Facebook Twitter Google Plus

Juniorzy starsi

    Grupa A

    Poz
    Drużyna
    M W P RZ RP Bramki Pkt
    1 UKS Absolwent Siedlec UKS Absolwent Siedlec 0 0 0 0 0 0 - 0 0
    2 UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost 0 0 0 0 0 0 - 0 0

    Grupa B

    Poz
    Drużyna
    M W P RZ RP Bramki Pkt
    1 UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka 2 2 0 0 0 17 - 5 6
    2 SKS Olimpia Łochów                                          SKS Olimpia Łochów 0 0 0 0 0 0 - 0 0
    3 UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo 2 0 2 0 0 5 - 17 0

    Grupa C

    Poz
    Drużyna
    M W P RZ RP Bramki Pkt
    1 I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski 2 2 0 0 0 15 - 9 6
    2 Spartakus Sicienko TLU Toruń 0 0 0 0 0 0 - 0 0
    3 Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia 2 0 2 0 0 9 - 15 0


    Kolejki spotkań

      1. kolejka
      2. kolejka
      • Sobota 2019-10-26
        MJS7
        UKS Absolwent Siedlec UKS Absolwent Siedlec
        UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost
      • Sobota 2019-10-26
        MJS12
        SKS Olimpia Łochów SKS Olimpia Łochów
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
      • Sobota 2019-10-26
        MJS11
        I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski
        Spartakus Sicienko TLU Toruń
      • Sobota 2019-10-26
        MJS10
        UKS Absolwent Siedlec UKS Absolwent Siedlec
        UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost
      • Sobota 2019-10-26
        MJS9
        SKS Olimpia Łochów SKS Olimpia Łochów
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
      • Sobota 2019-10-26
        MJS8
        I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski
        Spartakus Sicienko TLU Toruń
      3. kolejka
      • Sobota 2019-11-30
        MJS18
        UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
      • Sobota 2019-11-30
        MJS17
        I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
      • Sobota 2019-11-30
        MJS15
        UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
      • Sobota 2019-11-30
        MJS14
        I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
      4. kolejka
      • Niedziela 2019-12-08
        MJS22
        Spartakus Sicienko TLU Toruń
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
      • Sobota 2019-12-07
        MJS21
        Spartakus Sicienko TLU Toruń
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
      • Niedziela 2019-11-17
        MJS20
        UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo
        SKS Olimpia Łochów                                          SKS Olimpia Łochów
      • Sobota 2019-11-16
        MJS19
        UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo
        SKS Olimpia Łochów                                          SKS Olimpia Łochów
      5. kolejka
      • Niedziela 2019-12-15
        MJS30
        Spartakus Sicienko TLU Toruń
        I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski
      • Niedziela 2019-12-15
        MJS29
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
        SKS Olimpia Łochów                                          SKS Olimpia Łochów
      • Niedziela 2019-12-15
        MJS28
        UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost
        UKS Absolwent Siedlec UKS Absolwent Siedlec
      • Sobota 2019-12-14
        MJS27
        Spartakus Sicienko TLU Toruń
        I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski
      • Sobota 2019-12-14
        MJS26
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
        SKS Olimpia Łochów                                          SKS Olimpia Łochów
      • Sobota 2019-12-14
        MJS25
        UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost
        UKS Absolwent Siedlec UKS Absolwent Siedlec
      6. kolejka
      • Niedziela 2020-01-19
        MJS36
        SKS Olimpia Łochów SKS Olimpia Łochów
        UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo
      • Niedziela 2020-01-19
        MJS35
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
        Spartakus Sicienko TLU Toruń
      • Sobota 2020-01-18
        MJS33
        SKS Olimpia Łochów SKS Olimpia Łochów
        UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo
      • Sobota 2020-01-18
        MJS32
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
        Spartakus Sicienko TLU Toruń

      Statystyki najlepszych 7 zawodników

      Zawodnik Drużyna Punktacja kanadyjska Asysta
      [min]
      Ilość rozegranych spotkań
      Paweł Kleinhardt Floorball Gorzów 7 5 2 4 2
      Wojciech Bojko Floorball Gorzów 6 3 3 2 2
      Jan Rydzewski Bankówka Zielonka 6 2 4 0 2
      Bartosz Jachacy Bankówka Zielonka 6 5 1 0 2
      Szymon Mierzejewski Aligator Gdynia 5 3 2 0 2
      Michał Zuber Błyskawica Niechanowo 3 3 0 0 2
      Jakub Darłak Floorball Gorzów 3 2 1 0 2

      Zobacz więcej...