Facebook Twitter Google Plus

Ekstraliga Kobiet

    Ćwierćfinały
    • Niedziela 2019-02-10 20:00
      KSE 52
      UKS Ambra Ołtarzew Ożarów Maz. UKS Ambra Ołtarzew Ożarów Maz.
      MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ
    • Sobota 2019-02-09
      KSE 56
      MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ
      UKS Ambra Ołtarzew Ożarów Maz. UKS Ambra Ołtarzew Ożarów Maz.
    • Sobota 2019-02-09
      KSE 55
      KS Górale Nowy Targ KS Górale Nowy Targ
      PKS MOS Zbąszyń PKS MOS Zbąszyń
    • Sobota 2019-02-09
      KSE 54
      MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów
      PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia
    • Niedziela 2019-01-20 16:00
      KSE 53
      LUCE Bielsko-Biała LUCE Bielsko-Biała
      Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
    • Niedziela 2019-01-20 09:00
      KSE 49
      LUCE Bielsko-Biała LUCE Bielsko-Biała
      Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
    • Sobota 2019-01-19 19:00
      KSE 51
      PKS MOS Zbąszyń PKS MOS Zbąszyń
      KS Górale Nowy Targ KS Górale Nowy Targ
    • Sobota 2019-01-19 18:00
      KSE 50
      PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia
      MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów

    Grupa A

    Poz
    Drużyna
    M W P RZ RP Bramki Pkt
    1 Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk 12 11 1 0 0 108 - 31 33
    2 MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów 12 7 4 1 0 82 - 63 23
    3 PKS MOS Zbąszyń PKS MOS Zbąszyń 12 5 7 0 0 58 - 59 15
    4 UKS Ambra Ołtarzew Ożarów Maz. UKS Ambra Ołtarzew Ożarów Maz. 12 0 11 0 1 29 - 124 1

    Grupa B

    Poz
    Drużyna
    M W P RZ RP Bramki Pkt
    1 MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ 12 9 2 1 0 205 - 35 29
    2 KS Górale Nowy Targ KS Górale Nowy Targ 12 9 3 0 0 144 - 38 27
    3 PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia 12 5 6 0 1 118 - 59 16
    4 LUCE Bielsko-Biała LUCE Bielsko-Biała 12 0 12 0 0 10 - 345 0


    Kolejki spotkań

      1. kolejka
      2. kolejka
      3. kolejka
      4. kolejka
      5. kolejka
      6. kolejka
      7. kolejka
      8. kolejka
      9. kolejka
      10. kolejka
      11. kolejka
      12. kolejka

      Statystyki najlepszych 7 zawodników

      Zawodnik Drużyna Punktacja kanadyjska Asysta
      [min]
      Ilość rozegranych spotkań
      Justyna Florczak Podhale Nowy Targ 64 33 31 4 12
      Agnieszka Timek Podhale Nowy Targ 61 40 21 0 10
      Maja Stenka Olimpia Gdańsk 50 19 31 2 14
      Gabriela Pysz Podhale Nowy Targ 43 23 20 0 12
      Hanna Samson Olimpia Gdańsk 40 24 16 2 14
      Weronika Grądzka Olimpia Gdańsk 40 21 19 0 14
      Ewelina Turek PUKS Trzebinia 38 25 13 10 10

      Zobacz więcej...


      SALMING EKSTRALIGA KOBIET

       

      • Do Ekstraligi w sezonie 2018/2019 zgłosiło się 8 zespołów;
      • Runda zasadnicza – zespoły podzielono na 2 grup wg klucza regionalnego

       

      Grupa A

      Grupa B

      1. KS Olimpia Osowa Gdańsk

      1. MMKS Podhale Nowy Targ

      2. PKS MOS Zbąszyń

      2. PUKS Trzebinia

      3. SUS Travel Jedynka Trzebiatów

      3. LUCE Bielsko - Biała

      4. UKS Ołtarzew Ożarów Mazowiecki

      4. KS Górale Nowy Targ

       

