Statystyki

Statystyki TOP30

Zawodnik Drużyna Punktacja kanadyjska Asysta
[min]
Ilość rozegranych spotkań
Michał Żegiestowski WSU Wierzchowo 63 48 15 0 8
Krzysztof Halko WSU Wierzchowo 57 33 24 2 8
Bartłomiej Kaim Orionek Ogorzeliny 48 33 15 2 7
Mateusz Szupiński Orionek Ogorzeliny 37 25 12 4 7
Dawid Kuhnke Absolwent Siedlec 36 19 17 12 12
Adrian Rudnik MUKS Zielonka 35 11 24 0 10
Emil Filipowicz Olimpia Łochów 27 15 12 2 10
Adrian Jagodziński Błyskawica Niechanowo 27 26 1 13 12
Michał Sieńko MUKS Zielonka 26 15 11 34 10
Mateusz Jóźwiak Victoria Gułtowy 24 20 4 13 12
Paweł Tułaj Nolet Żabi Róg 24 14 10 6 8
Maciej Sieńko MUKS Zielonka 24 22 2 2 10
Dawid Skura Olimpia Łochów 23 11 12 2 10
Jacek Ksiąg Absolwent Siedlec 22 17 5 10 12
Filip Bukowski Orionek Ogorzeliny 22 6 16 0 7
Dawid Lemańczyk Orionek Ogorzeliny 22 16 6 0 6
Adam Ziomek Junior Kębłowo 21 12 9 12 12
Filip Łukaszewski Junior Kębłowo 21 12 9 6 12
Kacper Luberda Szarotka Nowy Targ 20 15 5 6 6
Patryk Pranga Ósemka Wejherowo 20 14 6 0 8
Damian Tomczuk MUKS Zielonka 20 11 9 2 10
Daniel Potrykus Ósemka Wejherowo 19 11 8 2 8
Patryk Żyła Ósemka Wejherowo 18 3 15 18 8
Mateusz Kołodziejski Nowa Łódź 18 13 5 2 6
Jakub Rydzewski MUKS Zielonka 17 13 4 2 10


Statystyki bramkarzy

Zawodnik Drużyna Strzały nieobronione Strzały obronione
[%]
Ilość rozegranych spotkań
Janusz Olejniczak Błyskawica Niechanowo 62 407 86.78 % 12
Krzysztof Ksiąg Absolwent Siedlec 46 275 85.67 % 12
Paweł Pietryga Victoria Gułtowy 55 274 83.28 % 12
Jakub Majewski ULKS Józefina 83 253 75.30 % 10
Artur Bresz Junior Kębłowo 53 237 81.72 % 12
Adrian Bukowski Orionek Ogorzeliny 55 188 77.37 % 7
Karol Pionk Ósemka Wejherowo 43 170 79.81 % 8
Patryk Szmyt Genderka Bydgoszcz 78 156 66.67 % 6
Patryk Brzana Górale Nowy Targ 29 132 81.99 % 4
Norbert Filipowicz Olimpia Łochów 28 121 81.21 % 10
Tomasz Kurzawa Victoria Gułtowy 24 119 83.22 % 5
Hubert Tylecki Szarotka Nowy Targ 27 117 81.25 % 6
Radosław Kaczówka Nolet Żabi Róg 12 99 89.19 % 8
Mariusz Borowczak Absolwent Siedlec 9 95 91.35 % 10
Łukasz Husakowski WSU Wierzchowo 29 91 75.83 % 8
Cezary Pietraszek Grześ Hrubieszów 30 90 75.00 % 6
Konrad Miszczuk Olimpia Łochów 28 88 75.86 % 6
Filip Czerniawski Aligator Gdynia 20 84 80.77 % 8
Damian Choromański MUKS Zielonka 13 77 85.56 % 10
Daniel Guzior Junior Kębłowo 15 74 83.15 % 6
Grzegorz Czarnecki Grześ Hrubieszów 14 57 80.28 % 6
Bartłomiej Wójcik MUKS Zielonka 22 56 71.79 % 10
Mikołaj Grzybowski Genderka Bydgoszcz 53 56 51.38 % 6
Konrad Brzoza WSU Wierzchowo 27 53 66.25 % 6
Tomasz Urbankiewicz Nowa Łódź 32 49 60.49 % 6
Mateusz Musielak WSU Wierzchowo 13 47 78.33 % 4
Adam Lipa Genderka Bydgoszcz 37 43 53.75 % 7
Marcin Ellwardt Aligator Gdynia 21 41 66.13 % 6
Damian Czaplarski ULKS Józefina 11 37 77.08 % 6
Jakub Żurawski Nolet Żabi Róg 19 36 65.45 % 4