Facebook Twitter Google Plus

Juniorki młodsze

    Poz
    Drużyna
    M W R P Bramki Pkt
    1 Dzikie Gęsi Zielonka Dzikie Gęsi Zielonka 0 0 0 0 0 - 0 0
    2 Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia 0 0 0 0 0 - 0 0
    3 MLUKS Jedynka Trzebiatów MLUKS Jedynka Trzebiatów 0 0 0 0 0 - 0 0
    4 UKS Radzevia Radzewo UKS Radzevia Radzewo 0 0 0 0 0 - 0 0
    5 Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II 0 0 0 0 0 - 0 0
    6 LUKS Nolet Żabi Róg LUKS Nolet Żabi Róg 0 0 0 0 0 - 0 0

    Kolejki spotkań

      Zielonka, 23-24.03.2019
      • Niedziela 2019-03-24 15:15
        JMK 75
        Dzikie Gęsi Zielonka Dzikie Gęsi Zielonka
        LUKS Nolet Żabi Róg LUKS Nolet Żabi Róg
      • Niedziela 2019-03-24 14:00
        JMK 74
        MLUKS Jedynka Trzebiatów MLUKS Jedynka Trzebiatów
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II
      • Niedziela 2019-03-24 12:45
        JMK 73
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
        UKS Radzevia Radzewo UKS Radzevia Radzewo
      • Niedziela 2019-03-24 11:30
        JMK 72
        MLUKS Jedynka Trzebiatów MLUKS Jedynka Trzebiatów
        Dzikie Gęsi Zielonka Dzikie Gęsi Zielonka
      • Niedziela 2019-03-24 10:15
        JMK 71
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
        LUKS Nolet Żabi Róg LUKS Nolet Żabi Róg
      • Niedziela 2019-03-24 09:00
        JMK 70
        UKS Radzevia Radzewo UKS Radzevia Radzewo
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II
      • Sobota 2019-03-23 19:00
        JMK 69
        Dzikie Gęsi Zielonka Dzikie Gęsi Zielonka
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
      • Sobota 2019-03-23 17:45
        JMK 68
        UKS Radzevia Radzewo UKS Radzevia Radzewo
        MLUKS Jedynka Trzebiatów MLUKS Jedynka Trzebiatów
      • Sobota 2019-03-23 16:30
        JMK 67
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II
        LUKS Nolet Żabi Róg LUKS Nolet Żabi Róg
      • Sobota 2019-03-23 15:15
        JMK 66
        UKS Radzevia Radzewo UKS Radzevia Radzewo
        Dzikie Gęsi Zielonka Dzikie Gęsi Zielonka
      • Sobota 2019-03-23 14:00
        JMK 65
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
      • Sobota 2019-03-23 12:45
        JMK 64
        LUKS Nolet Żabi Róg LUKS Nolet Żabi Róg
        MLUKS Jedynka Trzebiatów MLUKS Jedynka Trzebiatów
      • Sobota 2019-03-23 11:30
        JMK 63
        Dzikie Gęsi Zielonka Dzikie Gęsi Zielonka
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II
      • Sobota 2019-03-23 10:15
        JMK 62
        LUKS Nolet Żabi Róg LUKS Nolet Żabi Róg
        UKS Radzevia Radzewo UKS Radzevia Radzewo
      • Sobota 2019-03-23 09:00
        JMK 61
        MLUKS Jedynka Trzebiatów MLUKS Jedynka Trzebiatów
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia

      Statystyki najlepszych 7 zawodników

      Zobacz więcej...