MSE37 : SKS Olimpia Łochów 16 : 5 ULKS Józefina

  • Mecz
  • Składy

Live 7. kolejka Hala sportowa w Łochowie, ul. Wyspiańskiego 20, 27-10-2018 19:00 Liczba widzów: 120

Koniec meczu

Sędziowie: Mielewczyk Krzysztof / Rozmiarek Marcin

SKS Olimpia Łochów SKS Olimpia Łochów                                          16:5 (3:2,6:2,7:1) ULKS Józefina ULKS Józefina
  • 1 Mateusz Laskowski (Piotr Majewski)
  • 201 2 min. kary - Piotr Chechłacz
  • Michał Skura (Sebastian Sternicki)PP 1
  • 2 Oskar Nieskórski
  • 2 min. kary - Rafał Guzek201
  • Sebastian Sternicki (Kacper Skura)SH 2
  • 203 2 min. kary - Jakub Majewski
  • Emil Filipowicz (Dawid Skura)PP 3
  • Michał Skura (Dawid Skura) 4
  • Kacper Skura (Grzegorz Marszał) 5
  • 3 Łukasz Kruk (Oskar Nieskórski)
  • Michał Skura 6
  • Kacper Skura (Grzegorz Marszał) 7
  • 4 Mateusz Laskowski (Bartosz Wytrykowski)
  • Kacper Skura (Grzegorz Marszał) 8
  • 2 min. kary - Krystian Moleń213
  • Michał Skura (Sebastian Sternicki)SH 9
  • 202 2 min. kary - Piotr Majewski
  • Emil Filipowicz (Grzegorz Marszał)PP 10
  • Kacper Skura (Grzegorz Marszał) 11
  • Michał Skura (Dawid Skura) 12
  • 5 Mateusz Laskowski (Piotr Majewski)
  • Kacper Skura (Kacper Wierzchołowski) 13
  • Maciej Baran (Rafał Guzek) 14
  • Michał Skura (Emil Filipowicz) 15
  • 2 min. kary - Grzegorz Marszał201
  • Kacper Skura (Grzegorz Marszał) 16

Przerwa na żądanie

36:43

Statystyki bramkarzy

Sebastian Gąsiorek 76.47 % (4/13) 71.43 % Adrian Bałut (12/30)
Mariusz Sosnowski 80.00 % (1/4) 66.67 % Karol Ofman (4/8)
Kacper Oniszk 100.00 % (0/4)

Najlepsi zawodnicy

Skura Kacper Laskowski Mateusz

Składy drużyn

  • 1Mariusz Sosnowski
    Mateusz Laskowski
  • 2Grzegorz Marszał
    Jakub Majewski
  • 3Kacper Wierzchołowski
    Piotr Majewski
  • 4Emil Filipowicz
    Adrian Bałut
  • 5Dawid Skura
    Bartosz Wytrykowski
  • 6Maciej Baran
    Bartosz Gajewski
  • 7Rafał Guzek
    Kacper Marchlewski
  • 8Karol Miszczuk
    Oskar Nieskórski
  • 9Krystian Moleń
    Karol Ofman
  • 10Cezary Grotkowski
    Łukasz Kruk
  • 11Michał Skura
    Piotr Chechłacz
  • 12Jakub Sternicki
    Grzegrz Kruk
  • 13Sebastian Sternicki
     
  • 14Kacper Oniszk
     
  • 15Kacper Skura
     
  • 16Sebastian Gąsiorek
     
  • 17Emil Guzek
     

Trener i osoby towarzyszące

  • 1Janusz Sternicki
    Jakub Majewski