Facebook Twitter Google Plus

Akademicki Puchar Polski

    Faza Pucharowa
    • Niedziela 2019-11-10 14:00
      43
      Podhalańska Państwowa Uczelnia Zawodowa w Nowym Targu Podhalańska Państwowa Uczelnia Zawodowa w Nowym Targu
      Politechnika Rzeszowska Politechnika Rzeszowska
    • Niedziela 2019-11-10 13:25
      42
      Akademia Wychowania Fizycznego w Poznaniu Akademia Wychowania Fizycznego w Poznaniu
      Politechnika Wrocławska Politechnika Wrocławska
    • Niedziela 2019-11-10 13:05
      41
      Uniwersytet Warszawski Uniwersytet Warszawski
      Uniw️️️️️ersytet Morski w Gdyni Uniw️️️️️ersytet Morski w Gdyni
    • Niedziela 2019-11-10 12:45
      40
      Akademia Sztuki Wojennej w Warszawie Akademia Sztuki Wojennej w Warszawie
      Gdański Uniwersytet Medyczny Gdański Uniwersytet Medyczny
    • Niedziela 2019-11-10 12:10
      39
      Politechnika Rzeszowska Politechnika Rzeszowska
      Politechnika Wrocławska Politechnika Wrocławska
    • Niedziela 2019-11-10 11:50
      38
      Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego
      Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu
    • Niedziela 2019-11-10 11:30
      37
      Szkoła Główna Handlowa Szkoła Główna Handlowa
      Politechnika Gdańska Politechnika Gdańska
    • Niedziela 2019-11-10 11:10
      36
      Uniwersytet Wrocławski Uniwersytet Wrocławski
      Akademia Sztuki Wojennej w Warszawie Akademia Sztuki Wojennej w Warszawie
    • Niedziela 2019-11-10 10:35
      35
      Podhalańska Państwowa Uczelnia Zawodowa w Nowym Targu Podhalańska Państwowa Uczelnia Zawodowa w Nowym Targu
      Akademia Wychowania Fizycznego w Poznaniu Akademia Wychowania Fizycznego w Poznaniu
    • Niedziela 2019-11-10 10:15
      34
      Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie
      Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie
    • Niedziela 2019-11-10 09:55
      33
      Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie
      Politechnika Warszawska Politechnika Warszawska
    • Niedziela 2019-11-10 09:25
      32
      Szkoła Główna Handlowa Szkoła Główna Handlowa
      Politechnika Rzeszowska Politechnika Rzeszowska
    • Niedziela 2019-11-10 09:05
      31
      Politechnika Wrocławska Politechnika Wrocławska
      Politechnika Gdańska Politechnika Gdańska
    • Niedziela 2019-11-10 08:45
      30
      Akademia Wychowania Fizycznego w Poznaniu Akademia Wychowania Fizycznego w Poznaniu
      Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie
    • Niedziela 2019-11-10 08:25
      29
      Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie
      Podhalańska Państwowa Uczelnia Zawodowa w Nowym Targu Podhalańska Państwowa Uczelnia Zawodowa w Nowym Targu
    • Niedziela 2019-11-10 08:00
      28
      Uniw️️️️️ersytet Morski w Gdyni Uniw️️️️️ersytet Morski w Gdyni
      Politechnika Rzeszowska Politechnika Rzeszowska
    • Sobota 2019-11-09 18:50
      27
      Gdański Uniwersytet Medyczny Gdański Uniwersytet Medyczny
      Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu
    • Sobota 2019-11-09 18:30
      26
      Politechnika Gdańska Politechnika Gdańska
      Uniwersytet Warszawski Uniwersytet Warszawski
    • Sobota 2019-11-09 18:10
      25
      Podhalańska Państwowa Uczelnia Zawodowa w Nowym Targu Podhalańska Państwowa Uczelnia Zawodowa w Nowym Targu
      Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie
    • Sobota 2019-11-09 17:50
      24
      Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu
      Akademia Sztuki Wojennej w Warszawie Akademia Sztuki Wojennej w Warszawie
    • Sobota 2019-11-09 12:40
      11
      Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego
      Uniwersytet Wrocławski Uniwersytet Wrocławski
    • Sobota 2019-11-09 12:20
      10
      Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie
      Politechnika Warszawska Politechnika Warszawska

    Grupa A

    Poz
    Drużyna
    M W R P Bramki strzelone Bramki stracone Pkt
    1 Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie 3 2 0 1 11 5 6
    2 Politechnika Wrocławska 3 2 0 1 12 9 6
    3 Politechnika Warszawska 3 2 0 1 7 6 6
    4 Uniwersytet Wrocławski 3 0 0 3 2 12 0

    Grupa B

    Poz
    Drużyna
    M W R P Bramki strzelone Bramki stracone Pkt
    1 Szkoła Główna Handlowa 3 3 0 0 24 8 9
    2 Akademia Wychowania Fizycznego w Poznaniu 3 2 0 1 14 11 6
    3 Uniwersytet Warszawski 3 1 0 2 11 13 3
    4 Akademia Sztuki Wojennej w Warszawie 3 0 0 3 4 21 0

    Grupa C

    Poz
    Drużyna
    M W R P Bramki strzelone Bramki stracone Pkt
    1 Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie 2 2 0 0 28 1 6
    2 Uniw️️️️️ersytet Morski w Gdyni 2 1 0 1 9 13 3
    3 Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego 2 0 0 2 3 26 0

