korzystniejsza różnica bramek ze wszystkich spotkań, większa liczba strzelonych bramek, większa liczba asyst, mniejsza liczba kar, mniejsza liczba czerwonych kartek, mniejsza liczba kar za niesportowe zachowanie, mniejsza liczba kar nałożonych przez WGiD na Klub w danym sezonie rozgrywkowym, rzut monetą.
      • W zamian rozegrany zostanie PUCHAR LIGI, dla drużyn zrzeszonych jak i niezrzeszonych w Polskim Związku Unihokeja (zespoły Ekstraligi, I ligi, inne amatorskie). W zależności od liczby zgłoszonych drużyn odbędą się dwa regionalne turnieje półfinałowe i ogólnopolski finał (prawo udziału będą miały drużyny, które zajęły I – IV miejsca w Ekstralidze, bez konieczności uczestniczenia w turniejach półfinałowych. Koszty: wpisowe 300 zł. Termin: do ustalenia kwiecień/czerwiec 2019. Odrębne zgłoszenia do 28 lutego 2019 r. Szczegółowe zasady uczestnictwa zostaną przedstawione w późniejszym terminie.

       

      Drabinka play-off

      A1

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

      W1

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

      awans bezpośredni

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

      W9

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

      B3

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

      W2

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

      C4

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

      W13

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

      C1

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

      W3

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       awans bezpośredni

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

      W10

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

      B2

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

      W4

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

      A4

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

      FINAŁ

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

      B1

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

      W5

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

      awans bezpośredni 

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

      W11

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

      A3

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

      W6

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

      C3

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

      W14

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

      C2

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

      W7

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

      B4

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

      W12

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

      A2

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

      W8

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

      B5

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

      UUBiW - kliknij po wszystkie informacje