Facebook Twitter Google Plus

Młodziczki

    Poz
    Drużyna
    M W R P Bramki Pkt
    1 UKS Feniks Kramarzyny UKS Feniks Kramarzyny 9 7 2 0 54 - 9 23
    2 Floorball Club Banino 9 7 1 1 21 - 5 22
    3 Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk 9 6 2 1 43 - 10 20
    4 LUKS Nolet Żabi Róg LUKS Nolet Żabi Róg 9 6 1 2 45 - 9 19
    5 KS Dragons Płoskinia 9 6 0 3 23 - 8 18
    6 SP ULKS Prometeusz Tuchomie 9 3 1 5 25 - 24 10
    7 EUKS Spartakus Sicienko EUKS Spartakus Sicienko 9 2 1 6 10 - 41 7
    8 Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II 9 1 2 6 14 - 22 5
    9 Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia 9 1 2 6 11 - 34 5
    10 Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk III 9 0 0 9 4 - 88 0

    Kolejki spotkań

      3 turniej eliminacyjny
      • Sobota 2019-03-02 15:00
        13
        LUKS Nolet Żabi Róg LUKS Nolet Żabi Róg
        SP ULKS Prometeusz Tuchomie
      • Sobota 2019-03-02 14:35
        12
        KS Dragons Płoskinia
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II
      • Sobota 2019-03-02 14:10
        11
        Floorball Club Banino
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
      • Sobota 2019-03-02 13:45
        10
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk III
        LUKS Nolet Żabi Róg LUKS Nolet Żabi Róg
      • Sobota 2019-03-02 13:20
        9
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II
        UKS Feniks Kramarzyny UKS Feniks Kramarzyny
      • Sobota 2019-03-02 12:55
        8
        KS Dragons Płoskinia
        Floorball Club Banino
      • Sobota 2019-03-02 12:30
        7
        SP ULKS Prometeusz Tuchomie
        EUKS Spartakus Sicienko EUKS Spartakus Sicienko
      • Sobota 2019-03-02 12:05
        6
        UKS Feniks Kramarzyny UKS Feniks Kramarzyny
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk III
      • Sobota 2019-03-02 11:40
        5
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
        KS Dragons Płoskinia
      • Sobota 2019-03-02 11:15
        4
        LUKS Nolet Żabi Róg LUKS Nolet Żabi Róg
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II
      • Sobota 2019-03-02 10:50
        3
        Floorball Club Banino
        EUKS Spartakus Sicienko EUKS Spartakus Sicienko
      • Sobota 2019-03-02 10:25
        2
        UKS Feniks Kramarzyny UKS Feniks Kramarzyny
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
      • Sobota 2019-03-02 10:00
        1
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk III
        SP ULKS Prometeusz Tuchomie
      • Sobota 2019-03-02
        15
        EUKS Spartakus Sicienko EUKS Spartakus Sicienko
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
      • Sobota 2019-03-02
        14
        Floorball Club Banino
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
      II turniej eliminacyjny - Gdynia
      • Sobota 2019-01-26 18:50
        15
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II
        SP ULKS Prometeusz Tuchomie
      • Sobota 2019-01-26 18:25
        14
        EUKS Spartakus Sicienko EUKS Spartakus Sicienko
        KS Dragons Płoskinia
      • Sobota 2019-01-26 18:00
        13
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
        UKS Feniks Kramarzyny UKS Feniks Kramarzyny
      • Sobota 2019-01-26 17:35
        12
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
        LUKS Nolet Żabi Róg LUKS Nolet Żabi Róg
      • Sobota 2019-01-26 17:10
        11
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk III
      • Sobota 2019-01-26 16:45
        10
        SP ULKS Prometeusz Tuchomie
        KS Dragons Płoskinia
      • Sobota 2019-01-26 16:20
        9
        LUKS Nolet Żabi Róg LUKS Nolet Żabi Róg
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
      • Sobota 2019-01-26 15:55
        8
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk III
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
      • Sobota 2019-01-26 15:30
        7
        UKS Feniks Kramarzyny UKS Feniks Kramarzyny
        EUKS Spartakus Sicienko EUKS Spartakus Sicienko
      • Sobota 2019-01-26 15:05
        6
        KS Dragons Płoskinia
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
      • Sobota 2019-01-26 14:40
        5
        SP ULKS Prometeusz Tuchomie
        Floorball Club Banino
      • Sobota 2019-01-26 14:15
        4
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II
      • Sobota 2019-01-26 13:50
        3
        EUKS Spartakus Sicienko EUKS Spartakus Sicienko
        LUKS Nolet Żabi Róg LUKS Nolet Żabi Róg
      • Sobota 2019-01-26 13:25
        2
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk III
      • Sobota 2019-01-26 13:00
        1
        Floorball Club Banino
        UKS Feniks Kramarzyny UKS Feniks Kramarzyny
      I turniej eliminacyjny - Gdynia
      • Sobota 2018-12-01 18:50
        15
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk III
        EUKS Spartakus Sicienko EUKS Spartakus Sicienko
      • Sobota 2018-12-01 18:25
        14
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
      • Sobota 2018-12-01 18:00
        13
        LUKS Nolet Żabi Róg LUKS Nolet Żabi Róg
        Floorball Club Banino
      • Sobota 2018-12-01 17:35
        12
        UKS Feniks Kramarzyny UKS Feniks Kramarzyny
        KS Dragons Płoskinia
      • Sobota 2018-12-01 17:10
        11
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
        SP ULKS Prometeusz Tuchomie
      • Sobota 2018-12-01 16:45
        10
        Floorball Club Banino
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk III
      • Sobota 2018-12-01 16:20
        9
        KS Dragons Płoskinia
        LUKS Nolet Żabi Róg LUKS Nolet Żabi Róg
      • Sobota 2018-12-01 15:55
        8
        EUKS Spartakus Sicienko EUKS Spartakus Sicienko
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II
      • Sobota 2018-12-01 15:30
        7
        SP ULKS Prometeusz Tuchomie
        UKS Feniks Kramarzyny UKS Feniks Kramarzyny
      • Sobota 2018-12-01 15:05
        6
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
      • Sobota 2018-12-01 14:40
        5
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk III
        KS Dragons Płoskinia
      • Sobota 2018-12-01 14:15
        4
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II
        Floorball Club Banino
      • Sobota 2018-12-01 13:50
        3
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
        EUKS Spartakus Sicienko EUKS Spartakus Sicienko
      • Sobota 2018-12-01 13:25
        2
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
        SP ULKS Prometeusz Tuchomie
      • Sobota 2018-12-01 13:00
        1
        LUKS Nolet Żabi Róg LUKS Nolet Żabi Róg
        UKS Feniks Kramarzyny UKS Feniks Kramarzyny

      Statystyki najlepszych 7 zawodników

      Zobacz więcej...