Facebook Twitter Google Plus

Juniorzy starsi

    Grupa A

    Poz
    Drużyna
    M W P RZ RP Bramki Pkt
    1 UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka 6 4 2 0 0 50 - 28 12
    2 ULKS Józefina ULKS Józefina 4 3 1 0 0 49 - 21 9
    3 SKS Olimpia Łochów                                          SKS Olimpia Łochów 4 3 1 0 0 38 - 15 9
    4 Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia 6 0 6 0 0 20 - 93 0

    Grupa B

    Poz
    Drużyna
    M W P RZ RP Bramki Pkt
    1 UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost 8 8 0 0 0 96 - 32 24
    2 I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski 8 5 3 0 0 54 - 50 15
    3 UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo 8 4 4 0 0 44 - 46 12
    4 TLU Kala-Izolacje Toruń TLU Kala-Izolacje Toruń 8 3 5 0 0 52 - 61 9
    5 UKS Absolwent Siedlec UKS Absolwent Siedlec 8 0 8 0 0 29 - 86 0


    Kolejki spotkań

      1. kolejka
      2. kolejka
      3. kolejka
      4. kolejka
      5. kolejka
      6. kolejka
      7. kolejka
      8. kolejka
      9. kolejka
      10. kolejka
      11. kolejka
      • Sobota 2018-11-17 19:00
        MJ33
        ULKS Józefina ULKS Józefina
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
      • Sobota 2018-11-17 18:00
        MJ36
        I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski
        UKS Absolwent Siedlec UKS Absolwent Siedlec
      • Sobota 2018-11-17 18:00
        MJ34
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
        SKS Olimpia Łochów                                          SKS Olimpia Łochów
      • Sobota 2018-11-17 16:00
        MJ35
        TLU Kala-Izolacje Toruń TLU Kala-Izolacje Toruń
        UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo
      12. kolejka
      • Niedziela 2018-11-18 10:00
        MJ40
        I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski
        UKS Absolwent Siedlec UKS Absolwent Siedlec
      • Niedziela 2018-11-18 10:00
        MJ37
        ULKS Józefina ULKS Józefina
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
      • Niedziela 2018-11-18 10:00
        MJ39
        TLU Kala-Izolacje Toruń TLU Kala-Izolacje Toruń
        UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo
      • Niedziela 2018-11-18 09:00
        MJ38
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
        SKS Olimpia Łochów                                          SKS Olimpia Łochów
      13. kolejka
      • Sobota 2018-12-01
        MJ44
        UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo
        I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski
      • Sobota 2018-12-01
        MJ42
        ULKS Józefina ULKS Józefina
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
      • Sobota 2018-12-01
        MJ43
        UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost
        TLU Kala-Izolacje Toruń TLU Kala-Izolacje Toruń
      • Piątek 2018-11-30 20:00
        MJ41
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
        SKS Olimpia Łochów                                          SKS Olimpia Łochów
      14. kolejka
      • Niedziela 2018-12-02
        MJ48
        UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo
        I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski
      • Niedziela 2018-12-02
        MJ46
        ULKS Józefina ULKS Józefina
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
      • Niedziela 2018-12-02
        MJ47
        UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost
        TLU Kala-Izolacje Toruń TLU Kala-Izolacje Toruń
      • Sobota 2018-12-01 10:00
        MJ45
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
        SKS Olimpia Łochów                                          SKS Olimpia Łochów
      15. kolejka
      • Sobota 2018-12-22
        MJ49
        TLU Kala-Izolacje Toruń TLU Kala-Izolacje Toruń
        I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski
      16. kolejka
      • Niedziela 2018-12-23
        MJ50
        TLU Kala-Izolacje Toruń TLU Kala-Izolacje Toruń
        I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski
      17. kolejka
      • Sobota 2019-01-05
        MJ52
        UKS Absolwent Siedlec UKS Absolwent Siedlec
        UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost
      • Sobota 2019-01-05
        MJ51
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
      18. kolejka
      • Niedziela 2019-01-06
        MJ54
        UKS Absolwent Siedlec UKS Absolwent Siedlec
        UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost
      • Niedziela 2019-01-06
        MJ53
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
      19. kolejka
      • Sobota 2019-01-19
        MJ59
        ULKS Józefina ULKS Józefina
        SKS Olimpia Łochów                                          SKS Olimpia Łochów
      • Sobota 2019-01-19
        MJ55
        UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost
        UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo
      • Sobota 2019-01-19
        MJ56
        UKS Absolwent Siedlec UKS Absolwent Siedlec
        TLU Kala-Izolacje Toruń TLU Kala-Izolacje Toruń
      20. kolejka
      • Niedziela 2019-01-20
        MJ57
        UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost
        UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo
      • Niedziela 2019-01-20
        MJ62
        ULKS Józefina ULKS Józefina
        SKS Olimpia Łochów                                          SKS Olimpia Łochów
      • Niedziela 2019-01-20
        MJ58
        UKS Absolwent Siedlec UKS Absolwent Siedlec
        TLU Kala-Izolacje Toruń TLU Kala-Izolacje Toruń
      21. kolejka
      • Sobota 2019-01-26
        MJ61
        UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo
        UKS Absolwent Siedlec UKS Absolwent Siedlec
      • Sobota 2019-01-26
        MJ60
        I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski
        UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost
      22. kolejka
      • Niedziela 2019-01-27
        MJ64
        UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo
        UKS Absolwent Siedlec UKS Absolwent Siedlec
      • Niedziela 2019-01-27
        MJ63
        I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski
        UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost

      Statystyki najlepszych 7 zawodników

      Zawodnik Drużyna Punktacja kanadyjska Asysta
      [min]
      Ilość rozegranych spotkań
      Nikodem Gawroński Fenomen Babimost 52 25 27 0 8
      Dawid Szefner Fenomen Babimost 30 24 6 6 6
      Emil Piasecki Kala-Izolacje Toruń 25 17 8 6 8
      Wojciech Bojko Floorball Gorzów 24 17 7 8 7
      Jan Rydzewski Bankówka Zielonka 24 17 7 6 6
      Adrian Popławski Kala-Izolacje Toruń 22 19 3 4 8
      Krystian Ochota Fenomen Babimost 21 8 13 2 8

      Zobacz więcej...


        SALMING LIGA JUNIORÓW STARSZYCH

       

      • Rozgrywki realizowane w ramach Systemu Sportu Młodzieżowego;
      • Do rozgrywek zgłosiło się 9 zespołów
      • Runda zasadnicza – zespoły podzielono na 2 grupy
      • W rundzie zasadniczej gramy dwumecze.

       

      Grupa A

      Grupa B

      1.     Aligator UKS Chwarzno Gdynia

      2.     UKS Bankówka Zielonka

      3.     ULKS Józefina

      4.     SKS Olimpia Łochów

      1.    UKS Absolwent Siedlec

      2.    UKS Błyskawica Niechanowo

      3.    UKS Fenomen Babimost

      4.    I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski

      5.    TLU Toruń

      • do Półfinału awansują automatycznie pierwsze 3 drużyny z każdej grupy oraz zespół 1 i 2 z Turnieju kwalifikacyjnego
      • W turnieju kwalifikacyjnym zagrają zespoły, które po rundzie zasadniczej sklasyfikowano na miejscach: A4, B4, B5
      • Kolejność meczy w turniejach kwalifikacyjnych A4 – B4, B4 – B5, B5 – A4.

       

      • Organizatorem turnieju kwalifikacyjnego zostanie drużyna wyłonieni w pierwszym rzędzie spośród zespołów które zajęły w swoich grupach 4 miejsce.

       

      • w Półfinale A zagrają: pierwsza i trzecia drużyna grupy A, druga drużyna grupy B, oraz zwycięzcy turnieju kwalifikacyjnego
      • w Półfinale B zagrają: pierwsza i trzecia drużyna grupy B, druga drużyna grupy A, oraz druga drużyna turnieju kwalifikacyjnego
      • organizatorzy turniejów półfinałowych zostaną wyłonieni w pierwszym rzędzie spośród zespołów, które zwyciężyły w swoich grupach.

       

      • W półfinale rozgrywki odbywają się każdy z każdym, jak w poprzednim sezonie
      • Do Finału A awansują po dwa najlepsze zespoły Półfinałów
      • Do Finału B awansują zespoły z miejsc 3,4 w Półfinałach
      • Finał A i B rozgrywany będzie jako dwudniowy turniej którego organizator zostanie wyłoniony w drodze konkursu ofert
      • W pierwszym dniu Finału zagrają:
        1. zwycięzca Półfinału A: drugi zespół Półfinału B,
        2. zwycięzca Półfinału B: drugi zespół Półfinału A.
      • Zwycięzcy pierwszych meczy spotkają się w drugim dniu finału w meczu o Mistrzostwo Polski Juniorów Starszych, a pokonani o III miejsce

      UUBiW - kliknij po wszystkie informacje