MSE32 : TLU Kala-Izolacje Toruń 6 : 12 AZS Politechnika Łódzka

  • Mecz
  • Składy

6. kolejka Hala Sportowa IV LO Toruń, ul. Warszawska 1/5, 07-10-2018 10:00 Liczba widzów: 13

Sędziowie: Mielewczyk Krzysztof / Rozmiarek Marcin

TLU Kala-Izolacje Toruń TLU Kala-Izolacje Toruń 6:12 (2:3,3:4,1:5) AZS Politechnika Łódzka AZS Politechnika Łódzka
  • 1 Maciej Pełka (Robert Krawczyk)
  • 2PS Robert Krawczyk
  • Kajetan Buczel 1
  • Dawid Nowasielski (Mateusz Gurski) 2
  • 3 Konstanty Michna (Łukasz Wroński)
  • 4 Dawid Studziński (Rafał Fijałkowski)
  • Emil Piasecki (Mateusz Gurski) 3
  • 5 Marcin Hubicki (Dawid Studziński)
  • 6 Kasper Kuźnik (Konstanty Michna)
  • Mateusz Gurski (Adrian Popławski) 4
  • Kajetan Buczel (Piotr Różański) 5
  • 2 min. kary - Emil Piasecki201
  • 7PP Mateusz Kołodziejski (Łukasz Wroński)
  • 8 Rafał Fijałkowski
  • 9 Robert Krawczyk (Kasper Kuźnik)
  • 2 min. kary - Maciej Śliwiński201
  • 10PP Rafał Fijałkowski (Dawid Studziński)
  • Adrian Popławski (Emil Piasecki) 6
  • 11 Dawid Studziński (Rafał Fijałkowski)
  • 12 Rafał Fijałkowski (Jan Dyśko)
  • 215 2 min. kary - Dawid Benkes

Przerwa na żądanie

Statystyki bramkarzy

Kamil Serocki 60.87 % (9/14) 86.67 % Patryk Przybylski (2/13)
Krzysztof Długołęcki 75.00 % (3/9) 66.67 % Karol Ankutowicz (4/8)

Najlepsi zawodnicy

Buczel Kajetan Studziński Dawid

Składy drużyn

  • 1Maciej Śliwiński
    Łukasz Wroński
  • 2Piotr Różański
    Rafał Fijałkowski
  • 3Mateusz Janowicz
    Mateusz Kołodziejski
  • 4Damian Janowicz
    Maciej Pełka
  • 5Mateusz Gurski
    Dawid Studziński
  • 6Adrian Popławski
    Marcin Hubicki
  • 7Krzysztof Długołęcki
    Kacper Tyczkowski
  • 8Kajetan Buczel
    Patryk Szadkowski
  • 9Kamil Serocki
    Karol Ankutowicz
  • 10Dawid Nowasielski
    Robert Krawczyk
  • 11Damian Kowalski
    Konstanty Michna
  • 12Emil Piasecki
    Sebastian Stański
  • 13Rafał Gurski
    Kasper Kuźnik
  • 14 
    Jan Dyśko
  • 15 
    Patryk Przybylski
  • 16 
    Maksymilian Rajchelt
  • 17 
    Dawid Benkes
  • 18 
    Przemysław Lichota

Trener i osoby towarzyszące

  • 1Przemysław Popławski
    Roman Twerdyk
  • 2
    Benkes Robert

UUBiW - kliknij po wszystkie informacje