Facebook Twitter Google Plus

Ekstraliga Mężczyzn

    Poz
    Drużyna
    M W P RZ RP Bramki Pkt
    1 Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk 8 6 1 0 0 60 - 31 19
    2 UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka 6 4 0 1 0 49 - 24 15
    3 SKS Olimpia Łochów                                          SKS Olimpia Łochów 7 4 1 0 1 51 - 32 14
    4 I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski 7 4 2 1 0 51 - 24 14
    5 AZS Politechnika Łódzka AZS Politechnika Łódzka 8 4 3 0 0 76 - 41 13
    6 TRAVEL.PL Wilki Sanok TRAVEL.PL Wilki Sanok 7 4 2 0 0 46 - 36 13
    7 KS Górale Nowy Targ KS Górale Nowy Targ 7 4 2 0 0 32 - 36 13
    8 UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost 6 4 2 0 0 60 - 40 12
    9 TKKF Pionier Tychy TKKF Pionier Tychy 7 3 3 0 0 31 - 28 10
    10 KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ 6 2 2 0 1 39 - 28 8
    11 TLU Kala-Izolacje Toruń TLU Kala-Izolacje Toruń 8 2 5 0 0 40 - 64 7
    12 UKS Absolwent Siedlec UKS Absolwent Siedlec 9 1 7 0 0 28 - 70 4
    13 KS Lokomotiv Czerwieńsk KS Lokomotiv Czerwieńsk 7 0 6 0 0 13 - 63 1
    14 UKS Prus Żary UKS Prus Żary 7 0 6 0 0 12 - 71 1

