MSE62 : SKS Olimpia Łochów 20 : 3 TLU Kala-Izolacje Toruń

  • Mecz
  • Składy

Live 13. kolejka Hala Sportowa w Łochowie, 15-12-2018 20:30 Liczba widzów: 150

Koniec meczu

Sędziowie: Górski Michał / Kalwasiński Arkadiusz

SKS Olimpia Łochów SKS Olimpia Łochów                                          20:3 (6:1,7:0,7:2) TLU Kala-Izolacje Toruń TLU Kala-Izolacje Toruń
  • Kacper Skura (Grzegorz Marszał) 1
  • Piotr Kaniuk (Michał Skura) 2
  • Dawid Skura 3
  • Grzegorz Marszał 4
  • 1 Dawid Nowasielski (Adrian Popławski)
  • Kacper Skura (Grzegorz Marszał) 5
  • Kacper Skura (Grzegorz Marszał) 6
  • Cezary Grotkowski (Emil Filipowicz) 7
  • Kacper Skura 8
  • Dawid Skura (Michał Skura) 9
  • Grzegorz Marszał (Paweł Chrupek) 10
  • Michał Skura (Krystian Moleń) 11
  • Maciej Baran (Paweł Chrupek) 12
  • Rafał Guzek 13
  • Michał Skura (Sebastian Sternicki) 14
  • Paweł Chrupek (Kacper Skura) 15
  • Kacper Wierzchołowski (Emil Filipowicz) 16
  • 2 Adrian Popławski (Mateusz Gurski)
  • Michał Skura (Krystian Moleń) 17
  • Kacper Skura 18
  • Emil Filipowicz (Cezary Grotkowski) 19
  • 3 Adrian Popławski (Mateusz Gurski)
  • Grzegorz Marszał (Paweł Chrupek) 20

Przerwa na żądanie

Statystyki bramkarzy

Mariusz Sosnowski 83.33 % (1/5) 66.67 % Krzysztof Długołęcki (10/20)
Sebastian Gąsiorek 100.00 % (0/6) 79.17 % Kamil Serocki (10/38)
Kacper Oniszk 77.78 % (2/7)

Najlepsi zawodnicy

Skura Kacper Popławski Adrian

Składy drużyn

  • 1Mariusz Sosnowski
    Piotr Różański
  • 2Grzegorz Marszał
    Mateusz Janowicz
  • 3Kacper Wierzchołowski
    Damian Janowicz
  • 4Emil Filipowicz
    Mateusz Gurski
  • 5Dawid Skura
    Adrian Popławski
  • 6Maciej Baran
    Krzysztof Długołęcki
  • 7Rafał Guzek
    Kamil Serocki
  • 8Karol Miszczuk
    Dawid Nowasielski
  • 9Krystian Moleń
    Damian Kowalski
  • 10Cezary Grotkowski
    Rafał Gurski
  • 11Michał Skura
     
  • 12Sebastian Sternicki
     
  • 13Kacper Oniszk
     
  • 14Kacper Skura
     
  • 15Wiktor Wódka
     
  • 16Piotr Kaniuk
     
  • 17Sebastian Gąsiorek
     
  • 18Paweł Chrupek
     
  • 19Albert Kostaciński
     

Trener i osoby towarzyszące

  • 1Janusz Sternicki
    Przemysław Popławski
  • 2
    Różański Piotr