Facebook Twitter Google Plus

Młodzicy

    Poz
    Drużyna
    M W R P Bramki Pkt
    1 UKS Feniks Kramarzyny UKS Feniks Kramarzyny 4 4 0 0 21 - 8 12
    2 LUKS Nolet Żabi Róg LUKS Nolet Żabi Róg 5 3 1 1 22 - 10 10
    3 Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia 4 3 1 0 12 - 2 10
    4 KS Dragons Płoskinia 5 2 1 2 17 - 10 7
    5 Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk 4 1 1 2 12 - 11 4
    6 UKS Europejczyk Gdańsk 3 1 0 2 9 - 9 3
    7 SP Gardeja-Trumieje 4 0 2 2 5 - 13 2
    8 Aligator UKS Chwarzno Gdynia II 3 0 1 2 1 - 9 1
    9 Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II 4 0 1 3 1 - 28 1

    Kolejki spotkań

      I turniej eliminacyjny - Gdańsk
      • Niedziela 2018-12-02
        18
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia II
        UKS Europejczyk Gdańsk
      • Niedziela 2018-12-02
        17
        KS Dragons Płoskinia
        UKS Feniks Kramarzyny UKS Feniks Kramarzyny
      • Niedziela 2018-12-02
        16
        SP Gardeja-Trumieje
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
      • Niedziela 2018-12-02
        15
        LUKS Nolet Żabi Róg LUKS Nolet Żabi Róg
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II
      • Niedziela 2018-12-02
        14
        KS Dragons Płoskinia
        UKS Europejczyk Gdańsk
      • Niedziela 2018-12-02
        13
        UKS Feniks Kramarzyny UKS Feniks Kramarzyny
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
      • Niedziela 2018-12-02
        12
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia II
      • Niedziela 2018-12-02
        11
        UKS Europejczyk Gdańsk
        LUKS Nolet Żabi Róg LUKS Nolet Żabi Róg
      • Niedziela 2018-12-02
        10
        KS Dragons Płoskinia
        SP Gardeja-Trumieje
      • Niedziela 2018-12-02
        9
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
      • Niedziela 2018-12-02
        8
        UKS Feniks Kramarzyny UKS Feniks Kramarzyny
        LUKS Nolet Żabi Róg LUKS Nolet Żabi Róg
      • Niedziela 2018-12-02
        7
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II
        KS Dragons Płoskinia
      • Niedziela 2018-12-02
        6
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
        SP Gardeja-Trumieje
      • Niedziela 2018-12-02
        5
        LUKS Nolet Żabi Róg LUKS Nolet Żabi Róg
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia II
      • Niedziela 2018-12-02
        4
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
        KS Dragons Płoskinia
      • Niedziela 2018-12-02
        3
        SP Gardeja-Trumieje
        UKS Feniks Kramarzyny UKS Feniks Kramarzyny
      • Niedziela 2018-12-02
        2
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II
      • Niedziela 2018-12-02
        1
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
        LUKS Nolet Żabi Róg LUKS Nolet Żabi Róg

      Statystyki najlepszych 7 zawodników

      Zobacz więcej...