Facebook Twitter Google Plus

Ekstraliga Kobiet

    Grupa A

    Poz
    Drużyna
    M W P RZ RP Bramki Pkt
    1 Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk 2 2 0 0 0 24 - 3 6
    2 MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów 0 0 0 0 0 0 - 0 0
    3 PKS MOS Zbąszyń PKS MOS Zbąszyń 0 0 0 0 0 0 - 0 0
    4 UKS Ambra Ołtarzew Ożarów Maz. UKS Ambra Ołtarzew Ożarów Maz. 2 0 2 0 0 3 - 24 0

    Grupa B

    Poz
    Drużyna
    M W P RZ RP Bramki Pkt
    1 MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ 2 2 0 0 0 13 - 4 6
    2 PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia 0 0 0 0 0 0 - 0 0
    3 LUCE Bielsko-Biała LUCE Bielsko-Biała 0 0 0 0 0 0 - 0 0
    4 KS Górale Nowy Targ KS Górale Nowy Targ 2 0 2 0 0 4 - 13 0


    Kolejki spotkań

      1. kolejka
      • Sobota 2018-12-08
        KSE03
        PKS MOS Zbąszyń PKS MOS Zbąszyń
        MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów
      • Sobota 2018-09-22 17:00
        KSE02
        LUCE Bielsko-Biała LUCE Bielsko-Biała
        PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia
      • Sobota 2018-09-15 18:00
        KSE04
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
        UKS Ambra Ołtarzew Ożarów Maz. UKS Ambra Ołtarzew Ożarów Maz.
      • Sobota 2018-09-15 18:00
        KSE01
        MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ
        KS Górale Nowy Targ KS Górale Nowy Targ
      2. kolejka
      • Niedziela 2018-12-09
        KSE07
        PKS MOS Zbąszyń PKS MOS Zbąszyń
        MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów
      • Niedziela 2018-09-23 09:00
        KSE06
        LUCE Bielsko-Biała LUCE Bielsko-Biała
        PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia
      • Niedziela 2018-09-16 11:00
        KSE08
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
        UKS Ambra Ołtarzew Ożarów Maz. UKS Ambra Ołtarzew Ożarów Maz.
      • Niedziela 2018-09-16 10:00
        KSE05
        MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ
        KS Górale Nowy Targ KS Górale Nowy Targ
      3. kolejka
      • Sobota 2018-11-10
        KSE09
        KS Górale Nowy Targ KS Górale Nowy Targ
        LUCE Bielsko-Biała LUCE Bielsko-Biała
      • Sobota 2018-09-29 18:00
        KSE11
        PKS MOS Zbąszyń PKS MOS Zbąszyń
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
      • Sobota 2018-09-29 18:00
        KSE10
        PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia
        MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ
      • Sobota 2018-09-29
        KSE12
        UKS Ambra Ołtarzew Ożarów Maz. UKS Ambra Ołtarzew Ożarów Maz.
        MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów
      4. kolejka
      • Niedziela 2018-11-11
        KSE13
        KS Górale Nowy Targ KS Górale Nowy Targ
        LUCE Bielsko-Biała LUCE Bielsko-Biała
      • Niedziela 2018-09-30 10:00
        KSE15
        PKS MOS Zbąszyń PKS MOS Zbąszyń
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
      • Niedziela 2018-09-30 09:00
        KSE14
        PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia
        MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ
      • Niedziela 2018-09-30
        KSE16
        UKS Ambra Ołtarzew Ożarów Maz. UKS Ambra Ołtarzew Ożarów Maz.
        MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów
      5. kolejka
      • Sobota 2018-10-13
        KSE20
        UKS Ambra Ołtarzew Ożarów Maz. UKS Ambra Ołtarzew Ożarów Maz.
        PKS MOS Zbąszyń PKS MOS Zbąszyń
      • Sobota 2018-10-13
        KSE19
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
        MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów
      • Sobota 2018-10-13
        KSE18
        MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ
        LUCE Bielsko-Biała LUCE Bielsko-Biała
      • Sobota 2018-10-13
        KSE17
        KS Górale Nowy Targ KS Górale Nowy Targ
        PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia
      6. kolejka
      • Niedziela 2018-10-14
        KSE21
        KS Górale Nowy Targ KS Górale Nowy Targ
        PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia
      • Niedziela 2018-10-14
        KSE24
        UKS Ambra Ołtarzew Ożarów Maz. UKS Ambra Ołtarzew Ożarów Maz.
        PKS MOS Zbąszyń PKS MOS Zbąszyń
      • Niedziela 2018-10-14
        KSE23
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
        MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów
      • Niedziela 2018-10-14
        KSE22
        MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ
        LUCE Bielsko-Biała LUCE Bielsko-Biała
      7. kolejka
      • Sobota 2018-11-03
        KSE28
        PKS MOS Zbąszyń PKS MOS Zbąszyń
        UKS Ambra Ołtarzew Ożarów Maz. UKS Ambra Ołtarzew Ożarów Maz.
      • Sobota 2018-11-03
        KSE27
        MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
      • Sobota 2018-11-03
        KSE26
        LUCE Bielsko-Biała LUCE Bielsko-Biała
        MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ
      • Sobota 2018-11-03
        KSE25
        PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia
        KS Górale Nowy Targ KS Górale Nowy Targ
      8. kolejka
      • Niedziela 2018-11-04
        KSE32
        PKS MOS Zbąszyń PKS MOS Zbąszyń
        UKS Ambra Ołtarzew Ożarów Maz. UKS Ambra Ołtarzew Ożarów Maz.
      • Niedziela 2018-11-04
        KSE31
        MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
      • Niedziela 2018-11-04
        KSE30
        LUCE Bielsko-Biała LUCE Bielsko-Biała
        MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ
      • Niedziela 2018-11-04
        KSE29
        PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia
        KS Górale Nowy Targ KS Górale Nowy Targ
      9. kolejka
      • Sobota 2018-12-01
        KSE36
        MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów
        UKS Ambra Ołtarzew Ożarów Maz. UKS Ambra Ołtarzew Ożarów Maz.
      • Sobota 2018-12-01
        KSE35
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
        PKS MOS Zbąszyń PKS MOS Zbąszyń
      • Sobota 2018-12-01
        KSE34
        MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ
        PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia
      • Sobota 2018-12-01
        KSE33
        LUCE Bielsko-Biała LUCE Bielsko-Biała
        KS Górale Nowy Targ KS Górale Nowy Targ
      10. kolejka
      • Niedziela 2018-12-02
        KSE40
        MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów
        UKS Ambra Ołtarzew Ożarów Maz. UKS Ambra Ołtarzew Ożarów Maz.
      • Niedziela 2018-12-02
        KSE39
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
        PKS MOS Zbąszyń PKS MOS Zbąszyń
      • Niedziela 2018-12-02
        KSE38
        MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ
        PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia
      • Niedziela 2018-12-02
        KSE37
        LUCE Bielsko-Biała LUCE Bielsko-Biała
        KS Górale Nowy Targ KS Górale Nowy Targ
      11. kolejka
      • Sobota 2019-01-05
        KSE43
        UKS Ambra Ołtarzew Ożarów Maz. UKS Ambra Ołtarzew Ożarów Maz.
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
      • Sobota 2019-01-05
        KSE42
        KS Górale Nowy Targ KS Górale Nowy Targ
        MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ
      • Sobota 2019-01-05
        KSE41
        PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia
        LUCE Bielsko-Biała LUCE Bielsko-Biała
      • Sobota 2019-01-05
        KSE44
        MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów
        PKS MOS Zbąszyń PKS MOS Zbąszyń
      12. kolejka
      • Niedziela 2019-01-06
        KSE47
        UKS Ambra Ołtarzew Ożarów Maz. UKS Ambra Ołtarzew Ożarów Maz.
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
      • Niedziela 2019-01-06
        KSE46
        KS Górale Nowy Targ KS Górale Nowy Targ
        MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ
      • Niedziela 2019-01-06
        KSE45
        PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia
        LUCE Bielsko-Biała LUCE Bielsko-Biała
      • Niedziela 2019-01-06
        KSE48
        MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów
        PKS MOS Zbąszyń PKS MOS Zbąszyń

      Statystyki najlepszych 7 zawodników

      Zawodnik Drużyna Punktacja kanadyjska Asysta
      [min]
      Ilość rozegranych spotkań
      Maja Stenka Olimpia Gdańsk 8 3 5 0 2
      Hanna Samson Olimpia Gdańsk 7 5 2 0 2
      Dominika Buczek Podhale Nowy Targ 6 3 3 2 2
      Weronika Grądzka Olimpia Gdańsk 5 1 4 0 2
      Malwina Zagórska Olimpia Gdańsk 4 2 2 0 2
      Karolina Damps Olimpia Gdańsk 3 1 2 0 2
      Patrycja Fryźlewicz Podhale Nowy Targ 3 2 1 0 2

      Zobacz więcej...


