Facebook Twitter Google Plus

Juniorki starsze

    Grupa A

    Poz
    Drużyna
    M W P RZ RP Bramki Pkt
    1 MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ 2 2 0 0 0 19 - 4 6
    2 UKS Junior Kębłowo UKS Junior Kębłowo 4 2 2 0 0 29 - 19 6
    3 UKS Prus Żary UKS Prus Żary 2 0 2 0 0 0 - 25 0

    Grupa B

    Poz
    Drużyna
    M W P RZ RP Bramki Pkt
    1 Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia 6 5 0 0 1 42 - 25 16
    2 Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk 6 3 2 0 1 29 - 28 10
    3 SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów 6 2 2 2 0 35 - 32 10
    4 Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II 6 0 6 0 0 18 - 39 0


    Kolejki spotkań

      1. kolejka
      2. kolejka
      • Niedziela 2019-12-15
        KJS12
        MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ
        UKS Prus Żary UKS Prus Żary
      • Sobota 2019-12-14
        KJS11
        MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ
        UKS Prus Żary UKS Prus Żary
      • Niedziela 2019-10-27 10:30
        KJS8
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
      • Niedziela 2019-10-27 09:00
        KJS10
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II
      • Sobota 2019-10-26 20:00
        KJS7
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
      • Sobota 2019-10-26 17:30
        KJS9
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II
      3. kolejka
      4. kolejka
      • Niedziela 2020-01-19
        KJS24
        MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ
        UKS Junior Kębłowo UKS Junior Kębłowo
      • Niedziela 2020-01-19
        KJS20
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
      • Niedziela 2020-01-19
        KJS22
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
      • Sobota 2020-01-18
        KJS23
        MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ
        UKS Junior Kębłowo UKS Junior Kębłowo
      • Sobota 2020-01-18
        KJS19
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
      • Sobota 2020-01-18
        KJS21
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
      5. kolejka
      • Niedziela 2020-02-23
        KJS30
        UKS Prus Żary UKS Prus Żary
        MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ
      • Niedziela 2020-02-23
        KJS28
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
      • Niedziela 2020-02-23
        KJS26
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
      • Sobota 2020-02-22
        KJS29
        UKS Prus Żary UKS Prus Żary
        MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ
      • Sobota 2020-02-22
        KJS27
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
      • Sobota 2020-02-22
        KJS25
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
      6. kolejka
      • Niedziela 2020-03-08
        KJS34
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
      • Niedziela 2020-03-08
        KJS32
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II
      • Niedziela 2020-03-08
        KJS36
        UKS Junior Kębłowo UKS Junior Kębłowo
        MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ
      • Sobota 2020-03-07
        KJS35
        UKS Junior Kębłowo UKS Junior Kębłowo
        MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ
      • Sobota 2020-03-07
        KJS33
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
      • Sobota 2020-03-07
        KJS31
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II

      Statystyki najlepszych 7 zawodników

      Zawodnik Drużyna Punktacja kanadyjska Asysta
      [min]
      Ilość rozegranych spotkań
      Katarzyna Słonina Aligator Gdynia 18 10 8 0 6
      Maria Roszak Junior Kębłowo 15 11 4 0 4
      Magdalena Kaczanowska Jedynka Trzebiatów 14 11 3 2 6
      Kinga Hryckowian Aligator Gdynia 14 10 4 0 6
      Gabriela Wójcik Aligator Gdynia 14 7 7 2 6
      Daria Krason Olimpia Gdańsk 12 8 4 6 6
      Nawojka Cirocka Jedynka Trzebiatów 11 8 3 0 6

      Zobacz więcej...