Facebook Twitter Google Plus

Juniorzy młodsi

    Poz
    Drużyna
    M W R P Bramki Pkt
    1 UKS Fenomen Babimost 10 8 0 2 80 - 44 24
    2 UKS Absolwent Siedlec 10 7 1 2 51 - 30 22
    3 UKS Junior Kębłowo 10 6 1 3 55 - 39 19
    4 UKS Victoria Gułtowy 10 5 2 3 56 - 39 17
    5 UKS Błyskawica Niechanowo 10 2 0 8 35 - 37 6
    6 UKS Floorball Gorzów Wielkopolski 10 0 0 10 15 - 103 0

    Kolejki spotkań

      II turniej eliminacyjny - Gorzów Wlkp. 10-11.03.2012
      • Niedziela 2012-03-11 15:15
        UKS Absolwent Siedlec UKS Absolwent Siedlec
        UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost
      • Niedziela 2012-03-11 14:00
        UKS Victoria Gułtowy UKS Victoria Gułtowy
        UKS Junior Kębłowo UKS Junior Kębłowo
      • Niedziela 2012-03-11 12:45
        UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo
        UKS Floorball Gorzów Wielkopolski
      • Niedziela 2012-03-11 11:30
        UKS Victoria Gułtowy UKS Victoria Gułtowy
        UKS Absolwent Siedlec UKS Absolwent Siedlec
      • Niedziela 2012-03-11 10:15
        UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo
        UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost
      • Niedziela 2012-03-11 09:00
        UKS Floorball Gorzów Wielkopolski
        UKS Junior Kębłowo UKS Junior Kębłowo
      • Sobota 2012-03-10 19:30
        UKS Absolwent Siedlec UKS Absolwent Siedlec
        UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo
      • Sobota 2012-03-10 18:15
        UKS Floorball Gorzów Wielkopolski
        UKS Victoria Gułtowy UKS Victoria Gułtowy
      • Sobota 2012-03-10 17:00
        UKS Junior Kębłowo UKS Junior Kębłowo
        UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost
      • Sobota 2012-03-10 15:45
        UKS Floorball Gorzów Wielkopolski
        UKS Absolwent Siedlec UKS Absolwent Siedlec
      • Sobota 2012-03-10 14:30
        UKS Junior Kębłowo UKS Junior Kębłowo
        UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo
      • Sobota 2012-03-10 13:15
        UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost
        UKS Victoria Gułtowy UKS Victoria Gułtowy
      • Sobota 2012-03-10 12:00
        UKS Absolwent Siedlec UKS Absolwent Siedlec
        UKS Junior Kębłowo UKS Junior Kębłowo
      • Sobota 2012-03-10 10:45
        UKS Victoria Gułtowy UKS Victoria Gułtowy
        UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo
      • Sobota 2012-03-10 09:30
        UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost
        UKS Floorball Gorzów Wielkopolski
      I turniej eliminacyjny - Gułtowy/Niechanowo

      Statystyki najlepszych 7 zawodników

      Zobacz więcej...


      Zespoły rozgrywają dwa turnieje eliminacyjne, następnie do 1/2 Finału awansują po trzy pierwsze  zespoły  z każdej grupy. W 1/2 Finału spotykają się zespoły z grup A + B;  C + D;

      I turniej eliminacyjny  –  10 - 11. 12. 2011 r.

      II turniej eliminacyjny – 11- 12. 02. 2012 r.

       

      TERMIN REZERWOWY

      25 – 26.02.2012 r.

           

      1/2 FINAŁU MISTRZOSTW POLSKI W KAT. JUNIORÓW MŁODSZYCH

      31.03 – 01.04.2012 r.

      Półfinał  I – 3 pierwsze zespoły z turniejów eliminacyjnych grup: A + B,

      Półfinał II – 3 pierwsze zespoły z turniejów eliminacyjnych grup: C + D, 

       

      FINAŁY A i B MISTRZOSTW POLSKI W KAT. JUNIORÓW MŁODSZYCH

      12 – 13.05.2012 r.

      Awans do  Finału A – uzyskują zespoły z miejscami 1-3 z 1/2 Finału.

      Awans do  Finału B – uzyskują zespoły z miejscami 4-6 z 1/2 Finału.

       

      FINAŁY C i D MISTRZOSTW POLSKI W KAT. JUNIORÓW MŁODSZYCH

      12 – 13.05.2012 r.

      Uwaga !  Turnieje C i D – są nieobowiązujące.

      Organizowane na wniosek klubów, które są zainteresowane kontynuacją rozgrywek.

      Finał C – zespoły z zajętym 4 miejscem w swojej grupie po turniejach eliminacyjnych.

      Finał D – zespoły z zajętym 5 miejscem w swojej grupie po turniejach eliminacyjnych.