KSE13 : KS Górale Nowy Targ 26 : 0 LUCE Bielsko-Biała

  • Mecz
  • Składy

4. kolejka Hala Sportowa w Nowym Targu Os. Niwa 4c SP nr 4, 11-11-2018 18:00 Liczba widzów: 0

Sędziowie: Gurgul Patrycja / Baraniec Tomasz

KS Górale Nowy Targ KS Górale Nowy Targ 26:0 (8:0,6:0,12:0) LUCE Bielsko-Biała LUCE Bielsko-Biała
  • Aneta Grynia (Aneta Leśnicka) 1
  • Olga Rokicka (Wioleta Białoń) 2
  • Aneta Leśnicka (Magdalena Krzystyniak) 3
  • Karolina Piekarczyk (Katarzyna Fuła) 4
  • Magdalena Krzystyniak (Agata Sarna-Pohrebny) 5
  • Wioleta Białoń (Katarzyna Fuła) 6
  • Olga Rokicka (Karolina Piekarczyk) 7
  • Katarzyna Fuła (Karolina Piekarczyk) 8
  • Magdalena Krzystyniak (Agata Sarna-Pohrebny)WG 9
  • Karolina Węgrzyn (Karolina Piekarczyk)WG 10
  • Katarzyna Fuła (Anna Kubowicz)WG 11
  • 2 min. kary - Karolina Węgrzyn210
  • 201 2 min. kary - Renata Zyzańska
  • Katarzyna Fuła (Karolina Piekarczyk)WG PP12
  • Agata Sarna-Pohrebny (Magdalena Krzystyniak)WG 13
  • Karolina Węgrzyn (Olga Rokicka)WG 14
  • Karolina WęgrzynWG 15
  • Katarzyna Fuła (Karolina Piekarczyk)WG 16
  • Magdalena Krzystyniak (Agata Sarna-Pohrebny)WG 17
  • Agata Sarna-Pohrebny (Aneta Grynia)WG 18
  • Anna Kubowicz (Katarzyna Fuła)WG 19
  • Karolina Węgrzyn (Katarzyna Fuła)WG 20
  • Wioleta Białoń (Katarzyna Fuła)WG 21
  • Aneta Leśnicka (Aneta Grynia)WG 22
  • Karolina Węgrzyn (Katarzyna Fuła)WG 23
  • Olga Rokicka (Karolina Węgrzyn)WG 24
  • Magdalena Krzystyniak (Aneta Grynia)WG 25

Przerwa na żądanie

53:44

Statystyki bramkarzy

Klaudia Jachymiak 100.00 % (0/1) 62.86 % Julia Hołomek (26/44)

Najlepsi zawodnicy

Fuła Katarzyna Konieczka Anita

Składy drużyn

  • 1Sabina Lech
    Adriana Kałuża
  • 2Agata Sarna-Pohrebny
    Joanna Homel
  • 3Aneta Grynia
    Dominika Kołodziej
  • 4Karolina Piekarczyk
    Renata Zyzańska
  • 5Magdalena Siuta
    Izabela Kaczor
  • 6Katarzyna Fuła
    Patrycja Mentel
  • 7Magdalena Krzystyniak
    Marta Rasała
  • 8Anna Kubowicz
    Sabina Waluś
  • 9Karolina Węgrzyn
    Iwona Gaweł
  • 10Olga Rokicka
    Julia Hołomek
  • 11Klaudia Jachymiak
    Agnieszka Gibas
  • 12Wioleta Białoń
    Anita Konieczka
  • 13Aneta Leśnicka
    Iwona Pająk

Trener i osoby towarzyszące

  • 1Jacek Michalski
    Tomasz Jędrysik

UUBiW - kliknij po wszystkie informacje