    Kolejki spotkań

      1. kolejka
      • Środa 2020-01-01
        EM5
        UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost
        TKKF Pionier Tychy TKKF Pionier Tychy
      • Środa 2020-01-01
        EM1
        KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
        KS Lokomotiv Czerwieńsk KS Lokomotiv Czerwieńsk
      • Niedziela 2019-09-15 17:00
        EM7
        I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski
        TLU Kala-Izolacje Toruń TLU Kala-Izolacje Toruń
      • Sobota 2019-09-14 19:15
        EM3
        SKS Olimpia Łochów SKS Olimpia Łochów
        UKS Absolwent Siedlec UKS Absolwent Siedlec
      • Sobota 2019-09-14 18:00
        EM6
        AZS Politechnika Łódzka AZS Politechnika Łódzka
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
      • Sobota 2019-09-14 18:00
        EM4
        TRAVEL.PL Wilki Sanok TRAVEL.PL Wilki Sanok
        UKS Prus Żary UKS Prus Żary
      2. kolejka
      3. kolejka
      4. kolejka
      5. kolejka
      6. kolejka
      7. kolejka
      8. kolejka
      9. kolejka
      10. kolejka
      • Sobota 2020-01-18
        EM67
        KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
      • Sobota 2020-01-18
        EM66
        KS Górale Nowy Targ KS Górale Nowy Targ
        TKKF Pionier Tychy TKKF Pionier Tychy
      • Sobota 2020-01-04
        EM70
        I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski
        TRAVEL.PL Wilki Sanok TRAVEL.PL Wilki Sanok
      • Sobota 2020-01-04
        EM69
        SKS Olimpia Łochów SKS Olimpia Łochów
        UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost
      • Sobota 2020-01-04
        EM65
        KS Lokomotiv Czerwieńsk KS Lokomotiv Czerwieńsk
        UKS Prus Żary UKS Prus Żary
      • Sobota 2020-01-04
        EM64
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
        TLU Kala-Izolacje Toruń TLU Kala-Izolacje Toruń
      11. kolejka
      • Sobota 2020-01-18
        EM77
        UKS Absolwent Siedlec UKS Absolwent Siedlec
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
      • Sobota 2020-01-11
        EM76
        TLU Kala-Izolacje Toruń TLU Kala-Izolacje Toruń
        KS Lokomotiv Czerwieńsk KS Lokomotiv Czerwieńsk
      • Sobota 2020-01-11
        EM75
        UKS Prus Żary UKS Prus Żary
        KS Górale Nowy Targ KS Górale Nowy Targ
      • Sobota 2020-01-11
        EM74
        TKKF Pionier Tychy TKKF Pionier Tychy
        KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
      • Sobota 2020-01-11
        EM72
        AZS Politechnika Łódzka AZS Politechnika Łódzka
        SKS Olimpia Łochów                                          SKS Olimpia Łochów
      • Sobota 2020-01-11
        EM71
        UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost
        I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski
      12. kolejka
      • Sobota 2020-01-25
        EM84
        TRAVEL.PL Wilki Sanok TRAVEL.PL Wilki Sanok
        UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost
      • Sobota 2020-01-25
        EM82
        SKS Olimpia Łochów SKS Olimpia Łochów
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
      • Sobota 2020-01-25
        EM80
        KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
        UKS Prus Żary UKS Prus Żary
      • Sobota 2020-01-25
        EM79
        KS Górale Nowy Targ KS Górale Nowy Targ
        TLU Kala-Izolacje Toruń TLU Kala-Izolacje Toruń
      • Sobota 2020-01-25
        EM78
        KS Lokomotiv Czerwieńsk KS Lokomotiv Czerwieńsk
        UKS Absolwent Siedlec UKS Absolwent Siedlec
      • Sobota 2020-01-18
        EM83
        I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski
        AZS Politechnika Łódzka AZS Politechnika Łódzka
      13. kolejka
      • Sobota 2020-02-22
        EM85
        AZS Politechnika Łódzka AZS Politechnika Łódzka
        TRAVEL.PL Wilki Sanok TRAVEL.PL Wilki Sanok
      • Sobota 2020-02-08
        EM86
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
        I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski
      • Sobota 2020-02-08
        EM91
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
        KS Lokomotiv Czerwieńsk KS Lokomotiv Czerwieńsk
      • Sobota 2020-02-08
        EM90
        UKS Absolwent Siedlec UKS Absolwent Siedlec
        KS Górale Nowy Targ KS Górale Nowy Targ
      • Sobota 2020-02-08
        EM89
        TLU Kala-Izolacje Toruń TLU Kala-Izolacje Toruń
        KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
      • Sobota 2020-02-08
        EM87
        TKKF Pionier Tychy TKKF Pionier Tychy
        SKS Olimpia Łochów                                          SKS Olimpia Łochów
      14. kolejka
      • Sobota 2020-02-15
        EM98
        UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost
        AZS Politechnika Łódzka AZS Politechnika Łódzka
      • Sobota 2020-02-15
        EM97
        TRAVEL.PL Wilki Sanok TRAVEL.PL Wilki Sanok
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
      • Sobota 2020-02-15
        EM96
        I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski
        TKKF Pionier Tychy TKKF Pionier Tychy
      • Sobota 2020-02-15
        EM95
        SKS Olimpia Łochów SKS Olimpia Łochów
        UKS Prus Żary UKS Prus Żary
      • Sobota 2020-02-15
        EM93
        KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
        UKS Absolwent Siedlec UKS Absolwent Siedlec
      • Sobota 2020-02-15
        EM92
        KS Górale Nowy Targ KS Górale Nowy Targ
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
      15. kolejka
      • Sobota 2020-03-07
        EM105
        KS Lokomotiv Czerwieńsk KS Lokomotiv Czerwieńsk
        KS Górale Nowy Targ KS Górale Nowy Targ
      • Sobota 2020-03-07
        EM100
        TKKF Pionier Tychy TKKF Pionier Tychy
        TRAVEL.PL Wilki Sanok TRAVEL.PL Wilki Sanok
      • Sobota 2020-02-29
        EM104
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
        KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
      • Sobota 2020-02-29
        EM102
        TLU Kala-Izolacje Toruń TLU Kala-Izolacje Toruń
        SKS Olimpia Łochów                                          SKS Olimpia Łochów
      • Sobota 2020-02-29
        EM101
        UKS Prus Żary UKS Prus Żary
        I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski
      • Sobota 2020-02-29
        EM99
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
        UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost

      Statystyki najlepszych 7 zawodników

      Zawodnik Drużyna Punktacja kanadyjska Asysta
      [min]
      Ilość rozegranych spotkań
      Rafał Fijałkowski Politechnika Łódzka 31 14 17 2 7
      Dawid Szefner Fenomen Babimost 28 17 11 4 6
      Wojciech Malajka Fenomen Babimost 21 10 11 0 6
      Nikodem Gawroński Fenomen Babimost 20 10 10 10 5
      Wojciech Kleister Olimpia Gdańsk 20 14 6 0 6
      Wojciech Bojko Floorball Gorzów 18 15 3 10 7
      Kacper Skura Olimpia Łochów 18 14 4 0 6

      Zobacz więcej...