MSE25 : ULKS Józefina 6 : 16 MUKS Zielonka

  • Mecz
  • Składy

5. kolejka Hala Sportowa w Ojrzanowie, ul. Szkolna 1, 06-10-2018 19:00 Liczba widzów: 69

Sędziowie: Konieczka Maciej / Górski Michał

ULKS Józefina ULKS Józefina 6:16 (2:5,1:7,3:4) MUKS Zielonka MUKS Zielonka
  • Mateusz Laskowski (Adrian Bałut) 1
  • 1 Dzianis Rahovik
  • 2 Mateusz Antoniak (Maciej Sieńko)
  • 3 Mateusz Antoniak (Michał Sieńko)
  • Jakub Majewski (Mateusz Laskowski)DP 2
  • 2 min. kary - Mateusz Laskowski207
  • 4PP Michał Sieńko (Maciej Sieńko)
  • 2 min. kary - Mateusz Laskowski207
  • 5PP Maciej Sieńko (Dzianis Rahovik)
  • 6 Mateusz Antoniak (Jakub Strzała)
  • 7 Mateusz Antoniak (Michał Sieńko)
  • 8 Kamil Gapski (Dzianis Rahovik)
  • 2 min. kary - Mateusz Suchecki210
  • 9PP Mateusz Antoniak (Dzianis Rahovik)
  • 10 Michał Sieńko (Maciej Sieńko)
  • Piotr Majewski (Mateusz Laskowski) 3
  • 2 min. kary - Bartosz Wytrykowski210
  • 11 PPMateusz Antoniak (Błażej Matejek)
  • 12 Michał Sieńko (Krzysztof Rybacki)
  • Mateusz Laskowski 4
  • -MPS Mateusz Antoniak
  • 13 Maciej Sieńko (Michał Sieńko)
  • Mateusz Laskowski 5
  • 14 Mateusz Antoniak (Michał Sieńko)
  • 15 Rafał Deska (Jan Jamski)
  • 207 2 min. kary - Sebastian Kostecki
  • 219 2 min. kary - Michał Sieńko
  • 16 SH Mateusz Antoniak
  • Piotr Chechłacz (Kacper Marchlewski) 6

Przerwa na żądanie

48:01

Statystyki bramkarzy

Adrian Bałut 73.77 % (16/45) 81.82 % Bartłomiej Wójcik (4/18)
77.78 % Maciej Bogdański (2/7)

Najlepsi zawodnicy

Bałut Adrian Sieńko Michał

Składy drużyn

  • 1Mateusz Laskowski
    Mateusz Antoniak
  • 2Jakub Majewski
    Sebastian Kostecki
  • 3Piotr Majewski
    Mateusz Kowalski
  • 4Adrian Bałut
    Krzysztof Rybacki
  • 5Bartosz Wytrykowski
    Maciej Sieńko
  • 6Bartosz Gajewski
    Jakub Strzała
  • 7Mateusz Suchecki
    Maciej Bogdański
  • 8Kacper Marchlewski
    Michał Sieńko
  • 9Oskar Nieskórski
    Błażej Matejek
  • 10Karol Ofman
    Bartłomiej Wójcik
  • 11Dominik Przybyłkowski
    Piotr Cymer
  • 12Michał Zaremba
    Michał Lubański
  • 13Piotr Chechłacz
    Rafał Deska
  • 14 
    Kamil Gapski
  • 15 
    Jan Jamski
  • 16 
    Dzianis Rahovik

Trener i osoby towarzyszące

  • 1Jakub Majewski
    Robert Deska

UUBiW - kliknij po wszystkie informacje