Facebook Twitter Google Plus

Juniorki młodsze

    Grupa A

    Poz
    Drużyna
    M W R P Bramki Pkt
    1 Dzikie Gęsi Zielonka Dzikie Gęsi Zielonka 6 6 0 0 52 - 5 18
    2 MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ 6 4 0 2 36 - 15 12
    3 UKS Orlęta Warszawa 6 1 0 5 13 - 42 3
    4 PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia 6 1 0 5 5 - 44 3

    Grupa B

    Poz
    Drużyna
    M W R P Bramki Pkt
    1 LUKS Nolet Żabi Róg LUKS Nolet Żabi Róg 4 4 0 0 30 - 12 12
    2 UKS Jedynka Orzysz 4 2 0 2 14 - 19 6
    3 UKS Wilki Godkowo UKS Wilki Godkowo 4 0 0 4 13 - 26 0

    Grupa C

    Poz
    Drużyna
    M W R P Bramki Pkt
    1 UKS Junior Kębłowo UKS Junior Kębłowo 6 5 0 1 32 - 13 15
    2 MLUKS Jedynka Trzebiatów MLUKS Jedynka Trzebiatów 6 5 0 1 32 - 12 15
    3 UKS Radzevia Radzewo UKS Radzevia Radzewo 6 1 1 4 22 - 37 4
    4 PKS MOS Zbąszyń PKS MOS Zbąszyń 6 0 1 5 13 - 37 1

    Grupa D

    Poz
    Drużyna
    M W R P Bramki Pkt
    1 Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk 6 4 0 2 51 - 9 12
    2 Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II 6 4 0 2 44 - 14 12
    3 Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia 6 4 0 2 29 - 30 12
    4 UKS Ósemka Wejherowo UKS Ósemka Wejherowo 6 0 0 6 2 - 73 0


    Kolejki spotkań

      1. Turniej eliminacyjny - Morąg (B)
      1. Turniej eliminacyjny - Trzebiatów (C)
      1. Turniej eliminacyjny - Zielonka (A)
      1. Turniej eliminacyjny - Wejherowo (D)
      • Sobota 2018-10-20 16:55
        JMK 18
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
      • Sobota 2018-10-20 15:40
        JMK 17
        UKS Ósemka Wejherowo UKS Ósemka Wejherowo
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II
      • Sobota 2018-10-20 14:05
        JMK 16
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II
      • Sobota 2018-10-20 12:50
        JMK 15
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
        UKS Ósemka Wejherowo UKS Ósemka Wejherowo
      • Sobota 2018-10-20 11:15
        JMK 14
        UKS Ósemka Wejherowo UKS Ósemka Wejherowo
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
      • Sobota 2018-10-20 10:00
        JMK 13
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
      2. Turniej Eliminacyjny - Zbąszyń (C)
      • Sobota 2018-12-08 16:55
        JMK 27
        MLUKS Jedynka Trzebiatów MLUKS Jedynka Trzebiatów
        UKS Junior Kębłowo UKS Junior Kębłowo
      • Sobota 2018-12-08 15:40
        JMK 26
        PKS MOS Zbąszyń PKS MOS Zbąszyń
        UKS Radzevia Radzewo UKS Radzevia Radzewo
      • Sobota 2018-12-08 14:05
        JMK 25
        UKS Radzevia Radzewo UKS Radzevia Radzewo
        MLUKS Jedynka Trzebiatów MLUKS Jedynka Trzebiatów
      • Sobota 2018-12-08 12:50
        JMK 24
        UKS Junior Kębłowo UKS Junior Kębłowo
        PKS MOS Zbąszyń PKS MOS Zbąszyń
      • Sobota 2018-12-08 11:15
        JMK 23
        UKS Junior Kębłowo UKS Junior Kębłowo
        UKS Radzevia Radzewo UKS Radzevia Radzewo
      • Sobota 2018-12-08 10:00
        JMK 22
        MLUKS Jedynka Trzebiatów MLUKS Jedynka Trzebiatów
        PKS MOS Zbąszyń PKS MOS Zbąszyń
      2. Turniej eliminacyjny - Zielonka (A)
      • Sobota 2018-12-08 17:15
        JM 36
        Dzikie Gęsi Zielonka Dzikie Gęsi Zielonka
        MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ
      • Sobota 2018-12-08 16:00
        JM 35
        PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia
        UKS Orlęta Warszawa
      • Sobota 2018-12-08 13:45
        JM 34
        Dzikie Gęsi Zielonka Dzikie Gęsi Zielonka
        PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia
      • Sobota 2018-12-08 12:30
        JM 33
        MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ
        UKS Orlęta Warszawa
      • Sobota 2018-12-08 10:15
        JM 32
        UKS Orlęta Warszawa
        Dzikie Gęsi Zielonka Dzikie Gęsi Zielonka
      • Sobota 2018-12-08 09:00
        JM 31
        MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ
        PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia
      2. Turniej Eliminacyjny - Orzysz (Grupa B)
      2. Turniej eliminacyjny - Gdańsk (D)
      • Niedziela 2018-12-16 17:00
        JMK 54
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
      • Niedziela 2018-12-16 15:50
        JMK 53
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
        UKS Ósemka Wejherowo UKS Ósemka Wejherowo
      • Niedziela 2018-12-16 14:20
        JMK 52
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
      • Niedziela 2018-12-16 13:10
        JMK 51
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
        UKS Ósemka Wejherowo UKS Ósemka Wejherowo
      • Niedziela 2018-12-16 11:40
        JMK 50
        UKS Ósemka Wejherowo UKS Ósemka Wejherowo
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II
      • Niedziela 2018-12-16 10:30
        JMK 49
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia

      Statystyki najlepszych 7 zawodników

      Zawodnik Drużyna Punktacja kanadyjska Asysta
      [min]
      Ilość rozegranych spotkań
      Oliwia Juzak Nolet Żabi Róg 7 5 2 0 2
      Wiktoria Chamot Nolet Żabi Róg 7 5 2 0 2
      Wiktoria Bukowska Nolet Żabi Róg 6 3 3 0 2
      Nikola Raszczyk Nolet Żabi Róg 3 2 1 0 2
      Aleksandra Borkowska Jedynka Orzysz 3 2 1 0 2
      Julia Przybysz Wilki Godkowo 3 2 1 0 2
      Anna Skalska Podhale Nowy Targ 3 3 0 0 1

      Zobacz więcej...