Statystyki

Statystyki TOP30

Zawodnik Drużyna Punktacja kanadyjska Asysta
[min]
Ilość rozegranych spotkań
Weronika Grądzka Olimpia Gdańsk 42 23 19 0 12
Zuzanna Krzywak SUS Travel Jed. Trzebiatów 37 18 19 6 10
Jutrzenka Cirocka SUS Travel Jed. Trzebiatów 37 19 18 2 12
Patrycja Hliwa SUS Travel Jed. Trzebiatów 36 25 11 2 12
Dominika Buczek Podhale Nowy Targ 35 21 14 0 8
Anna Osmala Podhale Nowy Targ 32 21 11 0 8
Martyna Sumisławska Olimpia Gdańsk 31 26 5 0 12
Gabriela Pysz Podhale Nowy Targ 22 16 6 2 8
Ewelina Turek PUKS Trzebinia 22 18 4 4 8
Katarzyna Pawłowska Olimpia Gdańsk 21 8 13 0 12
Maja Masztaler PUKS Trzebinia 21 16 5 2 8
Roxana Polańska Olimpia Gdańsk 20 15 5 0 11
Zuzanna Krzystyniak Podhale Nowy Targ 20 8 12 2 6
Klaudia Radna Junior Kębłowo 17 13 4 2 12
Maria Roszak Junior Kębłowo 15 11 4 4 12
Patrycja Ludwiczak PUKS Trzebinia 15 11 4 0 8
Magdalena Kaczanowska SUS Travel Jed. Trzebiatów 15 9 6 0 12
Natalia Skiba Junior Kębłowo 15 9 6 4 10
Oliwia Ryszewska Olimpia Gdańsk 15 9 6 2 10
Adrianna Antonowicz UKS Gródek 15 6 9 16 12
Marzena Urwan UKS Gródek 13 10 3 2 11
Sandra Szczepaniak Junior Kębłowo 13 9 4 0 10
Weronika Wroceńska UKS Gródek 12 5 7 0 12
Aleksandra Krajewska Dzikie Gęsi Zielonka 11 4 7 6 8
Sandra Kubiak Junior Kębłowo 10 8 2 2 12


Statystyki bramkarzy

Zawodnik Drużyna Strzały nieobronione Strzały obronione
[%]
Ilość rozegranych spotkań
Kamila Kotecka Junior Kębłowo 80 233 74.44 % 12
Aleksandra Oszuścik SUS Travel Jed. Trzebiatów 33 172 83.90 % 10
Magdalena Michaliszyn PUKS Trzebinia 54 171 76.00 % 8
Patrycja Bernacka Olimpia Gdańsk 34 170 83.33 % 12
Weronika Rudzińska UKS Gródek 76 132 63.46 % 10
Antonina Jamska Dzikie Gęsi Zielonka 44 99 69.23 % 8
Zuzanna Abramczyk Dzikie Gęsi Zielonka 15 78 83.87 % 6
Natalia Niemirowicz UKS Gródek 27 63 70.00 % 11
Alicja Adach SUS Travel Jed. Trzebiatów 10 60 85.71 % 4
Anna Dynda Podhale Nowy Targ 13 59 81.94 % 6
Magdalena Hobot Podhale Nowy Targ 15 55 78.57 % 6
Oliwia Kupka UKS Gródek 16 55 77.46 % 5
Paulina Przybyła Junior Kębłowo 18 43 70.49 % 12
Patrycja Bura UKS Gródek 12 41 77.36 % 8
Barbara Zawisza Dzikie Gęsi Zielonka 15 36 70.59 % 6
Zuzanna Majewska Junior Kębłowo 8 27 77.14 % 6
Paulina Bednarczyk Olimpia Gdańsk 7 21 75.00 % 2
Julia Ziarko Olimpia Gdańsk 2 18 90.00 % 8
Paulina Korpacka PUKS Trzebinia 8 7 46.67 % 6
Aleksandra Gliniewicz Olimpia Gdańsk 5 6 54.55 % 9