MSE38 : AZS Politechnika Łódzka 8 : 7 MUKS Zielonka

  • Mecz
  • Składy

Live 7. kolejka Hala Sportowa w Łodzi (Zatoka Sportu) - ul. Politechniki 10, 27-10-2018 19:00 Liczba widzów: 84

Koniec meczu

Sędziowie: Krawczyk Krzysztof / Burek Bartosz

AZS Politechnika Łódzka AZS Politechnika Łódzka 8:7 (3:3,3:2,2:2) MUKS Zielonka MUKS Zielonka
  • 2 min. kary - Łukasz Wroński207
  • 207 2 min. kary - Jakub Strzała
  • Robert Krawczyk (Rafał Fijałkowski)PP 1
  • 208 2 min. kary - Jakub Strzała
  • Mateusz Kołodziejski (Marcin Hubicki) 2
  • 1 Michał Lubański (Błażej Matejek)
  • OG 3
  • 2 Maciej Sieńko (Sebastian Kostecki)
  • 3 Jan Jamski (Michał Lubański)
  • 4 Kamil Gapski (Michał Sieńko)
  • 5 Sebastian Kostecki (Michał Sieńko)
  • Mateusz Kołodziejski (Robert Krawczyk) 4
  • Mateusz Kołodziejski (Rafał Fijałkowski) 5
  • Mateusz Kołodziejski (Rafał Fijałkowski) 6
  • 2 min. kary - Mateusz Kołodziejski219
  • 210 2 min. kary - Rafał Deska
  • 2 min. kary - Marcin Hubicki219
  • 219 2 min. kary - Filip Łukaszewski
  • Rafał Fijałkowski 7
  • Marcin Hubicki (Rafał Fijałkowski) 8
  • 6PS Michał Sieńko
  • 2 min. kary - Marcin Hubicki208
  • 2 min. kary - Maciej Pełka202
  • 7PP Błażej Matejek (Maciej Sieńko)

Przerwa na żądanie

55:40 58:00

Statystyki bramkarzy

Patryk Przybylski 82.05 % (7/32) 55.56 % Maciej Bogdański (4/5)
63.64 % Bartłomiej Wójcik (4/7)

Najlepsi zawodnicy

Fijałkowski Rafał Sieńko Michał

Składy drużyn

  • 1Łukasz Wroński
    Sebastian Kostecki
  • 2Rafał Fijałkowski
    Krzysztof Rybacki
  • 3Mateusz Kołodziejski
    Maciej Sieńko
  • 4Maciej Pełka
    Jakub Strzała
  • 5Dawid Studziński
    Maciej Bogdański
  • 6Marcin Hubicki
    Michał Sieńko
  • 7Patryk Szadkowski
    Błażej Matejek
  • 8Karol Ankutowicz
    Bartłomiej Wójcik
  • 9Robert Krawczyk
    Filip Łukaszewski
  • 10Konstanty Michna
    Piotr Cymer
  • 11Sebastian Stański
    Michał Lubański
  • 12Kasper Kuźnik
    Rafał Deska
  • 13Jan Dyśko
    Kamil Gapski
  • 14Patryk Przybylski
    Jan Jamski
  • 15Maksymilian Rajchelt
     
  • 16Dawid Benkes
     

Trener i osoby towarzyszące

  • 1Roman Twerdyk
    Robert Deska
  • 2Robert Benkes
    Izabela Miniowiec
  • 3Kacper Tyczkowski