Facebook Twitter Google Plus

Juniorzy starsi

    Grupa A

    Poz
    Drużyna
    M W P RZ RP Bramki Pkt
    1 UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost 3 3 0 0 0 27 - 9 9
    2 UKS Absolwent Siedlec UKS Absolwent Siedlec 3 0 3 0 0 9 - 27 0

    Grupa B

    Poz
    Drużyna
    M W P RZ RP Bramki Pkt
    1 UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka 7 7 0 0 0 78 - 26 21
    2 SKS Olimpia Łochów                                          SKS Olimpia Łochów 5 2 3 0 0 36 - 48 6
    3 UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo 6 0 6 0 0 24 - 64 0

    Grupa C

    Poz
    Drużyna
    M W P RZ RP Bramki Pkt
    1 I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski 7 6 1 0 0 54 - 34 18
    2 Spartakus Sicienko TLU Toruń 3 1 2 0 0 14 - 26 3
    3 Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia 4 0 4 0 0 20 - 28 0


    Kolejki spotkań

      1. kolejka
      2. kolejka
      3. kolejka
      4. kolejka
      • Niedziela 2020-02-02
        MJS22
        Spartakus Sicienko TLU Toruń
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
      • Sobota 2020-02-01
        MJS21
        Spartakus Sicienko TLU Toruń
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
      • Niedziela 2019-11-17 09:00
        MJS20
        UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo
        SKS Olimpia Łochów                                          SKS Olimpia Łochów
      • Sobota 2019-11-16 19:00
        MJS19
        UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo
        SKS Olimpia Łochów                                          SKS Olimpia Łochów
      5. kolejka
      • Niedziela 2019-12-15 10:00
        MJS30
        Spartakus Sicienko TLU Toruń
        I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski
      • Niedziela 2019-12-15 10:00
        MJS28
        UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost
        UKS Absolwent Siedlec UKS Absolwent Siedlec
      • Niedziela 2019-12-15 09:00
        MJS29
        SKS Olimpia Łochów SKS Olimpia Łochów
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
      • Sobota 2019-12-14 18:00
        MJS26
        SKS Olimpia Łochów SKS Olimpia Łochów
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
      • Sobota 2019-12-14 18:00
        MJS27
        Spartakus Sicienko TLU Toruń
        I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski
      • Sobota 2019-12-14 17:00
        MJS25
        UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost
        UKS Absolwent Siedlec UKS Absolwent Siedlec
      6. kolejka
      • Niedziela 2020-01-19
        MJS36
        SKS Olimpia Łochów SKS Olimpia Łochów
        UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo
      • Niedziela 2020-01-19
        MJS35
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
        Spartakus Sicienko TLU Toruń
      • Sobota 2020-01-18
        MJS33
        SKS Olimpia Łochów SKS Olimpia Łochów
        UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo
      • Sobota 2020-01-18
        MJS32
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
        Spartakus Sicienko TLU Toruń

      Statystyki najlepszych 7 zawodników

      Zawodnik Drużyna Punktacja kanadyjska Asysta
      [min]
      Ilość rozegranych spotkań
      Wojciech Bojko Floorball Gorzów 23 14 9 6 7
      Bartosz Jachacy Bankówka Zielonka 23 15 8 0 6
      Jan Rydzewski Bankówka Zielonka 21 9 12 0 6
      Nikodem Gawroński Fenomen Babimost 18 12 6 4 3
      Paweł Kleinhardt Floorball Gorzów 17 12 5 10 6
      Igor Grabowski Bankówka Zielonka 17 12 5 2 6
      Mateusz Bronisz Floorball Gorzów 12 10 2 4 7

      Zobacz więcej...