      SALMING EKSTRALIGA KOBIET

       

      • Do Ekstraligi w sezonie 2018/2019 zgłosiło się 8 zespołów;
      • Runda zasadnicza – zespoły podzielono na 2 grup wg klucza regionalnego

       

      Grupa A

      Grupa B

      1. KS Olimpia Osowa Gdańsk

      1. MMKS Podhale Nowy Targ

      2. PKS MOS Zbąszyń

      2. PUKS Trzebinia

      3. SUS Travel Jedynka Trzebiatów

      3. LUCE Bielsko - Biała

      4. UKS Ołtarzew Ożarów Mazowiecki

      4. KS Górale Nowy Targ

       

      • Gramy dwumecz w soboty i niedzielę lub piątki i soboty.
      • Pilotażowo w tym sezonie w kategorii seniorek obowiązywał będzie nowy klucz, zgodnie z którym dwa pierwsze zespoły z poprzednich rozgrywek (rozstawione) zawsze grają na zmianę u siebie/wyjazd zaś dwa pozostałe po dwa mecze pod rząd u siebie/na wyjeździe. Klucz: 1 – 4, 3 – 2, 2 – 1, 4 – 3, 1 – 3, 4 – 2, 3 – 1, 2 – 4, 3 – 4 , 1 – 2, 4 – 1, 2 – 3.
      • Terminy piątkowe muszą być uzgodnione z drużyną przeciwną i WS zgodnie z Regulaminem Rozgrywek.
      • W sezonie zasadniczym po rozegraniu pierwszych meczy w każdym terminie wprowadza się obowiązkowo rzuty karne, w przypadku remisu po 5 seriach karne strzelamy aż do rozstrzygnięcia, rywalizacja w karnych nie będzie skutkowała zdobywaniem punktów jednak w przypadku  braku możliwości wyłonienia gospodarza w fazie play off (patrz wyżej) gospodarzem będzie drużyna która w sezonie zasadniczym ma gorszy bilans w pomeczowych seriach rzutów karnych, w przypadku rozstrzygnięcia ligowego meczu w rzutach karnych wynik osiągnięty w samych rzutach karnych dopisujemy do bilansu pomeczowych rzutów karnych.
      • Po rundzie zasadniczej zespoły przystępują do rozgrywek fazy play off do 2 wygranych meczy.
      • Organizatorem pierwszego meczu w play-off jest zespół, który w rundzie zasadniczej zajął niższe miejsce w swojej grupie, organizatorem meczu rewanżowego jest zespół z wyżej zajętym miejscem w swojej grupie.
      • Turniej finałowy rozegrany zostanie w formule Super Finału. Zwycięzcy meczów półfinałowych rozegrają jeden mecz decydujący o miejscu I – II, natomiast przegrani meczów półfinałowych o miejsce III - IV.
      • Spotkania o miejsca 5 – 8 nie będą rozgrywane.
      • Miejsca 5 – 8 zostaną ustalone na podstawie wyników osiągniętych przez dane drużyny w rundzie zasadniej plus wyniki w I rundzie fazy play off. Przy uzyskaniu równej liczby punktów przez dwie lub więcej drużyn o kolejności w tabeli decyduje: korzystniejsza różnica bramek ze wszystkich spotkań, większa liczba strzelonych bramek, większa liczba asyst, lepszy bilans w pomeczowych seriach rzutów karnych, mniejsza liczba kar, mniejsza liczba czerwonych kartek, mniejsza liczba kar za niesportowe zachowanie, mniejsza liczba kar nałożonych przez WGiD na Klub w danym sezonie rozgrywkowym rzut monetą.
      • W zamian rozegrany zostanie PUCHAR LIGI, dla drużyn zrzeszonych jak i niezrzeszonych w Polskim Związku Unihokeja (zespoły Ekstraligi i amatorskie). W zależności od liczby zgłoszonych drużyn odbędą się dwa regionalne turnieje półfinałowe i ogólnopolski finał (prawo udziału będą miały drużyny, które zajęły I – IV miejsca w Ekstralidze, bez konieczności uczestniczenia w turniejach półfinałowych. Koszty: wpisowe 300 zł. Termin: do ustalenia kwiecień/czerwiec 2019. Odrębne zgłoszenia do 28 lutego 2019 r. Szczegółowe zasady uczestnictwa zostaną przedstawione w późniejszym terminie.

       

      Drabinka play off

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

      A1

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

      W1

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

      B4

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

      W5

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

      A3

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

      W2

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

      B2

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

      FINAŁ

       

       

       

       

       

       

       

       

       

      A2

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

      W3

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

      B3

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

      W6

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

      A4

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

      W4

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

      B1