Facebook Twitter Google Plus

Akademicki Puchar Polski

    Dzień 2: 18.11.2018
    • Niedziela 2018-11-18 15:35
      40
      Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie
      Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie
    • Niedziela 2018-11-18 15:00
      39
      Akademia Wychowania Fizycznego w Poznaniu Akademia Wychowania Fizycznego w Poznaniu
      Podhalańska Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Targu Podhalańska Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Targu
    • Niedziela 2018-11-18 14:40
      38
      Uniwersytet Warszawski Uniwersytet Warszawski
      Politechnika Wrocławska Politechnika Wrocławska
    • Niedziela 2018-11-18 14:20
      37
      Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie
      Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu
    • Niedziela 2018-11-18 14:00
      36
      Politechnika Warszawska Politechnika Warszawska
      Uniwersytet Jagielloński Uniwersytet Jagielloński
    • Niedziela 2018-11-18 13:40
      35
      Uniwersytet Warmińsko - Mazurski w Olsztynie Uniwersytet Warmińsko - Mazurski w Olsztynie
      Uniw️️️️️ersytet Morski w Gdyni Uniw️️️️️ersytet Morski w Gdyni
    • Niedziela 2018-11-18 13:05
      34
      Podhalańska Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Targu Podhalańska Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Targu
      Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie
    • Niedziela 2018-11-18 12:45
      33
      Uniw️️️️️ersytet Morski w Gdyni Uniw️️️️️ersytet Morski w Gdyni
      Akademia Sztuki Wojennej w Warszawie Akademia Sztuki Wojennej w Warszawie
    • Niedziela 2018-11-18 12:25
      32
      Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu
      Politechnika Wrocławska Politechnika Wrocławska
    • Niedziela 2018-11-18 12:05
      31
      Akademia Sztuki Wojennej w Warszawie Akademia Sztuki Wojennej w Warszawie
      Uniwersytet Warmińsko - Mazurski w Olsztynie Uniwersytet Warmińsko - Mazurski w Olsztynie
    • Niedziela 2018-11-18 11:30
      30
      Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie
      Akademia Wychowania Fizycznego w Poznaniu Akademia Wychowania Fizycznego w Poznaniu
    • Niedziela 2018-11-18 11:10
      29
      Uniwersytet Warszawski Uniwersytet Warszawski
      Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie
    • Niedziela 2018-11-18 10:50
      28
      Uniw️️️️️ersytet Morski w Gdyni Uniw️️️️️ersytet Morski w Gdyni
      Uniwersytet Jagielloński Uniwersytet Jagielloński
    • Niedziela 2018-11-18 10:30
      27
      Politechnika Warszawska Politechnika Warszawska
      Uniwersytet Warmińsko - Mazurski w Olsztynie Uniwersytet Warmińsko - Mazurski w Olsztynie
    • Niedziela 2018-11-18 10:00
      26
      Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie
      Politechnika Wrocławska Politechnika Wrocławska
    • Niedziela 2018-11-18 09:40
      25
      Podhalańska Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Targu Podhalańska Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Targu
      Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu
    • Niedziela 2018-11-18 09:20
      24
      Akademia Wychowania Fizycznego w Poznaniu Akademia Wychowania Fizycznego w Poznaniu
      Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie
    • Niedziela 2018-11-18 09:00
      23
      Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie
      Uniwersytet Warszawski Uniwersytet Warszawski

    Grupa A

    Poz
    Drużyna
    M Bramki strzelone Bramki stracone Pkt
    1 Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie 3 18 5 9
    2 Politechnika Wrocławska Politechnika Wrocławska 3 14 10 6
    3 Politechnika Warszawska Politechnika Warszawska 3 12 18 3
    4 Uniwersytet Warmińsko - Mazurski w Olsztynie Uniwersytet Warmińsko - Mazurski w Olsztynie 3 8 19 0

    Grupa B

    Poz
    Drużyna
    M Bramki strzelone Bramki stracone Pkt
    1 Podhalańska Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Targu Podhalańska Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Targu 3 16 5 9
    2 Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie 3 18 9 3
    3 Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu 3 10 15 3
    4 Uniw️️️️️ersytet Morski w Gdyni Uniw️️️️️ersytet Morski w Gdyni 3 11 26 3

    Grupa C

    Poz
    Drużyna
    M Bramki strzelone Bramki stracone Pkt
    1 Akademia Wychowania Fizycznego w Poznaniu Akademia Wychowania Fizycznego w Poznaniu 4 9 5 10
    2 Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie 4 19 13 7
    3 Uniwersytet Warszawski Uniwersytet Warszawski 4 16 19 5
    4 Uniwersytet Jagielloński Uniwersytet Jagielloński 4 14 11 4
    5 Akademia Sztuki Wojennej w Warszawie Akademia Sztuki Wojennej w Warszawie 4 11 21 1


