Facebook Twitter Google Plus

Juniorki starsze

    Grupa A

    Poz
    Drużyna
    M W P RZ RP Bramki Pkt
    1 LUKS Nolet Żabi Róg 4 2 0 0 2 25 - 19 8
    2 Energa Olimpia Osowa Gdańsk 4 0 2 2 0 19 - 25 4

    Grupa B

    Poz
    Drużyna
    M W P RZ RP Bramki Pkt
    1 MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów 12 8 3 1 0 105 - 47 26
    2 UKS Maratończyk Płociczno 12 7 2 2 1 79 - 64 26
    3 UKS Absolwent Siedlec 12 3 6 2 1 62 - 107 14
    4 UKS Junior Kębłowo 12 1 8 0 3 51 - 79 6

    Grupa C

    Poz
    Drużyna
    M W P RZ RP Bramki Pkt
    1 Dzikie Gęsi Zielonka 8 6 2 0 0 72 - 47 18
    2 UKS Ambra Ożarów Mazowiecki 8 3 5 0 0 61 - 76 9
    3 UKS 85 Mokotów Warszawa 8 3 5 0 0 35 - 45 9

    Grupa D

    Poz
    Drużyna
    M W P RZ RP Bramki Pkt
    1 KS Worwa Szarotka Nowy Targ 8 4 2 0 2 32 - 21 14
    2 MMKS Podhale Nowy Targ 8 4 3 1 0 33 - 26 14
    3 PUKS Trzebinia 8 1 4 2 1 18 - 36 8


    Kolejki spotkań

      VIII kolejka
      VII kolejka
      VIII kolejka
      XII kolejka
      XI kolejka
      X kolejka
      IX kolejka
      X kolejka
      IX kolejka
      VIII kolejka
      VII kolejka
      II kolejka
      I kolejka
      VI kolejka
      V kolejka
      IV kolejka
      III kolejka
      II kolejka
      I kolejka

      Statystyki najlepszych 7 zawodników

      Zawodnik Drużyna Punktacja kanadyjska Asysta
      [min]
      Ilość rozegranych spotkań
      Justyna Krzywak SUS Travel Jed. Trzebiatów 51 36 15 2 12
      Paulina Grzelak Dzikie Gęsi Zielonka 42 22 20 0 6
      Katarzyna Rogala Dzikie Gęsi Zielonka 37 21 16 0 6
      Katarzyna Kopciuch Maratończyk Płociczno 31 17 14 2 12
      Kamila Adamcewicz Maratończyk Płociczno 29 20 9 8 12
      Stella Guławska Ambra Ożarów 27 21 6 2 8
      Aleksandra Wróbel Ambra Ożarów 23 16 7 0 8

      Zobacz więcej...


      TERMIN REZERWOWY

      dla KJ  03 – 04. 03. 2012

      Do półfinałów awansują  zespoły zajmujące 1-2 miejsce w grupach A, B, C, D.

      23 -25. 03. 2012 – Półfinały   ( grupy A - B;  C - D)

      23 -25. 03. 2012 – Finał C   ( o miejsca 9- 12 )

      Do finału C awansują  zespoły zajmujące 3  miejsce w grupach A, B, C, D. W razie niemożliwości uczestniczenia któregokolwiek z tych zespołów dopuszcza się zastąpienie go  zespołem zajmującym 4 miejsce w grupie B po rundzie zasadniczej.

      Jak dotychczas finały C i D  są nieobowiązujące czyli dla klubów zainteresowanych ich rozegraniem!

      UWAGA !!! Finał C może okazać się obowiązującym, po decyzji Ministerstwa Sportu i Turystyki zwiększającej z 8 do 12 punktowanych miejsc w kategorii juniorek starszych!

      13 -15. 04. 2012 – Finał A   ( o miejsca 1- 4)

      Do finału A awansują  zespoły zajmujące 1-2 miejsce w półfinałach A - B; C - D.

      13 -15. 04. 2012 – Finał B   ( o miejsca 5- 8 )

      Do finału B awansują  zespoły zajmujące 3- 4 miejsce w półfinałach A - B; C - D.