MSE07 : KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ 8 : 7 TRAVEL.PL Wilki Sanok

  • Mecz
  • Składy

2. kolejka Hala sportowa w Nowym Targu - SP nr 4, os. Niwa 4c, 23-09-2018 12:00 Liczba widzów: 120

Sędziowie: Konieczka Maciej / Frankiewicz Michał

KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ 8:7 (5:2,1:3,2:2) TRAVEL.PL Wilki Sanok TRAVEL.PL Wilki Sanok
  • 1 Jakub Sujkowski (Tomasz Sokołowski)
  • Rafał Zacher (Piotr Ligas) 1
  • Michał Kozubal (Lesław Ossowski) 2
  • 2 Jakub Sujkowski (Michał Leś)
  • Jakub Słowakiewicz (Daniel Widurski) 3
  • Łukasz Widurski (Jarosław Lech) 4
  • Kamil Sikora (Jakub Leja) 5
  • 3 Przemysław Kot (Michał Kobylarski)
  • 4 Piotr Sokołowski (Michał Leś)
  • 5 Michał Ambicki (Tomasz Sokołowski)
  • Rafał Zacher (Piotr Ligas) 6
  • 2 min. kary - Daniel Widurski207
  • 202 2 min. kary - Przemysław Kot
  • 6 Damian Popek (Przemysław Kot)
  • 2 min. kary - Daniel Widurski207
  • Rafał ZacherPS 7
  • 101 10 min. kary - Przemysław Kot
  • 101 2 min. kary - Michał Ambicki
  • 10 min. kary - Łukasz Widurski101
  • 2 min. kary - Paweł Książkiewicz101
  • Michał Kozubal (Aleksander Hamrol) 8
  • 208 2 min. kary - Michał Leś
  • 7 Jakub Sujkowski (Tomasz Sokołowski)

Przerwa na żądanie

59:03

Statystyki bramkarzy

Jakub Udziela 72.00 % (7/18) 75.00 % Krzysztof Kopeć (4/12)
84.00 % Kacper Cęgiel (4/21)

Najlepsi zawodnicy

Zacher Rafał Sujkowski Jakub

Składy drużyn

  • 1Lesław Ossowski
    Michał Leś
  • 2Jarosław Lech
    Michał Kobylarski
  • 3Piotr Ligas
    Mariusz Zacharski
  • 4Łukasz Chlebda
    Tomasz Rudy
  • 5Kamil Sikora
    Michał Ambicki
  • 6Krzysztof Spyra
    Jakub Sołowski
  • 7Łukasz Widurski
    Kamil Dudek
  • 8Michał Kozubal
    Damian Popek
  • 9Aleksander Hamrol
    Krzysztof Kopeć
  • 10Jakub Leja
    Tomasz Sokołowski
  • 11Jakub Słowakiewicz
    Piotr Sokołowski
  • 12Rafał Zacher
    Jakub Sujkowski
  • 13Maciej Niziołek
    Kacper Cęgiel
  • 14Jakub Udziela
    Przemysław Kot
  • 15Daniel Widurski
    Wojciech Pisula
  • 16Paweł Fryźlewicz
     
  • 17Paweł Książkiewicz
     
  • 18Mariusz Fryźlewicz
     

Trener i osoby towarzyszące

  • 1Łukasz Chlebda
    Adam Dmitrzak