KSE18 : MMKS Podhale Nowy Targ 37 : 0 LUCE Bielsko-Biała

  • Mecz
  • Składy

Live 5. kolejka Hala Sportowa w Nowym Targu Os. Niwa 4c SP nr 4, 13-10-2018 17:00 Liczba widzów: 58

Koniec meczu

Sędziowie: Kalwasiński Arkadiusz / Górski Michał

MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ 37:0 (16:0,12:0,9:0) LUCE Bielsko-Biała LUCE Bielsko-Biała
  • Magdalena Mamak (Justyna Florczak) 1
  • Agnieszka Timek (Zuzanna Krzystyniak) 2
  • Patrycja Fryźlewicz (Zuzanna Pudzisz) 3
  • Wiktoria Gajewska (Zuzanna Krzystyniak) 4
  • Gabriela Pysz (Zuzanna Krzystyniak) 5
  • Katarzyna Kłak 6
  • Gabriela Pysz (Katarzyna Kłak) 7
  • Magdalena Mamak (Gabriela Pysz) 8
  • Agnieszka Timek (Justyna Florczak) 9
  • Agnieszka Timek (Justyna Florczak) 10
  • Patrycja Fryźlewicz 11
  • Magdalena Mamak (Agnieszka Timek) 12
  • Agnieszka Timek 13
  • Agnieszka Timek 14
  • Patrycja Fryźlewicz (Karolina Majerczak) 15
  • Katarzyna Kłak 16
  • 2 min. kary - Monika Kowalczyk206
  • Monika Kowalczyk (Justyna Florczak) 17
  • Gabriela Pysz (Zuzanna Pudzisz) 18
  • Justyna Florczak (Agnieszka Timek) 19
  • Zuzanna Krzystyniak (Gabriela Pysz) 20
  • Magdalena Mamak (Gabriela Pysz) 21
  • Gabriela Pysz (Wiktoria Gajewska) 22
  • Agnieszka Timek (Ewelina Mamak) 23
  • Gabriela Pysz (Zuzanna Pudzisz) 24
  • Wiktoria Gajewska (Magdalena Mamak) 25
  • Justyna Florczak (Magdalena Mamak) 26
  • Agnieszka Timek (Justyna Florczak) 27
  • Katarzyna Kłak (Patrycja Fryźlewicz) 28
  • Zuzanna Krzystyniak (Monika Kowalczyk) 29
  • Agnieszka Timek (Zuzanna Krzystyniak) 30
  • 211 2 min. kary - Dominika Kołodziej
  • Karolina Majerczak (Wiktoria Gajewska) 31
  • Gabriela Pysz (Katarzyna Kłak) 32
  • Wiktoria Gajewska (Monika Kowalczyk) 33
  • Wiktoria Gajewska (Monika Kowalczyk) 34
  • Monika Kowalczyk (Zuzanna Krzystyniak) 35
  • Justyna Florczak (Agnieszka Timek) 36
  • Zuzanna Krzystyniak (Ewelina Mamak) 37

Przerwa na żądanie

Statystyki bramkarzy

Anna Dynda 100.00 % (0/8) 70.40 % Katarzyna Radomska (37/88)

Najlepsi zawodnicy

Timek Agnieszka Rasała Marta

Składy drużyn

  • 1Agnieszka Timek
    Adriana Kałuża
  • 2Justyna Florczak
    Dominika Kołodziej
  • 3Katarzyna Kłak
    Renata Zyzańska
  • 4Magdalena Mamak
    Izabela Kaczor
  • 5Patrycja Fryźlewicz
    Patrycja Mentel
  • 6Monika Kowalczyk
    Marta Rasała
  • 7Zuzanna Krzystyniak
    Sabina Waluś
  • 8Gabriela Pysz
    Iwona Gaweł
  • 9Ewelina Mamak
    Iwona Pająk
  • 10Wiktoria Gajewska
    Katarzyna Radomska
  • 11Zuzanna Pudzisz
     
  • 12Anna Dynda
     
  • 13Karolina Majerczak
     

Trener i osoby towarzyszące

  • 1Arkadiusz Pysz
    Tomasz Jędrysik

UUBiW - kliknij po wszystkie informacje