    Kolejki spotkań

      Dzień 1: 17.11.2018
      • Sobota 2018-11-17 17:30
        22
        Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie
        Akademia Wychowania Fizycznego w Poznaniu Akademia Wychowania Fizycznego w Poznaniu
      • Sobota 2018-11-17 17:10
        21
        Uniwersytet Jagielloński Uniwersytet Jagielloński
        Uniwersytet Warszawski Uniwersytet Warszawski
      • Sobota 2018-11-17 16:50
        20
        Akademia Sztuki Wojennej w Warszawie Akademia Sztuki Wojennej w Warszawie
        Akademia Wychowania Fizycznego w Poznaniu Akademia Wychowania Fizycznego w Poznaniu
      • Sobota 2018-11-17 16:30
        19
        Uniwersytet Jagielloński Uniwersytet Jagielloński
        Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie
      • Sobota 2018-11-17 16:10
        18
        Uniwersytet Warszawski Uniwersytet Warszawski
        Akademia Sztuki Wojennej w Warszawie Akademia Sztuki Wojennej w Warszawie
      • Sobota 2018-11-17 15:50
        17
        Akademia Wychowania Fizycznego w Poznaniu Akademia Wychowania Fizycznego w Poznaniu
        Uniwersytet Jagielloński Uniwersytet Jagielloński
      • Sobota 2018-11-17 15:30
        16
        Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie
        Akademia Sztuki Wojennej w Warszawie Akademia Sztuki Wojennej w Warszawie
      • Sobota 2018-11-17 15:10
        15
        Akademia Wychowania Fizycznego w Poznaniu Akademia Wychowania Fizycznego w Poznaniu
        Uniwersytet Warszawski Uniwersytet Warszawski
      • Sobota 2018-11-17 14:50
        14
        Akademia Sztuki Wojennej w Warszawie Akademia Sztuki Wojennej w Warszawie
        Uniwersytet Jagielloński Uniwersytet Jagielloński
      • Sobota 2018-11-17 14:30
        13
        Uniwersytet Warszawski Uniwersytet Warszawski
        Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie
      • Sobota 2018-11-17 14:00
        12
        Uniw️️️️️ersytet Morski w Gdyni Uniw️️️️️ersytet Morski w Gdyni
        Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu
      • Sobota 2018-11-17 13:40
        11
        Podhalańska Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Targu Podhalańska Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Targu
        Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie
      • Sobota 2018-11-17 13:20
        10
        Politechnika Wrocławska Politechnika Wrocławska
        Politechnika Warszawska Politechnika Warszawska
      • Sobota 2018-11-17 13:00
        9
        Uniwersytet Warmińsko - Mazurski w Olsztynie Uniwersytet Warmińsko - Mazurski w Olsztynie
        Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie
      • Sobota 2018-11-17 12:30
        8
        Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu
        Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie
      • Sobota 2018-11-17 12:10
        7
        Uniw️️️️️ersytet Morski w Gdyni Uniw️️️️️ersytet Morski w Gdyni
        Podhalańska Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Targu Podhalańska Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Targu
      • Sobota 2018-11-17 11:50
        6
        Politechnika Warszawska Politechnika Warszawska
        Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie
      • Sobota 2018-11-17 11:30
        5
        Politechnika Wrocławska Politechnika Wrocławska
        Uniwersytet Warmińsko - Mazurski w Olsztynie Uniwersytet Warmińsko - Mazurski w Olsztynie
      • Sobota 2018-11-17 11:00
        4
        Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie
        Uniw️️️️️ersytet Morski w Gdyni Uniw️️️️️ersytet Morski w Gdyni
      • Sobota 2018-11-17 10:40
        3
        Podhalańska Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Targu Podhalańska Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Targu
        Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu
      • Sobota 2018-11-17 10:20
        2
        Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie
        Politechnika Wrocławska Politechnika Wrocławska
      • Sobota 2018-11-17 10:00
        1
        Uniwersytet Warmińsko - Mazurski w Olsztynie Uniwersytet Warmińsko - Mazurski w Olsztynie
        Politechnika Warszawska Politechnika Warszawska

      Statystyki najlepszych 7 zawodników

      Zawodnik Drużyna Punktacja kanadyjska Asysta
      [min]
      Ilość rozegranych spotkań
      Sebastian Sternicki #10 AWF Warszawa 23 15 8 0 6
      Michał Kozubal #11 AGH Kraków 21 17 4 0 7
      Jan Jamski #36 UW Warszawa 18 14 4 0 7
      Kamil Gapski #2 ASzWoj Warszawa 18 9 9 0 6
      Michał Lubański #70 UW Warszawa 18 9 9 0 7
      Jakub Rydzewski #14 ASzWoj Warszawa 18 14 4 0 6
      Łukasz Paszczyński #5 UM Gdynia 18 17 1 0 6

      Zobacz więcej...