    Grupa D

    Poz
    Drużyna
    M W R P Bramki strzelone Bramki stracone Pkt
    1 Politechnika Gdańska 2 2 0 0 15 2 6
    2 Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie 2 1 0 1 12 8 3
    3 Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu 2 0 0 2 1 18 0

    Grupa E

    Poz
    Drużyna
    M W R P Bramki strzelone Bramki stracone Pkt
    1 Podhalańska Państwowa Uczelnia Zawodowa w Nowym Targu 2 2 0 0 11 1 6
    2 Politechnika Rzeszowska 2 1 0 1 8 6 3
    3 Gdański Uniwersytet Medyczny 2 0 0 2 3 15 0


    Kolejki spotkań

      Faza Grupowa sobota 09.11
      • Sobota 2019-11-09 17:10
        23
        Gdański Uniwersytet Medyczny Gdański Uniwersytet Medyczny
        Podhalańska Państwowa Uczelnia Zawodowa w Nowym Targu Podhalańska Państwowa Uczelnia Zawodowa w Nowym Targu
      • Sobota 2019-11-09 16:50
        22
        Politechnika Gdańska Politechnika Gdańska
        Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie
      • Sobota 2019-11-09 16:30
        21
        Akademia Sztuki Wojennej w Warszawie Akademia Sztuki Wojennej w Warszawie
        Szkoła Główna Handlowa Szkoła Główna Handlowa
      • Sobota 2019-11-09 16:10
        20
        Uniwersytet Warszawski Uniwersytet Warszawski
        Akademia Wychowania Fizycznego w Poznaniu Akademia Wychowania Fizycznego w Poznaniu
      • Sobota 2019-11-09 15:50
        19
        Politechnika Rzeszowska Politechnika Rzeszowska
        Gdański Uniwersytet Medyczny Gdański Uniwersytet Medyczny
      • Sobota 2019-11-09 15:30
        18
        Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu
        Politechnika Gdańska Politechnika Gdańska
      • Sobota 2019-11-09 15:10
        17
        Szkoła Główna Handlowa Szkoła Główna Handlowa
        Akademia Wychowania Fizycznego w Poznaniu Akademia Wychowania Fizycznego w Poznaniu
      • Sobota 2019-11-09 14:50
        16
        Akademia Sztuki Wojennej w Warszawie Akademia Sztuki Wojennej w Warszawie
        Uniwersytet Warszawski Uniwersytet Warszawski
      • Sobota 2019-11-09 14:20
        15
        Podhalańska Państwowa Uczelnia Zawodowa w Nowym Targu Podhalańska Państwowa Uczelnia Zawodowa w Nowym Targu
        Politechnika Rzeszowska Politechnika Rzeszowska
      • Sobota 2019-11-09 14:00
        14
        Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie
        Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu
      • Sobota 2019-11-09 13:40
        13
        Akademia Wychowania Fizycznego w Poznaniu Akademia Wychowania Fizycznego w Poznaniu
        Akademia Sztuki Wojennej w Warszawie Akademia Sztuki Wojennej w Warszawie
      • Sobota 2019-11-09 13:20
        12
        Uniwersytet Warszawski Uniwersytet Warszawski
        Szkoła Główna Handlowa Szkoła Główna Handlowa
      • Sobota 2019-11-09 11:50
        9
        Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego
        Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie
      • Sobota 2019-11-09 11:30
        8
        Uniwersytet Wrocławski Uniwersytet Wrocławski
        Politechnika Warszawska Politechnika Warszawska
      • Sobota 2019-11-09 11:10
        7
        Politechnika Wrocławska Politechnika Wrocławska
        Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie
      • Sobota 2019-11-09 10:50
        6
        Uniw️️️️️ersytet Morski w Gdyni Uniw️️️️️ersytet Morski w Gdyni
        Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego
      • Sobota 2019-11-09 10:30
        5
        Politechnika Warszawska Politechnika Warszawska
        Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie
      • Sobota 2019-11-09 10:00
        4
        Uniwersytet Wrocławski Uniwersytet Wrocławski
        Politechnika Wrocławska Politechnika Wrocławska
      • Sobota 2019-11-09 09:40
        3
        Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie
        Uniw️️️️️ersytet Morski w Gdyni Uniw️️️️️ersytet Morski w Gdyni
      • Sobota 2019-11-09 09:20
        2
        Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie
        Uniwersytet Wrocławski Uniwersytet Wrocławski
      • Sobota 2019-11-09 09:00
        1
        Politechnika Wrocławska Politechnika Wrocławska
        Politechnika Warszawska Politechnika Warszawska

      Statystyki najlepszych 7 zawodników

      Zawodnik Drużyna Punktacja kanadyjska Asysta
      [min]
      Ilość rozegranych spotkań
      Rafał Żabówka #5 AGH Kraków 21 12 9 0 5
      Michał Kozubal #11 AGH Kraków 19 12 7 0 5
      Jan Jamski #36 UW Warszawa 18 16 2 0 5
      Dagmara Zadrożna #10 AWF Warszawa 16 9 7 0 4
      Błażej Rusiecki #19 GUM Gdańsk 15 12 3 0 4
      Jakub Rydzewski #11 ASzWoj Warszawa 14 10 4 0 6
      Błażej Matejek #12 SGH Warszawa 13 7 6 0 5

      Zobacz więcej...