      • Gramy dwumecz w soboty i niedzielę lub piątki i soboty.
      • Pilotażowo w tym sezonie w kategorii seniorek obowiązywał będzie nowy klucz, zgodnie z którym dwa pierwsze zespoły z poprzednich rozgrywek (rozstawione) zawsze grają na zmianę u siebie/wyjazd zaś dwa pozostałe po dwa mecze pod rząd u siebie/na wyjeździe. Klucz: 1 – 4, 3 – 2, 2 – 1, 4 – 3, 1 – 3, 4 – 2, 3 – 1, 2 – 4, 3 – 4 , 1 – 2, 4 – 1, 2 – 3.
      • Terminy piątkowe muszą być uzgodnione z drużyną przeciwną i WS zgodnie z Regulaminem Rozgrywek.
      • W sezonie zasadniczym po rozegraniu pierwszych meczy w każdym terminie wprowadza się obowiązkowo rzuty karne, w przypadku remisu po 5 seriach karne strzelamy aż do rozstrzygnięcia, rywalizacja w karnych nie będzie skutkowała zdobywaniem punktów jednak w przypadku  braku możliwości wyłonienia gospodarza w fazie play off (patrz wyżej) gospodarzem będzie drużyna która w sezonie zasadniczym ma gorszy bilans w pomeczowych seriach rzutów karnych, w przypadku rozstrzygnięcia ligowego meczu w rzutach karnych wynik osiągnięty w samych rzutach karnych dopisujemy do bilansu pomeczowych rzutów karnych.
      • Po rundzie zasadniczej zespoły przystępują do rozgrywek fazy play off do 2 wygranych meczy.
      • Organizatorem pierwszego meczu w play-off jest zespół, który w rundzie zasadniczej zajął niższe miejsce w swojej grupie, organizatorem meczu rewanżowego jest zespół z wyżej zajętym miejscem w swojej grupie.
      • Turniej finałowy rozegrany zostanie w formule Super Finału. Zwycięzcy meczów półfinałowych rozegrają jeden mecz decydujący o miejscu I – II, natomiast przegrani meczów półfinałowych o miejsce III - IV.
      • Spotkania o miejsca 5 – 8 nie będą rozgrywane.
      • Miejsca 5 – 8 zostaną ustalone na podstawie wyników osiągniętych przez dane drużyny w rundzie zasadniej plus wyniki w I rundzie fazy play off. Przy uzyskaniu równej liczby punktów przez dwie lub więcej drużyn o kolejności w tabeli decyduje: korzystniejsza różnica bramek ze wszystkich spotkań, większa liczba strzelonych bramek, większa liczba asyst, lepszy bilans w pomeczowych seriach rzutów karnych, mniejsza liczba kar, mniejsza liczba czerwonych kartek, mniejsza liczba kar za niesportowe zachowanie, mniejsza liczba kar nałożonych przez WGiD na Klub w danym sezonie rozgrywkowym rzut monetą.
      • W zamian rozegrany zostanie PUCHAR LIGI, dla drużyn zrzeszonych jak i niezrzeszonych w Polskim Związku Unihokeja (zespoły Ekstraligi i amatorskie). W zależności od liczby zgłoszonych drużyn odbędą się dwa regionalne turnieje półfinałowe i ogólnopolski finał (prawo udziału będą miały drużyny, które zajęły I – IV miejsca w Ekstralidze, bez konieczności uczestniczenia w turniejach półfinałowych. Koszty: wpisowe 300 zł. Termin: do ustalenia kwiecień/czerwiec 2019. Odrębne zgłoszenia do 28 lutego 2019 r. Szczegółowe zasady uczestnictwa zostaną przedstawione w późniejszym terminie.

       

      Drabinka play off

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

      A1

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

      W1

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

      B4

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

      W5

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

      A3

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

      W2

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

      B2

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

      FINAŁ

       

       

       

       

       

       

       

       

       

      A2

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

      W3

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

      B3

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

      W6

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

      A4

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

      W4

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

      B1